Naruto ​2. (Naruto 2.) 99 csillagozás

A legrosszabb megbízó
Kisimoto Maszasi: Naruto 2.

Furcsa mesterük még furcsább vizsgáin „némi” nehézséggel átvergődő hőseink hamar belefáradnak a geninek gondtalan életébe, és könnyű küldetéseibe. Komolyabb feladatot szeretnének, és meg is kapják… Csakhogy ez a küldetés akár halálos is lehet!

Eredeti megjelenés éve: 2000

Mangafan, Budapest, 2007
208 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789638753922 · Fordította: Vida Március Mitsuki · Illusztrálta: Kisimoto Maszasi

Uzumaki Naruto · Hatake Kakasi · Haruno Szakura · Haku · Momocsi Zabuza · Tazuna

Deziréé>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Egy újabb fantasztikus rész.
Ez izgalmasabb volt mint az első része, de az első részén többet nevettem.
Nagyon megkedveltem benne a karaktereket.
Egész biztos folytatom a történet olvasását, mert nagyon tetszik.

luthienlovemagic IP>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Ez a kötet zömmel a háttérvilág bemutatására szolgált, de mindezt cselekmény közben teszik, tehát nem unalmas, még így másodjára olvasva sem. És már harc is van. Tetszett, ahogy Naruto átverte Zabzát, főleg Kakashi meglepett arca vitt mindent.

KleineKatze>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Életem talán legelfogultabb értékelései lesznek a Naruto-értékelések, szóval aki objektív véleménykifejtésre vágyik, az görgessen nyugodtan tovább!
Egy szóval: szeretem. Ezt is, és tudom, hogy a további köteteket is fogom, hiszen az animét cakkumpakk már háromszor láttam, nem unom meg, a gyerek és kamaszkorom talán legmeghatározóbb sarkcsillaga a Naruto.
Az egyetlen, amivel kapcsolatban azonban nem tudok elfogult lenni, sokkal inkább morcos; a fordítás. Sokszor felszisszentem, mert a kacifántosabbnál kacifántosabb, és a komoly hangvételű részeknél bevágott „humoros” szófordulatokkal egyszerűen nem tudtam mit kezdeni. Nem mondom, hogy kifejezetten rossz volt a fordítás, csak néhol volt erőltetett, és bizony helyenként találkoztam nagyon magyartalan nyersfordítással is.
De… így is szerettem. Sorry.

Szandii P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Narutoék megbízásokat kapnak, de Narutonak nem tetszik a túl gyenge küldetések listája. Így kapnak egy magasabb rendű feladatot, ami kiderül, hogy nehezebb, mint hitték. A kötet továbbra is tartalmaz humort, ami kicsit feldobta a mangát.
Végre komolyabb harcok is vannak ebben a részben. Kezd egyre izgalmasabb lenni.

beitghanima P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

”Ez komoly? Hisz' ezek mind gatyafestő kölkök! Különösen a törpe a kőbuta fejével. Ezek a mitugrászok lennének a nindzsatestőreim? ”
:D:D:D
egy egy jelenet szuper :D:D és habár ezek a Zabuzás részek nem a kedvenceim, attól még élvezhetőek.
hiába, de a Naruto is függőséget okoz!

Brigike94>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Ez az a fajta sorozat ami egy percre sem hag, unatkozni. Ahogy halad a történet egyre jobban megismerhetjük a szereplöket

Life_between_the_lines>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Még egy fantasztikus rész!! Tetszett, hogy itt a háttérvilágról is megtudtunk egy s mást, ezt mind cselekmény közben! Nagyon szerettem ezeket a részeket.

MewIchigo_Fan_Daniel P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Teljesen másabb olvasni mint az animét nézni.
Sokkal másabb a hangulata, nem tudom megmagyarázni miért.
De a történetet már ismerem, így nem okozott nagy meglepetést.
Nyilván nem fogok leértékelni a művet, de nem 5*-os. :)

csüpek>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Nyelvgyakorlás céljából – na meg azért, mert imádom – kezdtem neki az animének nemrég a legelejéről. Mindkettő szuper, az anime szinte egy-az-egyben visszaadja a mangát. Kakashi még mindig kedvenc. :)

Hagianna>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 2. A legrosszabb megbízó

Ugyanolyan fantasztikus, mint az első rész, noha kissé más jellegű. Most többet tudunk meg a nindzsákról, a falvakról, az erőkről. Bár ezen van a hangsúly, azért a cselekmény is folyamatosan halad, ezért teljességgel élvezhető.

Szelén>!

– Ez komoly? Hisz' ezek mind gatyafestő kölkök! Különösen a törpe a kőbuta fejével. Ezek a mitugrászok lennének a nindzsatestőreim?
– Mekkora arc, hehe. Jó duma! Na de ki a törpe, a kőbut-- Kibelezlek!
– Helló, őt megvédeni kell, nem figyeltél?

36-37. oldal - 8. Sosem lesz belőletek nindzsa!! (Mangafan, 2007)

Kapcsolódó szócikkek: Hatake Kakasi · Tazuna · Uzumaki Naruto
Kuplung>!

-Kész, az egész társaság tele van csodabogarakkal, buggyantakkal, meg őrültekkel.
-Otthon érezheted magad

Szelén>!

– Irány haza!
– Éreztem, hogy ez lesz a csattanó! Röhög a vakbelem, humorputtonyok! Oldozzatok el!

25. oldal - 8. Sosem lesz belőletek nindzsa!! (Mangafan, 2007)

Kapcsolódó szócikkek: Hatake Kakasi · Uzumaki Naruto

Kisimoto Maszasi: Naruto 3. Az álmaidért