Naruto ​27. (Naruto 27.) 14 csillagozás

Az indulás napja
Kisimoto Maszasi: Naruto 27.

Hiába a hosszú üldözés és az önfeláldozó kitartás, Naruto mégsem tudja visszahoznia
Szaszukét – ezzel a fiatal nindzsák életében új fejezet kezdődik. Ebben a kötetben egy extra szorit is találsz, melyből kiderül, hogyan szerezte Kakasi a saringanját!

Mangafan, Szigetszentmiklós, 2016
184 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155356315 · Illusztrálta: Kisimoto Maszasi

Candymandy>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 27. Az indulás napja

Jó volt olvasni arról, hogy milyen volt Kakashi fiatalkorában, és a csapatát is megismerhettük picit. Kíváncsian várom a további részleteket.*-*

Janus>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 27. Az indulás napja

Ez a sorozat eddigi legjobb kötete (azok közül, amiekt olvastam). Az első fele kifejezetten tetszett, és nagyon jó lezárása a Naruto-történetnek. Az animében is remek szál (a 135-220. részben dolgozták fel), de a mangában is fantasztikusan kijött a dolog.
A második fele meg… Kakashi múltja nagyon érdekes volt. Rin az, akit egyelőre nem tudok hova tenni, de Obito és Kakashi között nagyon jó kapcsolat volt. Látszott, hogy bár utálja, mekkora hatást gyakorolt Kakashira, konkrétan az életszemlélete változott meg. Ki tudja, milyen mestere lett volna a Hetes Csapatnak ez a szál nélkül. El sem tudom képzelni Kakashit, ahogyan nem ellenséggel harcol és komoly.

Kisimoto Maszasi: Naruto 28. Naruto hazatér!!

Naruto sorozat · Összehasonlítás