K9 ​kommandó 8 csillagozás

Rendőr- és katonakutyák Berlintől New Yorkig
Kovács Violetta: K9 kommandó

„Négylábú hősökről – világ legjobb rendőr és katonakutyáiról – szól a Kutyahűség és Kutyakommandó szerzőjének új könyve.
A lélegzetelállító, izgalmas és igaz történetek Berlintől New Yorkig mutatják be a K9-es kutyák életveszélyes munkáját. Az afganisztáni és iraki hadszíntértől kezdve a S.W.A.T.-kommandóig nyomon követhetjük ezeknek a nagyszerű kutyáknak a munkáját. A könyvet egyedülálló – akciók közben készült – fotók illusztrálják.

A könyv megvásárlásával ön a sintértelepre került német juhászkutyák mentését támogatja!”

Dog Books, 2011
224 oldal · ISBN: 9789630820400

efenera>!

Kovács Violetta: K9 kommandó Rendőr- és katonakutyák Berlintől New Yorkig

Izgalmas, érdekes, megható történetek kutyákról, akik az emberek biztonságának érdekében veszélyben élik le az életüket.
Minden tiszteletem az övék!!!

Shouri>!

Kovács Violetta: K9 kommandó Rendőr- és katonakutyák Berlintől New Yorkig

Eddig is mindig kutyás voltam, de ez után a könyv után ez hatványozottan igaz! Olyan mélyen láthatunk bele a kutyákkal dolgozó kommandósok, rendőrök és katonák életébe és munkájába, ahogy talán egy dokumentumfilmben sem, mert ezek a történetek sokkal személyesebbek – nekem legalább is azok voltak.
Hihetetlen, mikre képesek ezek az állatok, hogy biztosítsák a civilek és gazdáik biztonságát. Rájuk különösen igaz, hogy önzetlenek és önzetlenül szeretnek.
Mindig is csodáltam ezeket az állatokat, de ezek után a történetek után már tisztelem is őket. Teljes mértékben megérdemlik!

Lutra8>!

Kovács Violetta: K9 kommandó Rendőr- és katonakutyák Berlintől New Yorkig

Kölcsön kaptam ezt a könyvet, de egyből bele is szerettem. Minden sorából érződik a kutyák iránti tisztelet és szeretet.

Bettina_Nagy>!

Kovács Violetta: K9 kommandó Rendőr- és katonakutyák Berlintől New Yorkig

Megható és izgalmas történetek hihetetlen csodakutyákról, és azokról akikkel együtt dolgoznak. Violetta, köszönöm, hogy megírtad a világnak ezt a könyvet. :)

Dog Books, 2011
224 oldal · ISBN: 9789630820400
Anita_Juhász>!

Kovács Violetta: K9 kommandó Rendőr- és katonakutyák Berlintől New Yorkig

Ez még jobban tetszett, mint az előző rész. Ezek a csodálatos kutyák és gazdáik. Kedvenc lett.

Rosie16>!

Kovács Violetta: K9 kommandó Rendőr- és katonakutyák Berlintől New Yorkig

Imádom az ilyen könyveket! Nagyszerű, amiket ezek a kutyák véghezvittek!