Csakhogy ​itt vagy! 3 csillagozás

Kiss Lehel: Csakhogy itt vagy!

Kiss Lehel az örömteli rácsodálkozás hangján ünnepli gyermeke születését és első évét. A Csakhogy itt vagy! című kötet versnapló, melyet egy éven át heti rendszerességgel vezetett a költő. Az így létrejött ötvenkét vers a gyermekirodalomban ritka, apai nézőpontból ír újszülött és család kölcsönös gyarapodásáról. A kora gyermekkor hol vidám, hol aggasztó, csínytevéseiben is szívmelengető állomásait Kiss Lehel ragályos humorral és lelkesedéssel örökíti meg. A kötetet készülő és gyakorlott szülőknek, családoknak és kistestvért váró nagytestvéreknek egyaránt ajánljuk. Emlékteremtő olvasást kívánunk!

Koinónia, Kolozsvár, 2022
64 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789731652658 · Illusztrálta: Pojum Edith

VAO>!
Kiss Lehel: Csakhogy itt vagy!

A Facebookon egy születésbejelentővel osztották meg ismerőseim az első verset a kötetből, akkor elhatároztam, hogy megveszem. Az én fiam hat hónapos. A költő a kisfia születése utáni évben minden héten hozzáadott a kötethez egy kis csodát, teljesen el vagyunk bűvölve, persze azonosulni is könnyű így vele. Ha tehetném újra megvenném, csak hogy ismétlődjön az élmény. Gesztikulálva olvasom a kisfiamnak, tetszenek neki a színes képek benne :)