A-Z ​angol nyelvtan lexikon 3 csillagozás

Kovács János – Lázár A. Péter – Marion Merrick: A-Z angol nyelvtan lexikon Kovács János – Lázár A. Péter – Marion Merrick: A-Z angol nyelvtan lexikon

Immár harmadik kiadásban megjelenő népszerű angol nyelvi lexikonunk szerzői az Eötvös Loránd Tudományegyetem oktatói, ismert nyelvészek. Munkájuk az eddig Magyarországon megjelent legnagyobb és legteljesebb angol nyelvtani kézkönyv, amely címszavakban, magyar nyelvű magyarázatokkal és bőséges angol nyelvű példaanyag segítségével az angol nyelvtan minden lényeges kérdését taglalja. A tartalomjegyzék és a rendkívül részletes index segítségével minden kérdés gyorsan visszakereshető és könnyen megtalálható. Nélkülözhetetlen kézikönyv nyelvtanárok, közép- és haladószintű nyelvtanulók, valamint a nyelvet használó és nyelvtudásukat tökéletesíteni kívánó magyar olvasók számára.

Corvina, Budapest, 2012
Corvina, Budapest, 2011
Corvina, Budapest, 2002

Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára
Budai László: Élő angol nyelvtan – Kezdőknek és középhaladóknak
Hessky Regina – Mozsárné Magay Eszter – P. Márkus Katalin – Iker Bertalan: Angol-magyar / Magyar-angol gyerekszótár
John Soars – Liz Soars – Elekes Katalin (szerk.): New Headway Pre-Intermediate
Doró Katalin: Phrasal Verbs
Pomázi Gyöngyi (szerk.): Magyar angol – angol magyar zsebszótár
Szentiványi Ágnes: Angol nyelv közép- és felsőfokon
Magyar László: Játszva angolul
Németh Katalin: Angol nyelvtan
B. Lipták Csilla – Csősz Tímea: Színes kérdések és válaszok angol nyelvből B2 szint