Szökevény ​vőlegény / Egy éjszaka Morellivel / Érzelmek viharában / Higgy a változásban! 5 csillagozás

Kim Lawrence – Scarlet Wilson – Lee Wilkinson – Kat Cantrell: Szökevény vőlegény / Egy éjszaka Morellivel / Érzelmek viharában / Higgy a változásban!

Scarlet ​Wilson: Szökevény vőlegény

A milliomos Will Carter tudja, hogy az örök szerelem csak a mesében létezik. Már négy menyasszonyával szakított, ezért a média csak szökevény vőlegényként emlegeti. Rose közelében azonban életében először elbizonytalanodik, mellette nem tűnik olyan ijesztőnek a „holtomiglan-holtodiglan”. Csakhogy a lány nem hisz abban, hogy Will képes megváltozni…

Kim Lawrence: Egy éjszaka Morellivel

Eve sikeres, fiatal, ráadásul fölöttébb csinos cégtulajdonos, aki szigorú elvek szerint éli az életét. Megtanult uralkodni az érzelmein, de amikor találkozik az ellenállhatatlan olasz üzletemberrel, Draco Morellivel, elveszíti a fejét…

Lee Wilkinson: Érzelmek viharában

Caris világéletében a papa engedelmes kislánya volt, míg bele nem szeret egy pimasz mosolyú szőke fiatalemberbe. Ám hamarosan keserűen megbánja, hogy kimerészkedett biztonságos kis világából. Elhagyja Alexandert, de a férfi felkutatja, s egy viharos éjszakán… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2017

Scarlet Wilson: Szökevény vőlegény
Nagyon kíváncsi várom már a Nyári esküvők befejező részét. Szerintem eddig kellemesen lehetett csalódni a trilógiában. Párt hét és jöhet a vég. :D
Kicsit lájtos sztorik, de kellő képen érdekesek.

Kim Lawrence: Egy éjszaka Morellivel
Fülszöveg nem valami hasznos. Sokkal jobb volt mint vártam. Ez lett a kedvencem. Aranyos kis családi történet. Szuper utóhanggal.

Lee Wilkinson: Érzelmek viharában
Jaj, ez nagyon rossz volt. Maga az alap se volt jó, de hogy még a kidolgozás és a karakterek is idegesítőek voltak, így elég fárasztó volt olvasni.

Kat Cantrell: Higgy a változásban!
Nem értem minek ilyen rövid történetek megjelentetni. Tényleg fogalmam sincs. Oké, hogy a romantikus füzetek megszokott elem, hogy rövidek, de azért 30-40 oldal így is édes kevés. Ennyi oldal alatt kevés szerethető dolog bontakozik ki. Itt szinte semmi. Jó lett volna ez, csak kicsit kicsi.

zuna19 >!

– Kivették a varratokat – állapította meg.
– Most már hivatalos: én vagyok Harry Potter, és minden nő a lábaim előtt hever.

1. történet

zuna19 >!

A liftben ismét eszébe jutott a fehérneműs nő a reptérről. Azok a smaragdzöld szemek! Annyira elkalandozott gondolatban, hogy észre sem vette, megérkezett. A liftajtó már kinyílt előtte. Na, ebből elég! – korholta magát, hiszen az a lány nem is az eseted!
Bár volt benne valami…

zuna19 >!

– Természetesen a te esküvői gyűrűdet is én csinálom majd.
– Ahhoz előbb megfelelő vőlegényt kéne találni – nevetett fel Violet. – Meg neked is. Szégyen mindkettőnkre nézve, hogy a húgunk beelőzött. De mit tegyünk? Ha engem kérdezel, akkor csak azt mondhatom, hogy kihaltak a rendes férfiak.

1. történet

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Carole Mortimer: Bottal vagy bot nélkül
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Cathy Williams – Michelle Douglas – Cara Colter: Viszontlátásra Toscanában! / Nyár a szigeten / Tökéletes pillanat
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában