Végső ​alku (Eszement alkuk 3.) 6 csillagozás

Komlós Kinga: Végső alku

Patrícia Benett gyönyörű és érzékeny, ugyanakkor nyomozónő lévén határozott egyéniség. Évek óta boldog párkapcsolatban él, és lelki szemei előtt szinte már látja is magát talpig fehérben az oltár előtt, mint egy tündérmesében. Ábrándozása addig tart, amíg kiderül, nemcsak hogy feleségül nem akarják venni, hanem hónapok óta meg is csalják.

A csalódás után Pati élete hatalmas fordulatot vesz, amikor első egyéjszakás kalandjába ugrik fejest. A szívtipró nőcsábász ráadásul a társának és egyben barátnőjének, Catherine-nek a bátyja.

Közben Kimberly és Oliver kapcsolatában is újabb rejtélyek kerülnek felszínre, ezen felül mindenki élete veszélybe kerül, amikor „kedvenc” gonosztevőnk újra felbukkan New York városában. Castelli visszatér, hogy pontot tegyen a Castelli-Collins-Campbell ügy végére, ugyanis mindenáron el akarja söpörni a föld színéről az ellenségeit…

Gyémántfelhő, Budapest, 2021

Detty77 >!
Komlós Kinga: Végső alku

Kíváncsian vártam az Alku sorozat befejező részét! Cat-Vincent, Alex-Pati, és Oliver-Kim párosa ismét nem okozott csalódást. Fordulatos, szerelmes és kellően izgalmas volt. Nagy csavar volt spoiler. Tetszett, hogy minden párosból kaptam és a visszaemlékezések segítettek az előző részek felelevenítésében. Izgalmas kis alku volt!

takacsera>!
Komlós Kinga: Végső alku

Nagyon vártam már, hogy olvashassam a befejező részt. Izgalmas, szenvedélyes, fordulatos, romantikus krimi. Imádtam ezt a kis összetartó csapatot. Mindenben számíthattak egymásra, szerethető karakterek, humoros jelenetek tarkították a könyvet. Nekem nagyon tetszett. Köszönöm az élményt.

palinkasangela1>!
Komlós Kinga: Végső alku

Izgalmas, szenvedélyes, szerelmi szálakkal túlfűtött sorozat. Nagyon vártam már a befejező részt. Minden jó ha a vége jó. ♥☺️

kkitti12>!
Komlós Kinga: Végső alku

Vártam már a befejező részt, és nem is okozott csalódást.
Nagyon érdekes volt számomra ennyi szemszögből olvasni egy könyvet, de nagyon tetszett. Minden páros életébe, fejébe, múltjába betekintést kaptunk. Visszaemlékezések, amik segítettek feleleveníteni az előző részeket.
Minden páros nagyon imádni való együtt. Igazi barátok, akik mindig mindenben számíthattak egymásra. Szerelmek, amik elég erősek voltak, hogy legyőzzék az akadályokat.
Egyik páros viszonya sem indult túl jól, de mégsem volt szerencsére a túl sokáig tartó hisztik és haragszomrádok.
Kellően izgalmas, fordulatos lett a befejező rész.
Mindenki azt kapta amit érdemelt, ki így ki úgy. Én is azt kaptam amit vártam, talán még attól is egy kicsit többet.
Köszönöm az élményt! ♥

Detty77 >!

A félelmet csak valami más, nagyobb dologgal lehet legyőzni, legyen bármi, akár szerelem, bizalom, kitartás.

Kinga_Komlós>!

Collins. Campbell. Collins. Campbell. Ízlelgettem a bosszú édes ízét, miközben egyre csak a nevüket mondogattam.

Kinga_Komlós>!

– Catherine! – nyögtem ki.
– Vincent! – köszöntött kimérten.
Hát persze, nem is vártam „nyakamba ugrást”.

Kinga_Komlós>!

Hát ez remek! Vincent Collins, hogy te mekkora egy marha vagy!

Kinga_Komlós>!

Olyan szép, ahogy alszik, olyan békés és nyugodt, mint a legcsendesebb erdő, amikor már végleg nyugovóra tértek a lakói. Olyan, mint egy hatalmas vihar, amely kitombolta magát, tört-zúzott, tönkretett akár tárgyakat, akár életeket, de utána csak a némaság honolt. Körülbelül Vincent is így hat a lelkemre. Felkavar, elsöpör, feldúl, már-már szétzúz, de utána olyan megnyugvást von körém, mint még soha más ezelőtt, s éreztem, hogy innentől kezdve senki nem fog rám így hatni.