A ​hullámos papagáj 10 csillagozás

Kovács Antal – Traub Péter: A hullámos papagáj Kovács Antal – Traub Péter: A hullámos papagáj Kovács Antal – Traub Péter: A hullámos papagáj

Szeretné, hogy kedvence hosszú életű legyen? Szeretné őt beszédre tanítani? Szeretné madarait szaporítani is? Mindehhez Önnek szüksége van erre a könyvre!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Süni zsebkönyvtár Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9630367858 · Illusztrálta: Kapocsy György, Simon Zoltán

U_Pálma P>!
Kovács Antal – Traub Péter: A hullámos papagáj

Barátságos hangnemben és lényegretörően van megírva – nincs benne semmi fölösleg, csak az, aminek magunktól is utána szeretnénk nézni. Először a faj eredetéről és természetes élőhelyéről ír a szerzőpáros, majd szót ejt az anatómiájukról, fejlődésükről, biztonságos beszerzésükről, etetésükről, valamint hogy mit kell tennünk, ha ápolni, gondozni, szelídíteni, tanítani vagy tenyészteni szeretnénk.

Féltem az elején, hogy kicsit elavult napjainkra, de olvasás közben esetleg csak szóhasználat szintjén éreztem ilyesmit. Volt bennem néhány kérdés a saját papagájomra vonatkozóan, hogy pl. mi tévő legyek, ha nem hajlandó zöldet enni, vagy ha éppen hasmenése van szegénynek, és ezekre is sikerült választ kapnom. off

A hatásvadász fülszöveg ellenére ez a könyv valóban hasznos. Ajánlom mindenkinek, aki érdeklődik a hullámos papagájok tartása iránt.

Almuci>!
Kovács Antal – Traub Péter: A hullámos papagáj

Egyik legjobb könyvnek tartom ebben a témában, szinte minden kérdésünkre megkapjuk a választ.