Outmatched ​– Kiütéses győzelem 427 csillagozás

Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Az ​ellentétek tényleg vonzzák egymást?

Parker Brown nem akarja elhinni, hogy kamupasit kell felfogadnia. Amikor megkapta álmai állását, úgy hitte, hogy a haladó gondolkodás világába lép. Csakhogy a főnöke a „megállapodott” alkalmazottak előrejutását segíti. Szerencsére azonban megtalálta a tökéletes jelöltet, egy hasonlóan eszes srác személyében, aki könnyű pénzszerzési lehetőséget keres. Ám akit végül Parker kap, az a fiú védelmező bátyja – Rhys Morgan. A magas, izmos, szabadszájú egykori ökölvívó éppen egyszerre bukkan fel a főnökével, és a lány most a manipulatív szemétláda mellett ragadt.

Rhys vállára nagy felelősség nehezedik. Végleg kiszállva a ringből megpróbálja összetartani néhai apja edzőtermét és a helyes útra terelni öccsét, Deant. Hogy megóvja Deant önmagától, átveszi a helyét, készen arra, hogy beolvasson ennek a beképzelt lánynak. Ehelyett lehetőséget talál. Bár alig tudják elviselni egymást, párt játszani mindkettőjük számára előnyös helyzetet… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek Könyvmolyképző

384 oldal · ISBN: 9789635971534 · Fordította: Takács Ágnes
384 oldal · ISBN: 9789635971541 · Fordította: Takács Ágnes
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635970179 · Fordította: Takács Ágnes

Parker Brown · Rhys Morgan

Naiva P>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Olvastam már Kristen Callihan-től és Samantha Young-tól is. Érdekelt, mit hoznak össze közösen.
Szeretem a „kamukapcsolatnak” induló romantikus, humoros történeteket. Tudom, hogy kiszámíthatóak. Az ilyen jellegű történeteknél az lenne a furcsa, ha idő közben ne szeretnének egymásba a szereplők. Ha jobban belegondolok, nem is tetszene, ha úgy alakulna. Az nem csak lelketlen történet lenne, hanem még csak romantikusnak se lenne mondható. Valójában meglepődtem, mert nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni.
Rhys Morgan egy ex-profi, nehézsúlyú ökölvívó bajnok, aki 30 éves korára visszavonult a profi sporttól és most próbálja megmenteni azt az edzőtermet, ahonnan elindult a karrierje. Sajnos, komoly oka van annak, hogy olyan korán visszavonult.
Parker Brown egy igazi geek lány, aki egy igazi megszállott környezetvédő és klímahippi. Egy megújuló energiákkal foglalkozó cégnél dolgozik. Hol máshol? Azzal foglalkozik, amit szeretne, mégsem veszi őt senki komolyan. Szingli és kissé feminista, de szüksége van egy kapcsolatra ahhoz, hogy szintet tudjon lépni a munkahelyén. Itt jön a képbe Rhys, akinek szintén kapóra jönne a kapcsolatból származó előny. Szigorúan az eladósodott edzőterme miatt. A végeredmény megjósolható, de olyan jól szórakoztam, miközben a szócsatáikat olvastam.

Kollár_Betti I>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Mert ő az én csajom. A pillanatnyi csajom. És ez a pillanat épp elég volt nekem.

Már a fülszövege alapján felkeltette az érdeklődésem a sztori és nem is okozott csalódást.

Imádtam, hogy a Gyönyörű Sorscsapás és a Veszedelmes Sorscsapás könyveket idézte meg a hangulata. Félreértés ne essék, nem koppintása vagy utánzata annak, egyszerűen csak jó olvasási emlékeket idézett bennem, mert az az egyik első romantikus-erotikus könyvem volt.

Szerettem a történetet és szerettem benne a karaktereket. A hatalmas és kemény Rhys, aki kellően felelősségteljes, gondoskodó és tudatos. Vele szemben pedig a apró, káromkodni képtelen Parker, az eltökélt kis okostojás.

A könyv nagyon kellemes kikapcsolódást nyújtott, izgultam értük, drukkoltam nekik és közben jól szórakoztam.

Köszönöm a recenziós példányt a @Könyvmolyképző Kiadónak!

Nixii P>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Nem támasztottam nagy elvárásokat a könyvvel szemben, mielőtt neki fogtam, de azért izgultam, hogy ne legyen olyan rémesen rossz. Szerencsére pozitívan csalódtam. Nagyon szeretem az álkapcsolatos történeteket, talán az egyik legnagyobb kedvenc „klisém” az enemies-to-lovers után. Parker és Rhys egyformán szimpatikusak voltak, tetszett, hogy mindkettejüknek megvan a maguk defektje, nem egy elszállt, rózsaszín világot kaptunk, hanem igenis komoly viszályokat, ítéleteket és tanulságokat. Az írópáros fontos problémákról rántotta le a leplet, hol könyörtelenül, hol észrevétlenül. Tetszett, hogy milyen jól beleszőtték a mai világ problémáit a párbeszédekbe és a történésekbe, kezdve azzal az elmaradott világlátással, miszerint a nők milyen keveset érnek a munkaerőpiacon. Rhys igazán valós volt és szerethető, még akkor is, ha képtelen volt nyitni a világ felé, még akkor is, ha szerintem szörnyen rossz taktikát választott, mikor nehéz helyzetbe került. Az sosem jelent megoldás, ha az ember elnyomja és eltitkolja a problémákat, majd hagyja, hogy egyedül őt eméssze fel és törje szét. Parker karaktere számomra igazán aranyos volt és sok esetben nagyon vicces. Eleinte esetlennek gondoltam, de hamar rájöttem, hogy milyen nagy szíve is van valójában és a viselkedése sokkal inkább jóindulatból olyan amilyen. A homoki kígyós részen/részeken pedig szó szerint fetrengtem a nevetéstől. A könyv vége nekem annyira nem jött be, őszintén fogalmam sincs mit vártam, de tény, hogy valami mást. Számomra ez egy jó ugródeszka volt ahhoz, hogy ráleljek az írópárosra és elkezdjek szemezni a könyveikkel. Kikapcsolódáshoz tökéletes könyv!

Mocori_>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Nem volt rossz könyv, de olyan jó sem… :D Megint csak azt éreztem, hogy sok helyen erőltetett volt a történet és inkább nem vicces. Pl. aranyos volt, hogy Csingilingnek szólította Rhys Parkert, de egy idő után már olyan unalmas és sok volt. Vártam a könyv felétől egy kis drámai összeveszést, de ebben a kötetben nem volt, de ezzel nincs is baj.
Maga a történet aranyos volt.

zuna19 >!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Imádtam ezt a könyvet. Már az 1. fejezet megnevettetett és utána is megmaradt a mosoly az arcomon. Jó humora van a 2 írónőknek. A feszültség és az izgalom sem maradt ki ebből a sztoriból. Faltam a lapokat. A főszereplő páros nagyon szerethető és a mellékszereplők között is akadtak páran akik szimpatikusak lettek. Az egyetlen bajom a könyvvel az, hogy vége lett. Kicsit van egy enyhe hiányérzetem. Remélem lesz folytatása.

Pandaaaa P>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Nagyon szeretem a sportrománcokat így ez a könyv is felkeltette érdeklődésemet és nem csalódtam benne. Könnyen olvasható, nagy drámamentes romantikus történet. Imádtam ahogy a szerelem kialakul Rhys és Parker között. A pasi ellenállhatatlan :D Mindketten nagyon szerethetőek és értelmesek. Megszerettem őket. Tetszett ahogy a nehézségeiket kezelték és mind a kettő főszereplő két lábbal áll a földön.
A könyv hatására megint kedvet kaptam ahhoz hogy elkezdjek bokszolni :D

B_Kittina>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Olvastam, olvastam…és egyszer csak azt vettem észre hogy elfogytak a lapok.
Mindkét írónőtől olvastam már, így reménykedtem benne, hogy a közös regényben sem fogok csalódni, és igazam is lett, mert IMÁDTAM!!!

Vitt magával a történet, igaz nekem mindig is bejöttek a sportókról szóló könyvek. :D
Kellő mennyiségű dráma volt benne, hál ' istennek, a megfelelő mennyiségű romantikával.
A szereplők is nagyon szimpatikusak voltak, de Rhys-nál azt a túlzott titkolózást nem igazán értettem meg.
Sokat nevettem rajtuk!
A borító pedig igazán ütős lett.

384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635970179 · Fordította: Takács Ágnes
Mrs_Curran_Lennart P>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Nem volt rossz történet, Rocky és Csingiling, azaz a jóképű exboxoló és a pici tudóslány románca, csak hát, azt hiszem többet vártam. Aranyos volt és szórakoztató, de nem kiemelkedően. Nem bánom, hogy elolvastam, mert szeretem az ellentétek vonzzák egymást plusz ellenszenvből szerelem típusú történeteket, csak sajnos hianyzott ( nekem) valami, amitől megadtam volna az öt csillagot. A gonosz milliárdos is annyira sztereotípia volt, ilyen hozzáállással a mai ( üzleti) világban szerintem nem is lehet létezni. A főszereplők viszont nagyon is szimpatikusak voltak, drukkoltam nekik.

noni55 P>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

Parker felbérel egy álbarátot határozatlan időre, mivel régimódi főnöke az új munkahelyén előnyben részesíti a magánéletben elkötelezett dolgozókat. A lány imádja ezt a munkát, ezért is lépte meg ezt az álkapcsolatot. Rhys az álpasija, aki korábban a legjobb nehézsúlyú ökölvívó címet viselte. Kapcsolatuk nem indul valami fényesen, a legrosszabbat feltételezik a másik szándékairól. Rhys saját edzőtermét szeretné felújítani, Parker pedig a munkahelyét megtartani. Egyikük sem hitte volna, de eszméletlenül erős vonzalom van kettejük között. Tetszett, hogy nem drámáztak a szereplők, hanem megbeszélték a problémáikat. A magas srác és a kimondottan alacsony lány külsőre cseppet sem illenek össze, de a személyiségük és gondolkodásmódjuk öszehozza őket. Parker-t nagyon csíptem, vicces volt, hogy nem tud káromkodni. Könnyed kis romantikus történet, nekem viszont a fordítással voltak fenntartásaim, mert egy pasi szerintem nem tud vihogni vagy csak úgy felsikoltani.

Dsheavenofbooks>!
Kristen Callihan – Samantha Young: Outmatched – Kiütéses győzelem

„Mindig is szerettem a sportolókról szóló romantikus regényeket, ez alól pedig a Kiütéses győzelem sem képez kivételt. A fülszöveg rögtön felkeltette az érdeklődésemet, hiszen egy ex ökölvívó bajnok és egy okostojás románca ígéretes, nem szokványos történetet sejtetett. A lehető legjobb döntésnek bizonyult, hogy elolvastam, hiszen egy rendkívül szórakoztató, aranyos és egyben szenvedélyes olvasmány volt.

Az alapszituáció nagyon viccesnek ígérkezett, már az első 30 oldalon rengeteget mosolyogtam. A sportolókról szóló románcok mellett a fake dating típusú történetek is közel állnak a szívemhez, mindezek pedig Rhys és Parker személyiségével párosítva a tökéletes receptet alkották. Különösen tetszett, hogy a kezdeti ellenszenven hamar túllendültek a karakterek, és nem egymás utálatára fókuszáltak, hanem ténylegesen belevetették magukat az álkapcsolatba és egy barátságba.

Rhys és Parker is nagyon szimpatikusak voltak: Rhys kőkemény ökölvívó külseje mögött egy rendkívül kedves és érző szív rejtőzött, akit lehetetlen nem szeretni. Imádtam az őszinte érzéseinek megnyilvánulásait, ahogyan felfedezte saját maga szükségleteit és személyiségének valódi részét. Nagy fejlődésen ment át, köszönhetően Parkernek, akivel annyira könnyű volt azonosulni. Rendkívül szimpatikus, okos, vicces és valóban könnyű elhinni, hogy akár mi is lehetnénk az a bizonyos karakter. Bár Parker néha bizonytalan volt, képes volt túlagyalni dolgokat, de szerintem pont ezek a tulajdonságok tették őt annyira emberivé. A párosuk dinamikája fantasztikus volt, a kémia rögtön érződött a köztük lévő különbségek ellenére is. Bebizonyították, hogy lehet bármennyire is különböző a családi hátterünk, az iskolázottság mértéke, vagy az életünk folyama, ha két szív egymásra talál, akkor nincs, ami megállítsa őket.”

A teljes értékelés megtalálható a blogomon: http://dsheavenofbooks.blogspot.com/2022/08/konyverteke…

Könyvmolyképző KU>!

Szeretlek. Annyira, hogy az már megijeszt. Annyira, hogy teljesen eláraszt, és semmi másra sem tudok gondolni. Téged szeretni olyan, mint lélegezni. Lehetetlen nem tenni.

Könyvmolyocska1 >!

Az apám egyszer azt mondta, hogy a legtöbb ember nem szántszándékkal teszi tönkre az életét; egyszerűen egy sor ostoba döntést hoznak.

Könyvmolyképző KU>!

A társadalmi nyomás a fekete lyuk érzelmi megfelelője. Nem számít, milyen makacsul ellenkezünk, végül mindegyikünket beszippant. Fránya fekete lyukak!

Bethany P>!

Szerelmesnek lenni – átkozottul örülni miatta – olyasmi, ami mindannyiunknak kijár.

Bookaholic77 >!

A káromkodás az intelligencia jele, és akik gyakran teszik, boldogabbak és egészségesebbek, mint a szegény, elfojtott társaik, akik mindezt magukban tartják.

DzsDzs88 IP>!

– Mivel kés van nálad – mondtam –, előre szólok, hogy meg foglak érinteni.

Kollár_Betti I>!

Egyes emlékek nem szépek, de az enyémek voltak, és nekem nem maradt másom.