Naruto ​19. (Naruto 19.) 23 csillagozás

Az örökös
Kisimoto Maszasi: Naruto 19.

Úgy néz ki, Narutónak sikerült rávennie Cunadét, hogy Orocsimaru és Kabuto ellen forduljon! Szerencsére időben megérkezik Dzsiraija, Naruto és Sizune is, a legendás hármas pedig újra összecsap!

Mangafan, Budapest, 2013
186 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639794962 · Fordította: Imai Zsófia · Illusztrálta: Kisimoto Maszasi

AliceL>!
Kisimoto Maszasi: Naruto 19.

Imádom a harcjeleneteket, mindig olyan szépen vannak megrajzolva, és ebben a kötetben aztán volt bőven, szóval volt miben gyönyörködni. Elég menőre sikerült ez a rész, a sannin harccal.

Stella_Cohen P>!
Kisimoto Maszasi: Naruto 19.

Eleinte féltem, Cunade döntésétől, de végül is örülök, hogy így döntött. A Naruto kötetekhez híven ismét egy izgalmas csatajelenetnek lehettünk tanúi, ahol az utolsó pillanatokig nem volt biztos, hogy ki fog győzni. Jó volt látni, hogy Naruto szép lassan fejlődik és halad a célja felé. Remélem sikerül elérnie minél hamarabb.

AniTiger P>!
Kisimoto Maszasi: Naruto 19.

Na az összes öreg összegyűlik a sivatagban és a gusztustalan, nyákos állatkáikkal találkozót tartanak. Röviden :)
Azért én szeretem – Naruto-t, a visszaemlékezéseket, a nagy szavakat. Egyébként öcsém ennél a kötetnél közölte, hogy szerinte Kabuto rossz fiú ~~~ nanemáááá'! Viszont jó kis harcok voltak ott a sivatagban!

bbabri>!

Imádtam!
A három Sannin és a harcok. Látványok, tele technikákkal. Érzelmes, és megmosolyogtató.

kriszmanesz P>!
Kisimoto Maszasi: Naruto 19.

íme a sannin, vagyis a három legendás ninja. hihetetlen az energia és az akció, ami a lapokról árad. sensei ezt a kötetet is nagyon eltaláltad! :3

Kisimoto Maszasi: Naruto 20. Naruto vs Szaszuke!

Naruto sorozat · Összehasonlítás