Naruto ​14. (Naruto 14.) 30 csillagozás

Hokage vs Hokage
Kisimoto Maszasi: Naruto 14.

Ahogy kitör a káosz, amit bábjait felhasználva Orocsimaru szervezett, mindenki a harc sűrűjében találja magát – Narutoék Gaara és Szászuké nyomába erednek, míg Sikamaru és Sino feltartják az üldözőket. A Hokage viszont régi tanítványával áll szemben – vajon túlnőtt-e már a tanonc a mesterén?

Eredeti megjelenés éve: 2002

Mangafan, Szigetszentmiklós, 2011
178 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639794740 · Fordította: Imai Zsófia · Illusztrálta: Kisimoto Maszasi

Stella_Cohen P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 14. Hokage vs Hokage

Emlékszem, annak idején valahol itt maradtam le az anime nézésével. Az utolsó, amire emlékszem, az volt, hogy spoiler A sorozatot azóta újrakezdtem, de annyira magával ragadtak a mangák, hogy inkább ebben a formában haladok tovább a történettel, amíg tudok. Ez is egy nagyszerű kötet volt. Kíváncsi vagyok mi sül ki végül ebből az üldözésből. Kezdem is a következő részt. :)

bbabri>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 14. Hokage vs Hokage

Nagyon szeretem ezeket a részeket.
Edo Tensei. spoiler
Nagyon sajnáltam a Harmadikat, és mivel az első két Hokage nagy kedvenceim, örülök, hogy felbukkantak.
Harc, akció és izgalom. Röviden így tudnám jellemezni ezt a kötetet.

Melani>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 14. Hokage vs Hokage

Folytatódik az előző kötetben megkezdett csata, és újabb párharcok is indulnak, egy újabb izgalmas kötet lett :) Közeledünk a harcok végéhez, de a java még csak ezután jön. :)

asx_nici>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 14. Hokage vs Hokage

Nekem ez amolyan „átmeneti” kötetnek számít, de nem volt rossz.

vendy000>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 14. Hokage vs Hokage

Nyafogó virágszál, mily találó :D Kösz Shikamaru, hogy kimondtad XD Tudtam én, hogy bírlak :D Na Asumáról jól megfeledkeztem, nem emlékszem, hogy ő segített volna :) Ez az edotensei még mindig egy nagyon beteg technika és csöppet sem hullagyalázás…Orochimaru jelenlegi arca eléggé nőies :D Jiraiya juhuu :)

Kisimoto Maszasi: Naruto 15. Naruto tekercse!!

Naruto sorozat · Összehasonlítás