!

Szütyiő 400 csillagozás

Book and Walk 1.999 Ft
Könyvtár

Nem untatnálak unalmas bemutatkozással, kissádám vagyok nagydávid stand up komedista. Szórakoztatom a népet általában a Dumaszínházban, országszerte és Budapesten, illetve a Showder Klub című műsorban az RTL Klub-on, valamint az interneten.

Ulpius-ház, Budapest, 2010

1.200 Ft ★★★★★ Eladó
mezofi könyve Kiss Ádám: Szütyiő

Ydna
Kiss Ádám: Szütyiő

Nem vártam tőle sokat, de azt a keveset is sikerült alulmúlnia…

Sippancs P
Kiss Ádám: Szütyiő

A stand-up comedy az a műfaj, amit nem olvasni, hanem hallgatni kell.

Kiss Ádám: Szütyiő

Nem mondom, hogy egy Háború és Béke, de tény, hogy viszi a pálmát a maga műfajában. Most ne gondoljon senki hatalmas mondásokra, gyönyörű kifejezésekre, mert nem hiszem, hogy ez lenne a célja. Majd ha nem lesz youtube, vagy cooltv, akkor igenis jó érzéssel nézünk majd a polcra, ahol ez a kis könyv díszeleg, elővesszük és nevetünk. Ha valakiben lakozik egy kis vizualitás, ismeri Kiss Ádám gesztusait, mimikáját, látta már őt fellépni tv-ben vagy élőben könnyebben el tudja képzelni, hogy ott áll előtte és egyedül neki löki a dumát. Nem feltétlenül kell ehhez élő kép. (a rádiókabarét is csak hallgatni szoktuk nem nézni. :)) Szóval aki rajong az effajta humorért, annak kötelező darab, én könnyesre nevettem magam, és ajánlom mindenkinek hogy a Rázós legénybúcsú részt olvassa el! :) De ha nem tetszik, akkor is még fel lehet tenni a hűtőre. :)

Sárhelyi_Erika I
Kiss Ádám: Szütyiő

Ádámkát csípom. Ha „bazmegel”, ha nem. Neki elnézem. A könyvben nem teszi (biztos kisípolta a lektor). Ádámkát azért élőben, ha lehet. Cuki a könyv, vagy hét és félszer fel is nyihogtam, aztán ennyi.
Szóval, Ádámka, te maraggyá' magadnak ott a színpadon, az való neked, nekem meg a nézőtér, hogy látva lássalak, hallva halljalak térdemet csapkodva. Na azért!

Véda MP
Kiss Ádám: Szütyiő

Én kérek elnézést „a magyar stand-up comedy Justin Bieberétől”, (meg főleg azoktól, akik ezt a valamit elolvasták) de ez nagyon gagyi volt! A „viccessége” erőltetett, az írás része nagyon gyenge. Ádámka! Maradj a verbális (de a világért sem írott) humorizálásnál! Abban klasszisokkal jobb vagy!

cintiatekla P
Kiss Ádám: Szütyiő

Nem jött át, ez az egyetlen és legnagyobb probléma, mert amúgy a sztorik elmesélve biztosan nagyot csattannának. Ádámtól inkább egy életrajzi könyvet tudnék elképzelni félig komolyan, vagy egy olyan hosszabb történetet, ami humoros, limonádé, de mégis eltér a stand up comedy világától.

Bővebben: http://teklakonyvei.blogspot.hu/2016/09/kiss-adam-szutyio.html

Csi
Kiss Ádám: Szütyiő

Nem rossz, de nem is jó. Olyan semmilyen, néhány jó poéntól eltekintve üres töltelék-duma.
Ami igazán vicces, az az ára… Még jó, hogy könyvtári volt :D

PuPilla
Kiss Ádám: Szütyiő

A stand-up nem write-down műfaj. Lehet ilyet összedobni belőle, csak nem érdemes. Az egész oldalas képek értelmetlenek és nem viccesek, a szöveg nagy része fárasztó. Ádám, imádlak, de csak dumálj, nem kell mindenkinek könyvet kiadni…

Bővebben: http://pupillaolvas.freeblog.hu/archives/2011/07/08/Kis…

lena91
Kiss Ádám: Szütyiő

Azt nem mondanám, hogy hanyatt vágtam magam tőle.
Cirka másfél óra alatt kényelmesen elolvastam.
Egyszeri olvasásnak tökéletes, egy kis laza délutáni olvasgatásra, de kb ennyi.

madárka

Ennyi?
Az elején még jó volt, de amikor már a századik poént is ismertem, kicsit unalmassá vált. Kicsit csalódás volt, többet vártam…

psn

A mosogatás nálam olyan, mint a menstruáció, havonta egyszer van, de akkor négy napig tart.

Sárhelyi_Erika I

Élelmiszerboltban mondom az eladó néninek:
– Csókolom! Egy ezüst Marlborót kérnék.
– Rövidet?
– Na jó. Meg egy rövidet.

Lahara SP

Figyeled a szomszédod, de ő is figyel téged. Parasztszíájé.

Százharmincnyolc NYÍLT TITOKTÖRÉS

klakla

A minap, nyelvi szigorlaton, lányos zavaromban, a tanárnő nekem szegezett egy kérdést:
– Ádám, ismeri maga a szenvedő szerkezetet?
– Ó igen, én magam vagyok az!

klakla

A frontérzékenyek ne nézzenek háborús filmet.

klakla

De a BKV mégis az életünk része, és állhatunk pozitívan a dolgokhoz. Az egyik barátom a 7-es busszal közlekedik, de így fogalmaz: „Volvóval járok, sofőröm van, szórakozol?”

madárka

Azt mondják, amikor vizsga előtti este azt érzed, semmit nem tudsz, az jó. Ez megvolt! (De ha a vizsga negyvenedik percében érzed ugyanezt, az rossz!)

VIZSGAIDŐSZAK

Evione

Lábunkon a kisujjnak egyetlen hátránya van, hogy semmi előnye nincs.

Egysoros többszörös

psn

Nyáron, a Balatonon láttam kiírva:

DINNYE 100, MELONE 120

Gondolom, itt a tolmácsot kellett megfizetni. Feldolgozhatatlan.

Fizetett publicisztika

Batus

Az egyik lány, miután elkészült a kép, kiveri a balhét, azonnal töröljük, mert azon a képen kurva huncut. Pontosan így fogalmazott. De én megnyugtattam, hogy szerintem inkább huncut kurva. :)

79. oldal (Rázós legénybúcsú)