Új ​tudatosság egy új világért 1 csillagozás

Kingsley L. Dennis: Új tudatosság egy új világért

„Úgy ​gondolkodjatok, mintha minden gondolatotok lángoló betűkkel lenne az égre írva, ahol mindenki láthatja azokat. És ez valóban így is van. Úgy cselekedjetek, mintha minden tettetek a saját fejetekre szállna vissza. És ez valóban így is van.”
Mikhail Naimy

Nagy változások vannak készülőben, és ezek mind nyilvánvalóbban érintik életünk folyását. Földünk a szó szoros értelmében reng és rázkódik. A világot uraló rendszer épülete minden eresztékében recseg-ropog. Oda a jövő biztonsága, a rend és a stabilitás, és képtelenséggel határos hiedelmek és vélekedések ütik fel a fejüket. Vészesen közel jutottunk ahhoz, hogy a felborult egyensúly soha többé ne álljon helyre. E sorsdöntő pillanat ugyanakkor az átalakulás hatalmas lehetőségeit is magában hordozza.

Tetszik vagy sem, a változás itt van a nyakunkon. Tény és való, hogy a legtöbben ódzkodunk a változástól, hiszen az ismeretlen, és bajok forrása lehet. Márpedig amit nem értünk, attól tartunk is, borzongatóvá… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2012
260 oldal · ISBN: 9789635291465 · Fordította: Béresi Csilla

Birtler>!

Úgy álhatunk ma készena holnapi felkavaró változásokra, ha észben tartjuk, hogy az ember épp a válságos időszakokban léphet új utakra.