Vámpírvér (Halhatatlanok alkonyat után 5.) 316 csillagozás

Csókja könnyű…
Érintése ellenállhatatlan…

Néomi Laress, a híres táncos, gyilkosság áldozata lett. Túlvilági erők birtokosaként, de az élők számára láthatatlanul kísért otthonában, elriasztva a betolakodókat, mígnem találkozik egy könyörtelen halhatatlannal, aki felébreszti szenvedélyét.
Hogy ne tehessen kárt másokban, fivérei elhagyatott kastélyházba börtönzik Conrad Wrotht, a félelmetes vámpírt. Ám ott egy megfoghatatlan lény még mélyebbre taszítja az őrületbe. A vámpírban vágy ébred a nő iránt, de még ha sikerül is elnyernie Néomit, az őt üldöző sötét erőktől nem szabadulhat…

Kresley Cole számos országban népszerű bestsellereit fergeteges akciók, ördögien szenvedélyes szex és lenyűgöző szereplőgárda jellemzi. A világhírű sorozat az olvasókat egy varázslatos és démoni világba vezeti, ahonnan nincs visszaút.

„Forró szex, vakmerő kalandok”
– Romantic Times

Kapcsolódó zóna

!

Kresley Cole: Immortals After Dark

82 tag · 49 karc · Utolsó karc: 2018. október 19., 11:16 · Bővebben

Nix · Bowen MacRieve · Ragyogó Regin · Hőn Áhított Mariketa · Cadeon · Rydstrom · Sebastian Wroth · Conrad Wroth · Néomi Laress · Murdoch Wroth

Naiva P
Kresley Cole: Vámpírvér

Teljesen el voltam ragadtatva az egész könyvtől. Miért csinálod ezt Cole? Ugyan még csak a sorozat elején járok, de már most tapasztalom, hogy a férfi karakterek „finomságát” szavak nem képesek kifejezni. Még mielőtt el kezdtem volna olvasni ezt a rész, nem hittem volna, hogy el félőrült, spoiler alfahím, vámpír ennyire szexi tud lenni. De mennyire!
Nagyon szerettem Sebastiant és Nikolait is, de eddig Conrad a kedvenc a Wroth-ok közül.
A hősnőt is szerettem. Eléggé eltért a sorozat eddigi hősnőihez képest. Nem csak azért mert testtelen. Nagyon szerettem Néomi belső erejét, kitartását. Olyan tragikus, ami vele történt. Az írónő olyan szépen megírta az ő karakterét.
A 20-as évek feeling és a varázslatos helyszín; New Orleans csak fokozták a könyv jó hangulatát. Úgy örültem, amikor Mari és Bowen is feltűnt a történetben. Nix-et egyre jobban szeretem. Kíváncsian várom Cadeon történetét. A szexi szarvait már most imádom.

Nikolett0907 P
Kresley Cole: Vámpírvér

"– Igen – folytatta Nix –, azok a fényes… kemény… nyaldosásra csábító szarvak.
Nix felmordult volna?
– Úgy beszélsz, mintha hajtanál valamelyikre. Vagy, uh, mindkettőre.
– Jaj, dehogy. Én Mike Rowe szerelmese vagyok.
– Ő is ott van?
– Nincs. Mikey fiú szereti kéretni magát. – Tekintete kiüresedett, ahogy azt dünnyögte: – De rossz vége lesz… huncut gazfickó."

Ez a sorozat engem a sírba visz, de komolyan.
Ahelyett, hogy a vízparton, nyugodtan napoznék és fürdenék, ehelyett a szobában fekszem és olvasok.
Sokszor le kellett tennem, mindenkit megmorogtam mikor megzavart.
Egyszerűen imádtam minden sorát.

Ez a rész kicsit eltért az eddigi könyvektől, de szerencsére pont ezért is fogott meg magának már a legelején.
Na meg persze, kedves barátnőm is mesélt róla egy „cseppet” és mennyire igaza volt. Ugye így van @Demise ? ♥

Néomi Laress: Kegyetlen egy sorsot kaptál az tény, de annyira imádtam azonosulni veled. Az a féktelenség, őszinteség és élet igenlés. Fantasztikus karakter vagy minden tekintetben. Imádtam veled lélegezni, félni, mosolyogni, csábítani, vagy éppen szeretni….
Társ vagy a társak között, olyan személy, melyre igen is érdemes oda figyelni….fantasztikus…♥

Conrad : Kicsi „fiú” csupa egyediséggel ellátva. Annyira imádtam a faragatlanságod, a túlféltésed és azt a hihetetlen őszinte vággyal teli lelkedet. A te sorsod sem egyszerű, rengeteg fájdalom, de mindennek egyszer véget kell vetni. Olyan társat kaptál, akit megérdemelsz, de hozzá teszem imádom mikor kicsit megszeppensz …..:D

A testvérek nagy kedvenceim teljesen mindegy milyen fajhoz tartoznak, nem is tudok felsorolni egyetlen olyan szereplőt sem, akiért ne lennék oda, vagy ne lennék kíváncsi.

Egyszóval kifejezve: Imádom! És imádni fogom.
Szóval be kell szerezzem ezt a sorozatot, mert nem egyszer olvasós kategória.

Hatalmas kedvenc és ajánlom! ♥

Mrs_Curran_Lennart P
Kresley Cole: Vámpírvér

Nekem ez a történet annyira nem jött be, mint az előző. Neomi ( a szellem) persze aranyos volt, ahogy megpróbált Konrádon segíteni, de az őrült vámpír valahogy nem volt elég szimpatikus.
(Mikor fogynak el a fivérek?Ja még van egy)

csillagka P
Kresley Cole: Vámpírvér

Sötét vágyak az éjjeli létben vagy valami ilyesmi, semmi esetre se vámpírvér.
A borító végre valahára lecserélődött, menő pasi a borítón, jobb mint a semmi, ezeket az izmokat nézegetni azért nyami :) A harmadik Wroth fivér is megtalálja a neki rendeltetett arát, kicsit túl heves a lelkem, ezért biztos ami biztos pár napig várnia kell, amíg végre megérintheti. Igazi türelem játék. Nagyon tetszik ez a felébredés (visszaolvastam Sebasztiánt sztoriját, azért ő könnyebben életre kelt)
Egyszerűen halálosak ezek a testvérek. Még mindig egyedi, jól kidolgozott most már szinte erotika mentes romantikus fantasy, érzelmekről, létről, a halhatatlan szerelemről, sok furcsa, néha egyenesen idegesítő szereplővel. Elképzelem milyen lehet az a csajos halhatatlan buli, hát a pasiknak biztosan feláll a szőr a hátán. Nixről már látszik veszettül keveri a lapokat, mi lesz ebből a végén az még Isten se mondhatja meg, kezdődőik az örökösödés, szépen építgeti a csapatot.
Nagyon jó, nem tudom elengedni, folytatom. (jöhetnek a démonom, persze még mindig vámpír néven, de már kezdem megszokni)

DarknessAngel P
Kresley Cole: Vámpírvér

Ez a sorozat egyre jobb és jobb! Igaz, alig várom, hogy majd Nikolai könyvét is elolvassam, de van egy olyan érzésem, hogy Conradot nehéz lesz felülmúlni. Mamám, ez a pasi! Nyálcsorgatóan szexi, szupererõs, védelmezõ és nagyon aranyos. ^-^ Imádtam minden egyes jelenetet, amiben Néomi és õ szerepeltek. Conradban még a vörös szemek is vonzók voltak.
Ami Néomit illeti, õt szintén nagyon megszerettem – és jaj, nekem balett táncos *-* ,ezenkívül volt femme fatale… nagyon menõ. Nem is csoda, hogy Conrad fejét így elcsavarta.

Madama_Butterfly P

Jó kis sorozat ez!
Az egymást követő részek összekapcsolódnak ugyan, de mindig jön valami új és valami más, ami miatt nem lehet megunni az éppen soron következő kötetet. :)
Conrad és Néomi karakterei teljesen más dimenzióból indultak, mint az előző részek hús-vér és a kezdetektől kedvelhető szereplői, no de a végére az egész helyrebillent és egy igazán jó kis történet kerekedett ki az egészből.
Az ezt megelőző történetek főhőseinek vendégszereplései még mindig nagyon tetszenek, a valkűröket pedig egyszerűen imádom!!! :)

Szilvi00 P
Kresley Cole: Vámpírvér

Hogy én mennyire imádtam ezt a részt (is)!
Conrad, nagyon megleptél! Úgy beleéltem magam ebbe a szenvedélyes történetbe, hogy még mindig ezerrel dobog a szívem. Őrjöngve vagy szelíden, Tiéd vagyok!!!
A gótikus kastély remek hangulatot teremtett, Néomi-t szintén nagyon szerettem. A történet most is remekül volt felépítve, a főhőseink között lassan bontakozott ki a kapcsolat, de én minden percét élveztem.
Hirtelen nem is tudom, kit várok jobban. Nix-et, Cadeon-t vagy Rydstrom-ot? Ahhh…

brena
Kresley Cole: Vámpírvér

Ha az eddigi három részre ötöt adtam akkor erre minimum 7csillag jár!
Imádtam már az elejétől!
Bugyiszaggatoan jó volt!:))

Bajnoczianna
Kresley Cole: Vámpírvér

Ez az írónő mindig képes megtalálni a módját hogy nem csak egy romantikus könyvet hanem egy izgalmas történetet olvastam. Megvan benne minden ami ehhez kell. Nem lehet ezt a könyvet lerakni, nagyon magával ragadott engem. Minden percét élveztem.

kocybaba P
Kresley Cole: Vámpírvér

Részről-részre úgy látom, egyre jobban kivitelezett és átgondolt ez sorozat, tetejében mindegyikben más lények csoportjára fókuszál, mert a vérfarkasok, a valkűrök és a boszorkányok után most jött Néomi egy újabb nevében. Néomi volt gyógyír Conrad számára, nevetésével, életteliségével igen, szellem létére, merészségével, aki simán meglágyította ezt a büszke, kissé tébolyodott, halálvágyó vámpírt. Jó volt, hogy az adott páros mellett más szereplők is egyre gyakrabban visszaköszöntek és hogy egyre inkább szerves részei a történeknek. Ha pedig egy fikarcnyival még több humor lett volna benne, és ha nem a végére lett volna besűrítve majdnem az összes izgalom, egy szavam sem lett volna. De így sincs okom húzni a szám, mert amit remélni mertem a sorozattól, azt eddig több, mint sikerrel hozta.

Rydstrom szeme elkeskenyedett.
– Ezt senkinek sem árultuk el.
A valkűr [Nïx] elhessentette a szavait.
– Ne aggódj, én széltében-hosszában híreszteltem.

Kapcsolódó szócikkek: Nix · Rydstrom · valkűr
Quiconque

– Igen, a tanácsodra van szükségem.
– Az én tanácsomra – nyomta kezét a mellkasára a valkűr. – Hát nem te mondtad nemrégiben, hogy „őrült” vagyok, hogy „megzápult az agyam”? Hüpp-hüpp, Rydstrom. Hüpp-hüpp. Annyira a lelkembe tapostál, hogy egy egész hordó fagylaltot befaltam, persze nem tettem, mert a valkűrök nem esznek.
Rydstrom összehúzta a szemét.
– Ezt Bowentől hallottad?
– Öröktudó vagyok.
Tőle szokatlanul előzékeny hangon Rydstrom azt felelte:
– Akkor azt is tudod, hogy gyönyörűnek mondtalak.

Kapcsolódó szócikkek: Bowen MacRieve · Nix · Rydstrom · valkűr
Azura

Nix hosszú hajába túrt.
– Bár ezzel a tolakodó flörtöléssel mindössze a nyilvánvalót észrevételezed, azért meg van bocsátva. – Beletörődően sóhajtott. – Felteszem, most ágyba akarsz bújni velem. – Rydstrom hebegésére hozzátette: – Sajna foglalt vagyok, nagyfiú.
– Nem, nem vagy az – szólalt meg Regin.
– Dehogynem – így Nix. – Mike Rowe, a Piszkos munkák sztárja hamarosan rá fog ébredni, hogy szeret. – Ábrándosan sóhajtott. – Még az ügyvédeit is megbízta, hogy keressenek meg egy „korlátozó végzés” – ujjaival mutatta az idézőjeleket – ürügyén.

Kapcsolódó szócikkek: Nix · Ragyogó Regin · Rydstrom
Quiconque

Távozásra készen felállt [Nïx].
– Na szióka, rövid az este, és Reginnel még sokat kell kegyetlenkednünk.

Kapcsolódó szócikkek: Nix · Ragyogó Regin
Azura

– Igen – folytatta Nix –, azok a fényes… kemény… nyaldosásra csábító szarvak.
Nix felmordult volna?
– Úgy beszélsz, mintha hajtanál valamelyikre. Vagy, uh, mindkettőre.
– Jaj, dehogy. Én Mike Rowe szerelmese vagyok.
– Ő is ott van?

Kapcsolódó szócikkek: Nix
Quiconque

– Eddig velünk vannak a vérfarkasok, a Megtagadók, a fúriák, a lidércek, a nemes tündérek, miriádnyi démonarchia, a Boszorkányok Háza, valószínűleg a CIA és talán egy kolumbiai drogbáró – mondta a nő. – A nimfák még vacillálnak.

Quiconque

Akit szíven szúrnak, az hajlamos kiborulni.

ayachii

– Az emberek azt hiszik, a boldogság csak úgy az ölükbe pottyan. Küzdened kell érte. És néha akkor kell megragadnod, amikor rugdos és sikoltozik.

Quiconque

– Időnként feszengek a közeledben, mert te és mindaz, amit teszel, nagyon szokatlan a számomra.
– Például mi?
– A nevetésed. Mintha a nap minden másodpercében arra várnál, hogy nevethess vagy incselkedhess.
Très terrible. Hogy bírod ki mellettem? Bizonyára a szentekhez illő türelmeddel és higgadtságoddal.

Kapcsolódó szócikkek: Néomi Laress
Quiconque

– […] Nos, nekem rohannom kell. Legalább négy másik találkozóm van még az éjjel. Mint ősvalkűr és párjanincs jövendőmondó nélkülözhetetlen és igen összetett tevékenységet végzek.

Kapcsolódó szócikkek: Nix

Halhatatlanok alkonyat után sorozat · Összehasonlítás