Szeress ​belém! (Fusion 3.) 125 csillagozás

Kristen Proby: Szeress belém!

A ​The New York Times bestsellerírója, Kristen Proby folytatja érzéki örömökkel teli sorozatát, a Fusiont.

Portland legmenőbb új étterme, a Csábítás talpraesett bármenedzsere, Kat Meyers nem fél semmitől. Pontosabban: szinte semmitől, repülni ugyanis utál. Amikor mégis rákényszerül, hogy felüljön egy gépre, pokoli turbulenciába kerül, és bármibe hajlandó belekapaszkodni – a mellette ülő jóképű pasit is beleértve.
Ryan „Mac” MacKenzie képtelen kiverni a fejéből szexi utastársát. Az, ahogy a lány belécsimpaszkodott, olyasmit ébresztett benne, aminek a létezéséről sem tudott: gyengédséget. Egy sikeres borászati cég tulajdonosaként Mac abban a hitben él, hogy mindenre fel van készülve, amit az élet hozhat. Amikor azonban üzleti útja során betér a Csábításba, váratlanul viszontlátja a törékeny, ám annál szenvedélyesebb szépséget, akit azóta sem tudott kiverni a fejéből. Fel akarja fedezni, mi a közös bennük azonkívül, hogy szeretik a jó borokat, és képtelenek levenni… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Vinton, Budapest, 2021
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635403875 · Fordította: Vas Krisztina
Vinton, Budapest, 2021

Kristen Proby: Szeress belém!

Igazából Kat részét nagyon vártam,és most kicsit bajban vagyok.
Tetszett,de mégsem volt az igazi….
Nem igazán sikerült még eldöntenem hogy,ezeknek a csajoknak spoiler
A könyv első felével nagyon jól haladtam viszont egy idő után valahogy nem csúszott…
A második fele nehézkesebb volt.
Az erotikus részek egy idő után már nem igazán foglalkoztattak ami nálam igencsak nagy szó….
Vagy nem jókor olvastam vagy velem van a baj…
Viszont a magyar borító jobb mint az eredeti.

Azt hiszem Kat azért volt ennyire szimpatikus mert egy tökös nő volt,de ahogy haladtunk előre a sztoriban kezdett ellágyulni,amivel nincs is baj csak azt hittem nehezebb dolga lesz Mac-nek.
Viszont tetszett hogy milyen okos de mégis azt csinálja amit szeret.☺

MacMacMac
Az elején ő is sokkal szimpatikusabb volt,aztán ő is ellágyult mint Kat,amit azért kicsit bántam…
Összességében tetszett,de valami hiányzott attól függetlenül hogy a végén meg úgy éreztem túl sok minden történik.
spoiler
Nem mondom hogy nem lesz újraolvasós mert annyit röhögtem a beszólásokon hogy már azért megéri elolvasni.☺
Kíváncsian várom a folytatást.☺

Bitten>!
Kristen Proby: Szeress belém!

Mulattató és ízléses beszolások. Jókat tudok derülni rajtuk XD. Aranyos szereplők.

Egyetlen egy bajom, hogy a drámánál hamar elsül. Értsd: jönne a remegö gyomor és könnyek de ö egy lövéssel elintézi és paff – összecsuklik a vonal. Minden megoldódott és happy.

Ács_Milán>!
Kristen Proby: Szeress belém!

Mint a sorozat többi részénél is, ebben az esetben is nagyon tetszik a borító.
Kat és Mac története is szórakoztató és kikapcsolódásra teljesen alkalmas volt.
Nagyon szeretem, ha egy sorozatban az előző részek szereplői is több szerepet kapnak, mint 1-2 mondat. Itt ez is teljesült. Nagyon jó volt olvasni, ahogyan a lányok támogatják egymást és igazán jó baráti kapcsolatokat ápolnak egymással továbbra is.
Egyszerű kis romantikus történetnek mondanám főszereplőink történetét, de hogy ne legyen túl egysíkú, az írónő a végére azért egy kis drámával is szolgált, ami ugyan hamar megoldódott, de annál azért ez jobb volt, mintha hosszú oldalakon nem történt volna előrelépés az ügyben.
Bízom benne, hogy Riley és Mia történetét is olvashatom majd a jövőben.

turanett P>!
Kristen Proby: Szeress belém!

Nekem ez a rész igazán tetszett. Főleg azért, mert most nem volt benne semmi igazi bonyodalom. A történet pörgős, és vicces. A többi előző szereplőből is kaphattam jócskán. Jó volt róluk újra olvasni. Kat és Mac kapcsolata szó szerint egy légörvénnyel kezdődött, és úgy is haladtak tovább. Kat igazi tökös csaj, ő csak egy pasit akart a hétvégére, viszont arra az álmában sem gondolt, hogy talán megtalálta az igazit. Szerencsére Macet sem kellett félteni, nem adta fel könnyen a dolgot. Ő csak egy dolgot akart, és az nem más mint Kat. :)

Hópárduc P>!

Gyorsan olvasható történet.
Nincs benne sok bonyodalom, de a végére azért kellett egy kicsi.
Romantikus, vicces történet, egy kis drámával. Ami a végén megoldódik.
A szereplők kedvesek, és viccesek. Jó, hogy a sorozat korábbi szereplői is belekerültek ebbe a történetbe is.

Kristen Proby: Szeress belém!

Amikor olvastam a történetet teljesen kikapcsolt. Nagyon szórakoztató, és persze romantikus volt. Az erotikus részek pedig…tyűű…izgisek! ;)
Ez a sorozat eddigi legjobb része! Az eddig is tetszett, ahogyan ez az öt nőszemély szereti és támogatja egymást, de ebben a részben ha lehet még jobban megmutatkozott. Az amikor öten együtt töltik az időt, fergeteges hangulat kerekedik! Nagyon bírom őket!
Kat már az előző részekben is szimpatikus volt. Elképzeltem magamban, és meg kell mondjam az írónő nagyot alkotott az ő karakterénél, mert a külsőhöz teljesen passzol a belső, a temperamentum, meg úgy az egész karaktere.
Mac. Ó hát igen…ő nagyon szerethető figura. Főleg amikor előbújik a domináns éne! ;)
Jó volt olvasni, pedig az olvasási válságom még tart… :\
Még annyit, hogy nagyon tetszik a borító!

Trice29 P>!
Kristen Proby: Szeress belém!

Ez megint egy laza szappanopera. A szereplők és a csapat továbbra is erős, a kémia is műxik, de kevés a tartalom.

ancineni P>!
Kristen Proby: Szeress belém!

A barátnők közül talán Kat a legszimpatikusabb számomra, a benne található vagányság tetszett benne.
Persze a repüléstől való félelme akár rá is cáfolhatna erre a kijelentésemre. :) Ez a tény segített abban, hogy megismerkedjen Mac-kel. A történet egyből belecsap a romantikus vonal közepébe, nem lassan építi fel. Eddig ez a rész volt a legérzékibb.
Kat és Mac is szimpatikus volt, a párbeszédek pörgősek. A lányok összetartása még mindig a legjobb vonása a sorozatnak.
Sajnos még mindig csak 4 csillag a vázlatosság miatt. A dráma most is túlságosan a végére maradt, így megint a zsúfoltság érzése ült meg a befejezéskor.
Kíváncsi vagyok Riley történetére is.

Ani249>!
Kristen Proby: Szeress belém!

Nagyon tetszett ez a történet is a lányokról. Igaz, az eleje nekem kicsit nehezen indult, de utána már nagyon tetszett. Tetszik, hogy a lányok ennyire összetartóak, és szinte testvérekként működnek. Remélem, hamarosan off jön Riley története is.

agi_90 P>!
Kristen Proby: Szeress belém!

Tetszett ez a rész, a borító is bejön, bár nem igazán Kathez illő. Gyorsan olvasható, kellemes kikapcsolódás volt. Tetszett, hogy az előző részek szereplői is szerepet kaptak, főleg Addie és Jake. Örültem a kis drámának a végén, hogy volt egy kis izgalom, az egyetlen hiányosságom, hogy túl gyorsan megoldódott.
Remélem hamarosan megjelenik Riley és Mia története is!

nypiro P>!

– Kinyitom a hűtőt, előveszem a bort.
– Talán két pohárral kéne töltenem: egyet nekem, egyet meg magamnak.

– Alacsony vagy.
– Attól még nem kéne ezt közölni is…

L_B_Mariann>!

… – A magunkkal folytatott kommunikáció teljesen egészséges dolog. Emellett teljesen egyedül vagyok itt. Szóval ki mással beszélhetnék?

Unicooorn P>!

– Te megcsókoltad az orrom.
– Így van.
– Ha szerencséd van – hajolt felém, miközben a mutatóujjával a mellkasomra bökött –, majd később máshol is megcsókolhatsz.
– Megelégszem az orroddal – feleltem.
– Hazudós.
– Az vagyok – vigyorogtam.

L_B_Mariann>!

…az, hogy lélegzel, még nem jelenti azt, hogy élsz is. Miattad érzem úgy, hogy élek.

– Csodálatos itt.
– Ja – feleltem, továbbra is Katet bámulva.
– Most épp próbálsz bejutni a bugyimba.
– Nem is hordasz bugyit.
– Jó megfigyelő vagy, ezt szeretem…

Unicooorn P>!

A teste nőiesen domború mindenhol, ahol kell. Magabiztos volt és büszke, nem rejtett el magából semmit sem.

nypiro P>!

Félreteszem a poharam, majd az e-book-olvasómért nyúlok. – Helló, haver.

nypiro P>!

A férfiak azért vannak, hogy megvakarják, ha viszket.

Fusion sorozat · Összehasonlítás