Chi's ​Sweet Home 1. (Chi's Sweet Home 1.) 14 csillagozás

Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1. Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1.

Chi is a lost kitten that is surprised to be picked up by a small family. Suddenly, she finds herself in a strange new environment full of frightening things like baths and big dogs! In these short, full-color comics, see the world from the point of view of an adorable kitten.

Vertical, New York, 2015
478 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781942993162 · Fordította: Ed Chavez
Vertical, 2010
168 oldal · ISBN: 9781934287811

Coralie>!
Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1.

Ez übercuki!!! ^^ Nem gondoltam volna, hogy lesz olyan manga, ami tényleg nagyon fog tetszeni, de ez:
1. MACSKA! *.* <3
2. Látszik, hogy az alkotója nagyon ismeri a cicákat. :)
3. Aranyos (a rajzok és a történetek is).
Ajánlom mindenkinek, aki szereti ezeket a kis szőrgombolyagokat! :))

Molymacska P>!
Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1.

Chi a világ legaranyosabb macskája, ez a képregény pedig minden macskarajongó álma. Egyszerűen übercuki Chi, miközben olyan aranyos dolgok történnek vele. Mivel macska… és a macskákkal csak aranyos dolgok történnek.
A rajzok egyszerűek, de olyan kis… aranyosak. (és színesek)
Imádom. Még mindig. Örökkön örökké.

Ameriel>!
Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1.

Nagyon kis aranyos rövid történetek vannak benne. Valójában szinte ugyanaz, mint ami az animében van, szóval mindegy, hogy ki melyiket olvassa/nézi meg először, de az, hogy imádni fogja, garantált. ^^ Chiii~

troublesome_007>!
Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1.

Chi egyszerűen imádni való, simán beleillik az 'olyan cuki, hogy belehalok' kategóriába:3
(a nap is kisütött, amint elkezdtem olvasni :D )

AliceL>!
Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1.

Ez az első olyan manga, azok közül amiket olvastam, ahol az egész színessel van megrajzolva. Valószínűleg azért, mert gyerekeknek készült. Nagyon aranyosak benne a rajzok, és cukik a kis rövid történetek is. Chi haláli egy kismacska.

KAnita08 P>!
Konami Kanata: Chi's Sweet Home 1.

Fantasztikus. Nagyon aranyos, nagyon valós helyzeteket sikerült lerajzolni… zseniális képregény a cicákról :)

Chi's Sweet Home sorozat · Összehasonlítás