Astanga ​jóga 8 csillagozás

Kino MacGregor: Astanga jóga

Az astanga jóga az egyik legősibb indiai jógairányzat. Nyugaton a 60-as évek után vált fokozatosan egyre ismertebbé, manapság pedig az egyik legnépszerűbb jógairányzat. A szerző az irányzat egyik legismertebb tanítója, aki amellett, hogy az astanga jóga történetét, hagyományait ismerteti, rátér az első sorozat részletes bemutatására, amelyet szép fotókkal illusztrál. Leírásai precízek, egyértelműek, azok számára is, akik még csak most ismerkednek az astangával. anatómiai ismeretekkel kiegészített leírásai óriási segítséget jelenthetnek azoknak is, akik egy kicsit elmélyültebben szeretnének foglalkozni a jógával.

Kossuth, Budapest, 2016
246 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789630985703 · Fordította: Pápa Gyöngyvér
Kossuth, Budapest, 2016
246 oldal · ISBN: 9789630985659 · Fordította: Pápa Gyöngyvér

Sheila>!
Kino MacGregor: Astanga jóga

Tényleg alapos, kiváló jógás könyv. Kitér az elméletre is, de ami nekem a legjobb tetszett, hogy végigvezet az astanga első sorozatán, pózról pózra. A pózoknál pontosan leírja, hogyan megyünk bele, mire kell figyelni, a végén pedig kis ábrákkal összefoglalja a teljes első sorozatot. Aki szeretné elkezdeni az astangát, vagy érdeklődik iránta, annak mindenképpen csak ajánlani tudom.

Robertaiixiix>!

a jóga egy olyan folyamat, amely során a lehetetlen lehetségessé, és a lehetséges pedig idővel könnyűvé válik.

Velvet_Teddy>!

Az élet célja nem az, hogy gyorsan túl legyünk rajta, hanem az, hogy élvezzük az egész dicsőséges utat.