Kis János (szerk.) · Kőrössi P. József (szerk.)

Időnk ​Eörsivel 1 csillagozás

Kis János – Kőrössi P. József (szerk.): Időnk Eörsivel

DVD-melléklettel

Noran, 2007

szverda
Kis János – Kőrössi P. József (szerk.): Időnk Eörsivel

Akik – Eörsi mellett – „megszólalnak” a kötetben: Veronika Arendt-Rojahn, Babarczy László, Balla Margit, Balogh Attila, Bauer Tamás, Bora Cosic, Csákányi Eszter, Dalos György, Dániel Ferenc, Dési János, Esterházy Péter, Géher István, Hajós Gabriella, Halda Alíz, Iványi Gábor, J. Győri László, Keresztury Tibor, Kis János, Koltai Tamás, Konrád György, Kovács Zoltán, Kőrössi P. József, Kőváry Orsolya, Kőszeg Ferenc, Kukorelly Endre, Lángh Júlia, Litván György, Ludassy Mária, Márványi Judit, Molnár Piroska, Murányi Gábor, Németh Gábor, Pályi András, Pogány Judit, Radnóti Sándor, Radnóti Zsuzsa, Révész Sándor, Saád Katalin, Schiffer András, Szalai Júlia, Szántó T. Gábor, Tamás Gáspár Miklós, Tandori Dezső, Vágvölgyi B. András, Végel László.

Eörsi István „Betegségemről” című írása annyira megrendítő, hogy csak többszöri nekifutásra tudtam elolvasni.

A kötethez tartozó DVD melléklet a Költő a Lower East Side-on című Allain Ginsbergről New Yorkban forgatott filmet tartalmazza, s az amerikai változattal egy időben kerül Magyarországon először forgalomba. Rendező: Gazdag Gyula