Naruto ​10. (Naruto 10.) 41 csillagozás

Egy belevaló nindzsa
Kisimoto Maszasi: Naruto 10.

Már csak néhány meccs van hátra a csúninválasztó harmadik körének selejtezőjéből. A sorsolás egy komoly csatát hozott: a titokzatos homokrejteki Gaara és az avarrejteki Lee összecsapását! Vajon Gaara vérszomja és félelmetes technikái győznek, vagy Lee céltudatossága és elképesztő sebessége? Képes lesz-e Lee bizonyítani, hogy kemény munkával és kitartással is lehet valakiből nagyszerű nindzsa?

Eredeti megjelenés éve: 2001

Mangafan, Budapest, 2010
180 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639794351 · Fordította: Basa Zsófia · Illusztrálta: Kisimoto Maszasi

Narutofan98>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 10. Egy belevaló nindzsa

Nincsenek szavak arra, amikkel letudnám írni úgy a dolgot, hogy ne az legyen, hogy elmesélném az egész történetet. Nagyon epic, nagyon durva, és… nem jönnek a szavak a számra.
Láttam már korábban animében, de… mangában egy picit jobban érződnek a dolgok.

beitghanima P>!

Hat…Gaara!
Igazabol erdekes, de engem nem igazan fog meg ez a karakter. Tudom, hogy o is oszetett karakter, sok a regi serelme, stb. De valahogy megse. Olyan semleges. Valahogy a homokrejtek a Dune filmeket jutatja eszembe, de csak ugy gyengeden ( biztos a sok homok miatt :D:D:D ).
Viszont nagyon orulok, hogy vegre lejart a vizsga :)

Candymandy>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 10. Egy belevaló nindzsa

A selejtezők a kedvenc részeim…megunhatatlan. És benne volt Gaara, egy pszichopata…imádom.*-*

AniTiger P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 10. Egy belevaló nindzsa

Gaara… Miatta imádom az anime-t, egy későbbi részben az ő sztorijára kaptam fel a fejemet, de sajnos még így sem szerepelt eleget a kötetben. pedig majdnem mindegyik részben ott virít!
Tudom, hogy mi következik és még így is izgat a folytatás.

lAryal>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 10. Egy belevaló nindzsa

Összességében Lee először nem volt szimpatikus, de a kitartása nagyra becsülendő és rájöttem, hogy valahol bírom a gyereket :D
Illetve nagyraértékeltem az illusztrált magyarázatokat is vége felé a chakra irányítási problémákról Narutonál.

Polyák_Margit P>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 10. Egy belevaló nindzsa

Már az animében is imádtam ezt a részt. Gaarat imádom!

Elhaym>!

Kisimoto Maszasi: Naruto 10. Egy belevaló nindzsa

Végre vége a vizsgának , közeledünk a kedvenc részeimhez.

Kisimoto Maszasi: Naruto 11. Hadd legyek a tanítványod!!

Naruto sorozat · Összehasonlítás