Közel ​hozzád (Fusion 2.) 59 csillagozás

Kristen Proby: Közel hozzád

Öt ​elválaszthatatlan barátnő fog össze, hogy létrehozzanak egy remek éttermet, amely rövid idő alatt Portland egyik legfelkapottabb helyévé válik. A Csábítás azonban nemcsak egy menő étterem, hanem a lányok szerencsehozó kabalája is. Először Addie találja meg élete párját, most pedig, úgy tűnik, Camire talál rá a szerelem.
Landon Palazzo mindig is dögös pasi volt. Amikor az érettségi után búcsú nélkül ment el, hogy pilóta legyen a haditengerészetnél, Cami úgy érezte, megszakad a szíve. Tizenkét év telt el azóta, ő mégsem tudta elfelejteni. Pedig tényleg mindent megpróbált, hogy sikerüljön: randizgatott, felhalmozott egy egész gardróbnyi magassarkút, segített sikerre vinni az éttermet, még egy kóbor macskát is befogadott, de semmi sem tudta betölteni az űrt, amelyet az első szerelme hagyott maga után.
Miután Landonnak egy légi baleset miatt le kell szerelnie, visszatér Portlandbe, és az apja építőipari cégénél kezd dolgozni. Micsoda kellemes véletlen, hogy a Csábítás… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2016

Vinton, Budapest, 2020
Vinton, Budapest, 2020

Ács_Milán>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Ez a rész határozottan jobban tetszett, mint az előző.
A borító ebben az esetben is elvarázsolt és a beltartalomra is azt mondanám, hogy majdnem tökéletes. Hosszú idő után végre azt tudom mondani egy történetre, hogy remek szórakozást és kikapcsolódást nyújtott az olvasása.

Cami és Landon párosa szinte irigylésre méltó. Már az első részben kaptunk egy kis ízelítőt, hogy mennyire odáig van Cami a férfiért, így nem okozott meglepetéseket az egymásra találásuk. Attól függetlenül, hogy itt sem voltak nagy, megoldásra váró rejtélyek vagy drámák, így volt jó ez a második rész, ahogy megírta az írónő.

A történet vége felé volt egy esemény, amin sikerült elérzékenyülnöm és könnyekig hatódnom. Sajnos túlságosan is át tudtam érezni Cami fájdalmát és veszteségét…
Ezen a ponton egy kicsit izgultam főszereplőink kapcsolatáért, de mint kiderült, ok nélkül. Azt gondolom, és ez saját tapasztalat, hogy egy ilyen dolog, ami Cami és Landon életében is bekövetkezett, vagy még jobban megerősít egy párkapcsolatot, vagy teljesen lerombol. Szerencsére náluk is az első verzió lépett életbe.
Egy szónak is száz a vége, örülök, hogy folytattam a sorozat olvasását és bízom benne, hogy a többi részt is kiadja majd a kiadó.

Annie1416>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Ennyire nyálas, szirupos könyvet már rég olvastam. Komolyan azt vártam, mikor történik már valami dráma, mert ilyen nem létezik, hogy minden stimmeljen.
De azért a csupa rózsaszín ködbe belekeveredik egy kis fekete felhő, ami visszabillenti az embert.
Ettől függetlenül szerettem olvasni, jókat mosolyogtam a szereplőkön. Landon cuki volt, főleg mikor bevallotta, hogy spoiler
Cami kedves lány, tele szeretettel, akinek végre valóra válik az álma.
Kiváncsi leszek a többi lány könyvére, sokat tesznek hozzá a történethez a stílusukkal, belevalóságukkal. :)
Nem kell tőle sokat várni, egyszeri olvasásnak kiváló könyv.

L_B_Mariann >!
Kristen Proby: Közel hozzád

Azt kell, hogy mondjam ez már jobb volt mint az előző. Jó volt olvasni. Elég gyorsan haladtam vele. spoiler
Az a baj, hogy én szeretem ha szenvednek picit a szereplők. Kell bele az a bizonyos „gubanc”, hogy aztán „megérdemelt” legyen a boldogság.
Ennél a történetnél, a végére sikeredett valamicske kis gond. Az egész könyv rózsaszín szirupba van belemártogatva.
Még mindig úgy gondolom, hogy irigylésre méltó az a barátság, ami az öt barátnő között van. Együtt nagyon aranyosak, szórakoztatóak és nagyon is belevalóak.
Cami-t kedveltem. Landon-ról, már nem is beszélve! ;) Bár szerintem, jobb lett volna ha az a bizonyos olasz vér jobban megmutatkozik: egy kis olasz temperamentummal…hmm…;)
Könnyed kis limonádé, nagyon-nagyon szirupos, szórakoztató és erotikus.
Biztos, hogy a többi barátnő történetét is elolvasom! :)

Trice29 P>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Ez olyan, mint egy jobb fajta könyves szappanopera. Kedvelhető szereplőkkel, jó kis kémiával, kevés történéssel.

pufivipi>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Ezt a könyvet egy egyenes vonallal tudnám lerajzolni. Egysíkú, semmi váratlan, vagyis nagyjából semmi sem történik. Vártam a nagy drámát vagy valami csavart, de hiába. Ennek ellenére azt mondom, egy laza kis limonádé egy nyári estére.

hovi P>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Ez a rész már valamivel jobb volt mint az előző, de még mindig messze volt a jótól. Nagyon hamar ugrottuk meg a különböző szinteket. Szeretem amikor a régi rajongásból az idők folyamán komoly kapcsolat szövődik. :)
Könnyed, romantikus kis történet egy csipetnyi drámával fűszerezve. A romantikus füzetek feelingjét idézi meg :)
Annyira azért megmaradt az érdeklődésem, hogy kíváncsian várjam a többiek történetét :P

udora>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Nagyon kíváncsi voltam erre a könyve, de számomra egyhangú volt. Eleinte még izgalmas volt ahogy izzott a levegő Camiék között, de számomra ellaposodott. Ennek ellenére olvastatta magát. Egyszeri olvasásnak tökéletes egy laza napra. :)

BezTina>!
Kristen Proby: Közel hozzád

A Csábítás kiterjesztése már is csodálatosan fest. Az első szerelem története mely felnőttekként kissé másként csapódik le, elképesztő. Én azt valom ilyen történetekre szüksékség van néha napján, főleg ha ilyen fantasztikusan van felépítbe. Nem volt benne szét válás – voltak épp eleget külön-, helyette helyzet illetve probléma megoldás volt. Tetszett az exek kapcsolata, lehet ez így is kérem szépen, még akkor is ha ez nagyjából olyan ritka, mint télen a plusz harminc fok. Imádtam, amit egymásnak mondott férj és feleség – a ceremónia után-ott a templomban. Tetszett L-ék kis történetmesélése az ünnepségen. Szerettem ahogyan fel lett vezetve a kõvetkező történet és már kiváncsian várom! (habár Mia történetéért is esz a fene pedig még sejtésem sincs róla, hogy mibe is fog keveredni, s tudom az övére még várni kell)

Szil78>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Hat ez nekem most nem annyira jott be. Egyszer jo volt, de kb ennyi.
Cami idonkent nagyon idegesito volt. A viselkedese, a megnyilvanulasai. Landon pedig egy picit mar sok. Foleg ahogy hirtelen minden szep es jo lesz, es tullep a vele tortenteken. Oke a szerelem megszepiti a dolgokat, de ez akkor is tulzottan gyors, ehhez sokkal tobb ido kellett volna nem 1-2 het…

Ferencnè_Kővàri>!
Kristen Proby: Közel hozzád

Az előző résznél kicsit jobban tetszett, annak ellenére, hogy eléggé gyorsan történtek az események. Persze, régen ismerték már egymást Cami és Landon, és nem bevallottan, de szerelmesek egymásba, mégis sietősre vették a dolgokat. Talán Landon az, aki lassított az elején, visszafogta magát, mert igazán ki szerette volna élvezni az elsők randik különleges hangulatát, a várakozásét, mikor majd igazán megkaphatja, a magáénak tudhatja a régóta vágyott szerelmét, és ez különösen tetszett. A csajok továbbra is jópofák, kicsit őrültek, viccesek és jól kézben tartják a közös vállalkozásukat, az éttermet.
Igazi könnyű nyári olvasmány volt, kíváncsian várom majd a többiek történetét is.

– Hátra kellett lépnem, és teret kellett adnom neked. És időt. Időt,
hogy felnőhess, és tapasztalatokat szerezz. De már nem akarok több
teret adni.

Elisabeth_Montagu>!

– Mikor szexeltél utoljára? – kérdezi Brian, mire leesik az állam.
– Egészen biztosan van valamilyen törvény, amely tiltja, hogy az
ember a volt férjével beszélje meg a szexuális életét.

Elisabeth_Montagu>!

– Tudom, nem vagy elragadtatva attól, hogy haza
kellett jönnöd, mert nem akartad otthagyni a haditengerészetet,
különösen ilyen körülmények között, de ne kezdj bele valamibe
Camivel csak azért, mert unatkozol itthon, és olyasvalakivel akarod
elütni az idődet, akiről tudod, hogy minden szavadon csüngeni fog.

Elisabeth_Montagu>!

– Mi a helyzet, Barkácskirálynő?
– Ezeket a csavarokat szeretném, de Mr. Mindentudó szerint nem
lesznek jók – feleli homlokráncolva.
– Mire készülsz?
– Felújítom a kamrát.
Bólintok.
– És miért hívtál fel mindkettőnket?
– Mert hasznos dolog egynél több véleményt is kikérni – feleli
ésszerűen. – És ő nem azt mondta, amit hallani akartam.

Elisabeth_Montagu>!

– Ne aggódj, kicsim, jelenleg te vagy az egyetlen hülye tyúk, aki
érdekel.

Kasztór_Polüdeukész >!

– Borszaga van – mondja Mia.
– Cseresznye- és tölgyfa illata van. Nagyon telt.

Kasztór_Polüdeukész >!

mindig is vicces volt. Odaadó, kedves, és
egykor különleges barátság kötött össze minket. Nem is emlékszem
olyan időre, amikor ne akartam volna őt. Ha néhány évvel idősebb
lett volna, szívesen közeledtem volna hozzá romantikusan is, de
aztán bevonultam a haditengerészethez, ő pedig férjhez ment, és az
élet ment tovább. Nem helyes, ha egy férfi telefonálgat és leveleket

írogat egy férjes asszonynak, mindegy, mennyire fáj neki, hogy az
egy másik férfihoz tartozik. Úgyhogy eltávolodtunk egymástól.

– Te mindig olyasmit rendelsz, amit nehéz elkészíteni – mondja
Riley. – Szerintem direkt csinálod.
– Hát persze hogy direkt csinálom – válaszolja Mia fintorogva. –
Mi van, ha ez a tökkelütött munkára jelentkezik hozzám? Tudnom
kell, hogy tud-e főzni. És ha tudod, mit csinálsz, a főzés nem a
legnehezebb feladat a világon. Csak oda kell figyelned, hogy ne
cseszd el.
– Vissza fogod küldeni a tojást? – kérdezi Cami.
– Nem. Valójában szeretem, ha folyékony a sárgája. – Mia
elvigyorodik, és eszik még egy falatot. – De most már tudom, hogy
az az idióta a konyhában nem tud tojást főzni.

Elisabeth_Montagu>!

Ebben a pillanatban a szemem sarkából meglátom, hogy Sicc a
szempillaspirálom felé nyúl a kis mancsával, és aztán csatt, a spirál
máris a földön van.
– Láttam ám! – mondom anélkül, hogy egyenesen rá néznék. Ő egy
másodpercre rám pillant, aztán gyors egymásutánban lelöki a
szemhéjpúderemet és a pirosítómat is. – Ki tanított arra, hogy ilyen
görény legyél?

Elisabeth_Montagu>!

„A szellemmel ne foglalkozzanak, nem foglal el sok helyet.”