Földi ​paradicsom 5 csillagozás

Kimberly Lang: Földi paradicsom Kimberly Lang: Földi paradicsom

Hiába próbálja megfékezni a makrancos csődört Lily, a lovászlány. A makacs állat belevágtat a folyó vizébe, ahol éppen Marshall szenátor fia, Ethan élvezi a reggeli fürdőzést. Egyikük sem tudja eldönteni, ki van nagyobb bajban: a lány, akit ledobhat a hátáról a ló, vagy a fiatal férfi, aki nem számított rá, hogy közönsége akad, és meztelenül szeli a habokat…

Eredeti cím: The Privileged and the Damned

Eredeti megjelenés éve: 2011

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
96 oldal · ISBN: 9789635389339 · Fordította: Fejes Zsuzsa
Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635387618 · Fordította: Fejes Zsuzsa

Kimberly Lang: Földi paradicsom

Hű, ez most nagyon jó volt.
Tetszett az egész.
Szinte az egész történet alatt mosolyogtam. Aranyos sztori volt. Kedveltem az egész körítést is.
A helyszín, a karakterek, tényleg minden nagyszerű volt benne.
Tetszett a végén a pici izgalom. Feldobta a füzetet.
Lily nagyon bájos szereplője volt a történetnek.. Hihetetlenül rátermett és agyafúrt lány, aki a jég hátán is megélne. Annyira megérdemelte az ő lovagját, Ethan-t.
Alig várom, hogy a többi részét is olvassam. Szerencsére azok is megvannak. Nem hinném, hogy jobbak lesznek ennél, de kíváncsi vagyok a fiúkra. Jó lesz még tovább olvasni róluk.

christine I>!
Kimberly Lang: Földi paradicsom

Ez mérföldekkel jobb volt, mint a harmadik kötet, történetileg, szereplőileg abszolút egy komplex füzetecske volt, viszont a lezárás… az valami borzalmas. Egy bekezdés. És csókolom. Kicsit csalódtam emiatt, viszont a tartalom tényleg kárpótol. Sok füzet közül kiemelkedik.

Trice29 P>!
Kimberly Lang: Földi paradicsom

A történet maga egy aranyos mese, de a szereplők, a helyszín és a lovak sokat javítottak az értékelésemen.

zuna19>!

– Az élet túl bonyolult ahhoz, hogy mindent fehérben vagy feketében lássunk. Néha egy kis hazugság jobb, mint az igazság.

zuna19>!

Jól van ez így. Aki rosszat tesz, annak bűnhődnie kell.

zuna19>!

Ó, istenem! Inkább egy vámpírregényt vagy valami krimit kellett volna választania.

zuna19 >!

– Tudod, vannak olyan emberek, akiket egyszerűen ki kellene lőni a Holdra. Nem lehet megváltoztatni őket.

zuna19 >!

– A maga lova dörzsölt. Bár be kell vallani, hogy nagyon mutatós is.
Ethan pajkosan kacsintott.
– Állítólag rólam is ezt mondják.

zuna19 >!

– Nem hittem volna, hogy épp te a szerelmes regényeket szereted.
– Miért? Vannak tipikus olvasói az ilyen könyveknek? – kérdezte vidáman Lily, és ő is kivett egy süteményt.
– Hát… – Ethan végigmérte a lányt. – Te inkább olyan praktikus teremtésnek látszol, aki két lábbal áll a földön.
– És szerinted az nem lehetséges, hogy ennek ellenére szeretek álmodozni? – Mivel Ethan erre határozottan megrázta a fejét, Lily így folytatta: – Szerintem pedig igenis lehet valaki realista úgy, hogy közben optimistán bízik valami sokkal jobbnak az eljövetelében. Vagy nem erről szól mindig a politika is? Hogy a dolgokat jobbá lehet tenni, noha ugyanakkor el kell fogadni a realitásokat?

zuna19 >!

Ethan még sosem ismert olyan nőt, aki ne akart volna mindent elmesélni magáról. A legtöbben alig várták, hogy megoszthassák vele a kis titkaikat és vágyaikat. Lily viszont csak a legalapvetőbb tényeket közölte vele a múltjáról. Ugyanakkor a szex ellen nem emelt kifogást.
Ez a nő kész rejtély!