Kutyakommandó 10 csillagozás

Igaz történetek rendőrkutyákról
Kovács Violetta: Kutyakommandó

Szótlan detektívekről, négylábú bűnvadászokról szól ez a könyv: rendőrkutyákról. Nagyszerű ebekről, „akiknek” segítségét – fantasztikus szimatát, önfeláldozó hősiességét – még a génterápia, a lézertechnika, a klónozás világában sem nélkülözheti az emberiség. Torokszorítóan izgalmas, megrázó, igaz történetek tárják az Olvasó elé a legmagasabb fokon képzett híres k9-es rendőrkutyák munkáját, a World Trade Center négylábú hőseinek tetteit, a betörők, maffiózók, gyilkosok csaholó üldözőinek akcióit. A szerző legújabb kötetének minden egyes lapja meggyőzően bizonyítja, hogy A KUTYA – immár százezer esztendeje – változatlanul az ember legjobb barátja, és az is marad, amíg világ a világ!

Sanoma, Budapest, 2003

Csillagvirágszál>!

Kovács Violetta: Kutyakommandó Igaz történetek rendőrkutyákról

Jajj olyan jó volt!
Szép kis történet volt mindegyik, egytől-egyig. A kutyákról eddig is tudtam, hogy a lelkük hatalmas és önfeláldozásukról nem is beszélve. Imádtam őekt eddig is, de bevallom szinte az egész köynvet végig BŐGTEM. Kis történetek, de mindegyik szívszorongató és sokaknak el kell gondolkoznia akik ezeket (és egyéb állatokat is) képesek bántani…. nah ebbe bele se kezdek, mert a végén kiborulok és.. oké, inkább hagyjuk!

Szívszorító és aki nem képes egy-egy történetet megkönnyezni az igazán nem is szereti a kutyuskákat!

5 csillag!

Anita_Juhász>!

Kovács Violetta: Kutyakommandó Igaz történetek rendőrkutyákról

Nagyon szeretem a kutyákat. A rendőrkutyákat pedig különösen. Mindegyik kis történet tetszett.