A ​nyomozó (Álomférfi 3.) 216 csillagozás

Kristen Ashley: A nyomozó

A szerelem a szomszédban van…
A kedves, félénk Mara Hanover szerelmes a szomszédjába. Négy éve titokban ácsingózik álmai pasija után, de tudja, hogy a jóképű Mitch Lawson nyomozó nem az ő fajtájához való. A származása miatt egy ilyen férfi nem akarhat tőle semmit. De amikor a fürdőszobai csap elromlik, és nem lehet elzárni, Mitch siet a segítségére.
Mitch már régóta figyeli a szomszédnőjét, és kapva kap az alkalmon, hogy segítsen neki. A plátói kapcsolatukat azonnal átfűti a szenvedély. Aztán Mara aggasztó telefonhívást kap az unokatestvére gyerekeitől, és úgy érzi, visszahúzza őt az az élet, amit mindenáron megpróbált maga mögött hagyni. Vajon a szexi nyomozó meg tudja győzni Marát, hogy engedje el a múltját, és építsék együtt a közös jövőjüket?

Eredeti megjelenés éve: 2012

GABO, Budapest, 2016
576 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634063940 · Fordította: Gondáné Kaul Éva
GABO, Budapest, 2016
576 oldal · ISBN: 9789634064237 · Fordította: Gondáné Kaul Éva

Mitch Lawson · Mara Hanover

Mrs_Curran_Lennart P>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Mitch Lawson én is sütök neked pizzát édesem, csak ugorj be hozzám. :))
De kár, hogy ilyen pasik csak a mesékben/könyvekben léteznek! És Mara, a hibbant tyúk majdnem elszalasztotta. Nála aztán beszélhetünk kisebbségi komplexusról a pontrendszerével együtt. Dinka egy nő, de jó a szíve.
Az írónő meg kész családi regényt csinált ebből a suspense románcból azzal, hogy a két kicsit, Billyt, és a húgát Billie-t belevonta. A krimis rész igazából csak az utolsó ötven oldalon érződik, ami egyben remek felvezető a 4. részhez.
Igaz, hogy kicsit bő lére lett eresztve, de szerintem pont megfelelő arányban keveredik benne a humor, az erotika, a szerelem és a cukiság, ahhoz hogy tökéletesen kikapcsoljon.

Kristen Ashley: A nyomozó

Álompasi…… na de ennyi…… és hol vannak a többiek?! :P
Kezdettől fogva szeretem K.A. köteteit. Van itt minden romatika-erotika-nyomozás-krimi……
És amit a legjobban szeretek, amikor a sorozat részeinek tagjai „családot” alkotnak.
Szeretem a stílusát, a gondolatmenetét és a jajj…… a szereplőket…..a hölgyek szívének elrablóit……
Igazi kikapcsolódás, csak ajánlani tudom. A „kicsi és nagy” srácok….sokat nevettem velük, a gyerekszereplők különleges színt visznek minden kötetbe, amelybe megjelennek és Kristen-nek igazán jól sikerült kissrácai lettek ;-)

Tisztelt @gabokiado!

Az írónő rajongójaként érdeklődni szeretnék – miután jelenlegi sorozat teljes lesz – tervezik e szárnyaik alá venni Chaos és Rock Chick sorozatát? A kötetek a csapat további tagjainak történetét mesélik el, így igazán teljes képet kaphatnánk a Nagycsaládról. :)
Válaszukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel,
Bitten :)

2019. márc.
A masodik után jött a harmadik.
Ugy hianyoztatok fiúk. Ugy hianyoznak az ilyen kaliberű történetek.

Kristen Ashley: A nyomozó

Eddig ez a rész tetszett a legkevésbé, de még így is szerethető volt számomra.
Mara egy kicsit idegesítő volt, főleg mikor még 400 oldal után is csak pontozgatott.
Furcsa, hogy ez a rész nem úgy kezdődött, mint a korábbiak. Lassan indult be az egész. 3x aludtam, de csak pár órákat és folyton ezen járt az agyam, ezért elég gyorsan elolvastam a könyvet, amit mondanom se kell ezek után, de azért leírom, hogy irtóra olvastatta magát.
Kristen Ashley hozta a szokásos lehengerlő stílusát, amivel megszorongatja az olvasót. Fogalmam sincs, hogyan csinálja azt velünk, hogy ír egy közel 600 oldalas könyvet, de végig tartja bennünk az érdeklődést a története iránt.
Alig várom a befejező kötetet. Biztos az is szuper lesz.

nicosia P>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Mich Lawson az első résztől érdekes, és ebben a részben szépen ki is bomlik a személyisége Mara azonban..Mara, ő nekem nem illik egyáltalán Mich-hez. Érdekes, hogy az alaptörténetnél maradunk, de a főszereplő múltja, családja itt is továbbépíti a kezdeti szálat, még úgy is, ha a főszereplők közti kapcsolat nem innét indul. Jó, hogy tovább tud bonyolódni a történet, de nem válik túl sokká.

Tóth_Orsolya_3 P>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Minden vélt és valós hibája ellenére imádom ezt a sorozatot.
Álompasi, gyerkőcök, nevetés, pityergés. Nekem ettől több nem kell, hogy jól szórakozzak egy könyv olvasása közben.

Illatos_Hópehely>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Megmondom őszintén, az első részben nem volt szimpatikus Mitch.
Nagyon rámozdult Gwen-re és ez nem tetszett. :)
De ez a rész..
Igen határozottan illik az Álomférfi kategóriába.
Mitch a maga módján azért csak kiverte Mara fejéből a fél könyvet felölelő pontozásos rendszerét.
Billy és Billie, két tündéri kölyök, akiket már elég korán megedzett az élet.
Tetszik, hogy minden részben van valami, ami miatt feltűnnek az előző részek szereplői, főleg a csajok, őket nagyon bírom.
A krimi szál egy kicsit kevés volt, de az utolsó 50 oldalt jól felpörgette.

Nikyy18>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Tetszett ez a része is a sorozatnak ,bár az első részt nem múlta felül. A szereplőket hamar megkedveltem. Mara és Mitch aranyos párt alkottak, a gyerekek is aranyosak voltak. Jó volt viszont látni az előző részek szereplőit.

Szilvi00 P>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Vigyázat! Kissé ömlengős értékelés következik!
Totálisan, visszavonhatatlanul, fülig belezúgtam Mitch Lawson nyomozóba!
Ilyen pasit még nem hordott a hátán a Föld, de szerencsére itt van Kristen Ashley és megalkotta nekem ezt az Álomférfit. Imádtam, ahogy apró lépésekben kicsalogatta a világ legbizonytalanabb nőjét a csigaházából. Azon felül, hogy a lehető legvonzóbb külsővel áldotta meg a sors, belső értékei miatt is szerettem. Tudott óvatos és gyengéd lenni, a gyerekekkel remekül bánt, de a nyomulós ma-este-végre-megdöntelek stílus is jól állt neki. Mara egy nagyon kedves és jószívű teremtés. Én próbáltam türelmes lenni vele, pedig nem szeretem, ha egy nő ennyire lebecsüli magát. (Az a borzalmas nőszemély, szegény lányból a magabiztosság utolsó morzsáját is majdnem kiölte.) A gyerekeket egykettőre szívembe zártam. A végéről nem hiányozhatott a sorozatra jellemző krimiszál sem. Élveztem minden egyes vicces, megható és erotikus percét!

csillagka>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Kristen Ashley egy széles körű, termékeny írónő, sokkal könnyebb lenne az életem, ha szeretném amiket alkot, de megint rá kellett jönnöm, hogy iszonyúan taszít a csaj. Szinte mindegyik Ashley könyv amiket eddig olvastam egyforma keretre épül, jó hosszú nyavalygás plusz a végén 10% akció, amely eltúlzott, minden valóságot nélkülöz, ez a könyv se volt más.
Az olvasómágnesek működnek, a pasik tényleg álomvilágból érkeznek, a nyomozóra nem lehet panasz se kívül se belül, de ez is klisé.
Tovább próbálkozom és előre rettegek, mert elkerülhetetlenül sokszor fogok találkozni a szerző könyveivel a különböző listákon.

Trice29 P>!
Kristen Ashley: A nyomozó

Még mindig nagyon szeretem ezt a sorozatot. Mitch és Mara kettőse is tetszett. Mindkettő értékes ember. Gyengéim a gyerekszerető macsók :o) Billy és Billie azonnal meghódított, imádni való gyerekek. Szuper volt az előző részek szereplőivel újra találkozni. Azt azonban el kell ismernem, hogy túl hosszúra sikerült ez a rész. Voltak részek, amik nagyon feleslegesek voltak. A kémia viszont ütött :o)

zuna19>!

Létezik az Egyesült Államokban még egy normális férfi, aki elfogad egy betegesen félénk, két és fél pontos nőt, akinek csak egy kalapács van a szerszámos ládájában? Aki nem tudja, hogy egy szeleppel el lehet zárni a vizet. Elfut az első randiról, és lemondja a másodikat. Aztán hirtelen két gyerek szakad a nyakába, és a családját mintha a pokolból küldték volna a földre, mert még az ördög sem tudta őket elviselni.

krisztin1 >!

Be kell ismernem, hogy nagyon tetszik a való világ.
A való világ fantasztikus.
Szeretnék sokáig itt maradni.
Ha lehet, örökre.

Szilvi00 P>!

Bárcsak egy olyan világban élnék, ahol Mitch Lawson nyomozó a pizzavacsora után nálam töltené az éjszakát, és másnap reggel az én ágyamból kelne ki, hogy friss bagelt hozzon nekem. Imádom a bagelt. Imádnám, ha Mitch hozna nekem egyet, mert ez azt jelentené, hogy visszajön.

Kapcsolódó szócikkek: Mara Hanover
zuna19>!

A lelkem felsóhajtott, de a szívem szárnyalt.

Bitten>!

Nem kell mindig arra gondolnod, hogy mi lesz öt hónap múlva. A most problémáival kell foglalkoznod, méghozzá most.

zuna19>!

– Most eljöttek a nehéz idők. De mindegy. A nehéz idők mindig elmúlnak.

turanett P>!

– Szerszámok?
Rám emelte a szemét, és mosolyra húzta a száját.
– Igen, szerszámok. Például egy csavarkulcs.
– Van egy kalapácsom – javasoltam bátortalanul.
Mitch egy újabb félmosollyal bűvölt el.
– Nem hiszem, hogy kalapáccsal kéne megoldani ezt a problémát.
Egy darabig képtelen voltam levenni a szemem a szájáról, és időbe telt, mire megint a szemébe tudtam nézni. De ez a látvány sem csillapította a heves szívdobogásomat.
– Akkor nincsenek szerszámaim.

turanett P>!

– Nincs kis fekete ruhám – tájékoztattam Elvirát, aki már megint a telefonját bújta.
– Nem baj, majd elmegyünk vásárolni.

Kapcsolódó szócikkek: kis fekete ruha
Bitten>!

– Ha végül kiismersz, és továbblépsz, és éled a saját szép életedet, ne bánd meg, hogy időt pazaroltál rám.

Álomférfi sorozat · Összehasonlítás