Naruto ​11. (Naruto 11.) 40 csillagozás

Hadd legyek a tanítványod!!
Kisimoto Maszasi: Naruto 11.

Hadd legyek a tanítványod!!
A vizsga záró körére készülve Naruto, és újdonsült mentora, a szintén bajkeverő hajlamú Dzsiraja azon dolgoznak, hogy Naruto megtanulja irányítani a benne lakó kilencfarkú démon erejét. Mindeközben Hangrejtek és Homokrejtek összeesküvése beérni látszik, és úgy tűnik, Gaara lesz a kulcsa a tervnek!

Eredeti megjelenés éve: 2002

Mangafan, Szigetszentmiklós, 2010
186 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639794368 · Fordította: Basa Zsófia · Illusztrálta: Kisimoto Maszasi

Sivatagi Gaara

luthienlovemagic IP>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Ebből a kötetből a kedvencem, ahogy megjelenik Jiraya. Nagyon szeretem a karaktert, de főleg azt, ahogy a világról gondolkozik. Ő a második felnőtt, aki értékelni kezdi Narutót. És kapunk a kötetben Gaarát is, aki egyik kedvencemmé vált, bár itt még nem volt az, túlságosan végletekben gondolkozott itt még. De találkozott Narutóval, ami a legtöbb karakternél erőteljes változásokat szokott beindítani. :)

beitghanima P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Eloszor is el kell mondanom, hoy en imadom a vicces karaktereket, igy azt mar nem is kell emlitsem, hogy egyenesen varom, hogy megjelenjenek. Na, persze nem az eltulzott karaktereket, itt beszelek a „tomeny humor”-ol :D:D Es akkor megjelenik vegre most is (varva vart) karakterek: Jiraiya. Imadom az oreget, a perverz kis hegyi kejencet. Maga a karakter nagyon osszetett es nagyon jol kezeli Narutot. Szerintem o meg sok meglepetest fog nekem rejteni, amiket nem tudtam eddig. Egyik kedvenc kotet-em!

Elhaym>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Ez a kötet nekem csalódás volt.. Animében sokkal kidolgozottabbak voltak a jelenetek.

AniTiger P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

…mindig a legjobbkor van vége…
Szeretem ezt a kötetet! Még több pszichopata Gaara jelenet, szóba kerülnek / megjelennek a szörnyek és végre itt van a szuper perverz! Ölök-halok ezért a figuráért! Zseniálisan ki lett találva Jiraiya sannin :)

bbedyy>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Végre színrelépett Jiraya annyira imádom :)

takacs_christian>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Csak azért nem kapott öt csillagot, mert itt indulnak be az események.

Regények_kalandora>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Jiraiya végre feltűnik és segít Narutonak a Chunin vizsgára való felkészülésben. A Mangában is nagyon vicces karakter és jókat nevetek rajta. A vizsga első meccsén Naruto és Neji küzdenek meg, várom már, hogy Naruto feltörölje vele a padlót mert igazából az Animében és a Mangában is nem nagyon szerettem meg.

kriszmanesz P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

végre itt van a hegyi kéjenc, a perverzek ásza: Jiraiya :D és persze az edzés, meg a kilencfarkú, és már kezdődik is az utolsó kör, ahol őmakacssága végre szembekerül a zsenivel.

lAryal>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Igazából az animéből valamiért nem maradt meg nekem, hogyan is futottak össze Jiraiyával, viszont így visszatekintve is zseniális, amit művelnek :D

Cheril>!

– Hová mész?
– Keresni az életem értelmét.

175. oldal - 99. Kezdődjék a döntő...!! (Mangafan, 2010)

Kapcsolódó szócikkek: Sivatagi Gaara

Naruto sorozat · Összehasonlítás