A ​motoros (Álomférfi 4.) 208 csillagozás

Kristen Ashley: A motoros

Tyra Masters annyi drámát átélt már, ami egy egész életre elég lenne. Most úgy néz ki, hogy végre rátalált a jó útra, és egy nyugodt élet vár rá. Ám ekkor találkozik álmai férfijával. A tetovált, izmos motoros tequilával kínálja, és olyan szexuális élménnyel ajándékozza meg, amelyről addig álmodni sem mert. De Tyra tudja, hogy nem a forró szex meg a tequila homályosítja el az ítélőképességét. Ez az a férfi, akire mindig is vágyott. A baj csak az, hogy sajnos ő az új főnöke is…

Eredeti megjelenés éve: 2012

GABO, Budapest, 2017
556 oldal · ISBN: 9789634065395 · Fordította: Gondáné Kaul Éva

Kane "Tack" Allen

Kristen Ashley: A motoros

Hát most irtó szomorú lettem. Habár elkettyentem én már hónapokkal ezelőtt. Miért nem lehet ezt a könyvet is megvenni? Olyan jól mutatott volna a polcon a többi rész mellett. Úgy lett volna teljes.
Hogy teheti meg azt a kiadó, hogy megjelentet egy négy részes sorozatnak három tuti részét és utána elkaszálja? Az utolsót csak e könyv formában lehet beszerezni. Vagy inkább fogjam be a számat és örüljek annak is, hogy le lett fordítva? Na mindegy is bosszantó és kész.
A motoros nyitánya is olyan volt, mint a A titokzatos Ő-nek és A vadember-nek. Tehát akció dúsan kezdődött. Virágnyelven fejezem ki magamat éppen. :DDD
De valamiért engem a könyv első pár fejezete nem fogott meg. Ezt nem is igazán tudom hova tenni. Mivel a végére ez is szívemhez nőtt. Egyszerűen nem lehet nem szeretni. Annyira olvastatta magát ez a rész is.
Ez egy nagyon imádni való könyvsorozat. De a kedvenc részem marad A vadember. Igaz történetileg ott nem tetszett a vége, olvastam volna inkább 1 fejezettel többet belőle, de karakterileg az vonz a legjobban.
Utána néztem és kiderült, hogy az írónő, csinált a mellékszereplőknek is 1 2 könyvet. Igazából nem is reménykedek, hogy itthon meg fog ezek után jelenni belőle egy is. De hátha! Boldog lennék, ha mást is olvashatnék Kristen Ashley-től.

Mrs_Curran_Lennart P>!
Kristen Ashley: A motoros

Ez annyira jó volt! A legszórakoztatóbb történet a négy részből. Tyra/Vöröske kalandjai a motorosokkal, azaz egy volt irodista jókislány szerelembe esése a bandavezérrel. Az ellentétek vonzzák egymást, az egyszer biztos. Amíg ezek egymásba gabalyodtak, alig bírtam visszafojtani a kuncogást a metrón a párbeszédeket olvasva. Motoros bandának a Chaos elég lájtos, igazi kiscserkészek, de dögös pasiból bőven van felhozatal. Nálam Tuck nem lökte le Mitchet a dobogó tetejéről, de az övé volt a legjobb történet, a rózsaszín részekkel együtt. A motoros klubnak van saját sorozata is – Chaos – kár, hogy nem adják ki itthon.
Hab a tortán a régi kedvenceink újraszerepeltetése. Összeáll a menő brigád asszonyostól. Hawk, Brick, Mitch és a többiek.
Vigyázat forró jelenetek!

Kristen Ashley: A motoros

Fenomenális! Szeretem a közeget, az àlompasikat és a egyeniseguket. Szeretem a poénokat, érzéseket, izgalmakat és az osszatartasukat.

spoiler

2019. márc.
Nem tudjátok ti mi a jó……

nicosia P>!
Kristen Ashley: A motoros

Baj, hogy papír alapon nem jelent meg ez a rész, főként mert a másik három igen. Szerintem ez a legjobb rész, amúgy is. Már az első könyvtől Tuck szerelemben szenvedek (szenved a fene), úgyhogy az ő részét különösen vártam, és szeretem azóta is. Tyra nem feltétlenül a kedvencem, időnként kifejezetten ostoba, de végül is elfér Tuck mellett. A gyerkőcöket szintén nagyon megkedveltem. Jó hogy az előzőekben megnyitott szálak mint eldolgozásra kerülnek, nem marad nyitott kérdés a könyv végére.

Illatos_Hópehely>!
Kristen Ashley: A motoros

Kane Allen hmm, kellemesen csalódtam benne.
Kicsit ugyan itt-ott közönséges volt, de ő volt a Chaos feje, megtehette.
Nem mondom, hogy tökéletes apa, vagy tökéletes társ, de mégis imádtam.
Tetszett az, ahogy védelmezi a gyerekeit, a nőjét, a „testvéreit”, megtesz mindent a biztonságukért.

spoiler

Tóth_Orsolya_3 P>!
Kristen Ashley: A motoros

Ez rész most nem került annyira közel a szívemhez, de ennek ellenére tetszett Tack története is. Maga a sorozat pedig kedvenc lett. Annyira nagyon szeretnék még az írónőtől magyarul olvasni.

Szilvi00 P>!
Kristen Ashley: A motoros

Jól bevált receptjét követve, jól vegyítve erotikát, akciót, humort és a családi drámákat, Tack és Tyra történetével remekül lezárta a sorozatot az írónő! Mindegyik részt nagyon szerettem és ezúttal is nagyszerűen szórakoztam, de ha választhatnék a négy Álompasi közül, én Mitch Lawson nyomozó mellett döntenék. Kicsit megint túlzásba vitte a bébizést férfi főszereplőnk és Vöröske szóismétlései is zavarhatnának, de én kibékültem ezzel a kis hibával.
Nagyon tetszett a Chaos motoros banda tagjainak összetartása, szellemisége. Feminista énem azért nemegyszer bőszen tiltakozott egy-egy megnyilvánulásuk ellen. Tack goromba őszintesége és nyers modora miatt Tyra többször is majdnem lelépett. Én bírtam macsó, ellentmondás nem tűrő stílusát és az Én Nőm vagy dumáját. Érzelmeit nem rózsacsokrokkal bizonygatta, jó volt ez így! Sok szép emlékkel a szívemben búcsúzom a Dream Man sorozattól. Sajnálom, hogy a kiadó nem tervezi kiadni az írónő többi könyveit!

„Az élet egy hullámvasút. Az a legjobb a vidámparkban. Nem szabad lehunyt szemmel várnod, hogy vége legyen a menetnek. Nyitott szemmel, felemelt kézzel kell élvezni az út minden pillanatát, amíg csak tart."

Valeria729>!
Kristen Ashley: A motoros

Minden klisé ellenére szerettem ezt a sorozatot. Jó a humora és viszonylag kevés benne a fölösleges drámázás, az erotikus részek leírása is rendben van. Tack már az első részben felkeltette a figyelmemet, Tyra karaktere is tetszett. Mint minden részben itt is túl sok a bébi és az édesem, de ezt egyszerűen tudomásul kell venni, amikor belekezd az ember. Jó volt a korábbi szereplőkről is olvasni. Még mindig A vadember (a 2. rész) a kedvencem, spoiler. Szomorú vagyok, hogy ezt a részt nem tehetem a polcomra, mert csak ebook formában adták ki.

l_moni>!
Kristen Ashley: A motoros

Hogy én mennyit nevettem a vitáikon :)
Két ember akik nagyon különböznek és ennek ellenére, vagy épp ezért, egymásba szeretnek.
Nagyon jó kis könyv.
Pont beleillik a sorozatba.
Könnyed, gyorsan olvasható. Dögös, extra szexi pasi. 30-as dögös csajszi, aki nagyon talpraesett tud lenni ha akar.
Tuti fogom még olvasni :)

Evika82>!
Kristen Ashley: A motoros

Fájó szívvel, de búcsúzom az álomférfiaktól… :(
Nagyon szerettem ezt a sorozatot, megfelelő mértékben keveredett benne az akció, a humor, az erotika, a hűség, az összetartás. És a férfiak! A férfiak egyszerűen csodálatosak voltak. A főszereplő csajok pedig igazi húsvér nők, akikkel szívesen elmennék én is néhanapján egy kis Cosmot iszogatni. ;)
És persze az írónő a könyv végén elhúzta előttünk a mézesmadzagot, előkészítette Tabby könyvéhez a terepet…amit én sajnos, ha a kiadó másképp nem dönt, akkor nem fogok tudni elolvasni… pedig de jó lenne… :(

zuna19 >!

Minden lány tudja, hogy ha egy problémát megosztunk a legjobb barátnőnkkel, akkor szinte már meg is oldottuk.

Bitten>!

– Ha mondani akarsz valamit, mondd ki. Ha dühös vagy, add ki magadból. Ha véleményed van, oszd meg velem. De ne ijedj meg tőlem, és soha, de soha ne sétálj el, és ne mondj le rólunk.

zuna19 >!

– A kertemben van egy tizennégyezer dolláros gyémánt eljegyzési gyűrű – folytattam a beszámolót.
Tack most már tényleg elmosolyodott.
– Nem tudod, holszerezhetek egy fémdetektort? – érdeklődtem.
A mosolyából szexi vigyor lett.
– Majd megkérem az egyik fiút, hogy keresse meg.
– Az jó, mert ha zaciba vágja a gyűrűt, akkor hozzáépíthet egy szentélyt a házához, ahol oltárt építhet Elliott Belov gyűlöléséhez.

– Az élet egy hullámvasút. Az a legjobb a vidámparkban. Nem szabad
lehunyt szemmel várnod, hogy vége legyen a menetnek. Nyitott szemmel,
felemelt kézzel kell élvezni az út minden pillanatát, amíg csak tart.

Bitten>!

… egyetlen nő sem érdemli meg, hogy megcsaljak.

zuna19 >!

Jaj, ne! Tegnap este sokszor láttam ezt a tekintetet. Megint zokogni fog.
– A fenébe – motyogtam zavartan. Tack hátulról átölelt, és magához húzott. Nem volt helyes ezt tennie, mert Lanie pillantása a karjára esett. Megremegett az ajka, és zokogásban tört ki. Közben előrehajolt, és majdnem a szirupos tányérba temette az arcát. De aztán a pultra tette a karját, és ráhajtotta a fejét. A haja így is a tányérba lógott, és szirupos lett.
– Szerintem a palacsintának annyi – súgta a fülembe Tack.
Kibontakoztam a karjából, megfordultam, és megcsóváltam a fejem. A szemembe nézett, de én nehezen tudtam levenni a szemem a szájáról.
– Mi a baj? – kérdezte.
Megütöttem a karját, lábujjhegyre álltam, és az arcába sziszegtem:
– Nem illik csókolózni olyanok előtt, akik most szakítottak! Sőt tulajdonképpen senki előtt nem illik csókolózni.
Közelebb hajolt hozzám, és az arcunk már csak egy centire volt egymástól.
– Tévedsz, bébi. Engem ez nem zavar. Ott, és akkor csókolózom, ahol, és amikor jólesik, és ez azt jelenti, hogy te is.

zuna19 >!

– Egyikőtök a Chaoshoz tartozik? – kérdezte Hawk.
– Hát… Azt hiszem, az én vagyok – válaszoltam.
Bette néni hátrafordult, és merőn rám nézett.
Hát igen. Közölnöm kellett volna vele a beszélgetésünk során, hogy Tack egy motoros klub elnöke. De nem számítottam arra, hogy elrabolnak minket, és Tack (meg az egész klub) a megmentésünkre fog sietni. (Miután már egy kommandós megmentett minket.)

zuna19 >!

– Add a szádat, bébi, aztán mehetsz.
– A szótáradból hiányzik az a szó, hogy „légy szíves”?
– Igen, de ha tovább pattogsz, mielőtt ideadod a szádat, akkor ma este a te szótáradban benne lesz, és esküszöm, hogy gyakran fogod használni.

zuna19 >!

– Most nagyon cuki vagy… Ez azt jelenti, hogy kibékültünk?
Kiengedtem a levegőt, és visszakérdeztem: – Ha igent mondok, megengeded, hogy igyak egy csésze kávét?
Tack közelebb hajolt.
– Bébi… Szeretem, amikor cuki vagy, de ez most fontos.
Újabb nagy levegőt vettem, és a szemébe nézve suttogtam: – Van választásom?
– Nincs – vágta rá gondolkodás nélkül.
– Sejtettem – mormoltam.
– Vöröske, még mindig aranyoskodsz.
Felsóhajtottam.
Aztán átkaroltam a nyakát.