Paranormalcy (Paranormalcy 1.) 24 csillagozás

Kiersten White: Paranormalcy

Evie’s always thought of herself as a normal teenager, even though she works for the International Paranormal Containment Agency, her ex-boyfriend is a faerie, she’s falling for a shape-shifter, and she’s the only person who can see through paranormals’ glamours.

But Evie’s about to realize that she may very well be at the center of a dark faerie prophecy promising destruction to all paranormal creatures.

So much for normal.

Eredeti megjelenés éve: 2010

HarperCollins, London, 2010
356 oldal · ASIN: B003M68YT8
HarperCollins, London, 2010
336 oldal · ISBN: 0061985848

Doryy33>!
Kiersten White: Paranormalcy

Érdekes könyv, nehezen döntöttem el a rövid verzió elolvasása után, hogy b ele kezdjek e. Végül is nem volt rossz döntés. :)
Érdekes volt Evie világa, ahoy elzártan élt és mégis próbálta elképzelni milyen lehet a „normális” élet.
tetszett ahogy rátalált Lendre és hogy az apukájával próbálnak jobb világot teremteni a paranormálisoknak.
Jópofa kis könyv,tulajdonképpen tetszik :)

CSSMesi>!
Kiersten White: Paranormalcy

Magyarul már olvastam a könyvet és [[Kiersten White: Paranormalcy – Természetfeletti|ott]] már leírtam a véleményemet, úgyhogy azt nem írnám le még egyszer.
Talán annyit jegyeznék meg, hogy élvezetes volt angolul is, nem olyan nehéz a nyelvezete így én is elvoltam vele. Ami jó, mert karácsonyra a folytatásait kértem angolul (mivel úgy néz ki magyarul nem lesz), amikre egyre kíváncsibb vagyok.

Sonja>!
Kiersten White: Paranormalcy

Ez tényleg nagyon aranyos volt. Egy kicsit avart csak, hogy Evie ennyire fiatal. De az új világfelépítés elfeledtette velem az egészet. Nagyon jól szórakoztam.

Edmond14>!

Imádom!!!!!!!!!
Mikor a köynvesboltban megláttam rögtön tudtam, h kell nekem!
Miután elolvastam…
… kedvencem lett.
Annyi volt érdekes, h Rachaelt én férfinak képzeltem el, és a vége fele kiderült, hogy nő. De, mind1
Mindenkinek ajánlóm!!

Edina_Nagy_2>!
Kiersten White: Paranormalcy

Nagyon jól felvezetett történet, egyre több izgalommal és még több furcsa lénnyel, mindezek mellé társul egy izgága és többször bajba kerülő, de nagyon talpraesett főszereplő.

Erzascarlett>!
Kiersten White: Paranormalcy

Amikor a kezembe vettem a könyvesboltba, azonnal tudtam, hogy nekem kell ez a könyv. Aztán mikor elkezdtem már le sem bírtam rakni. Nagyon tetszett, örültem, hogy ez a könyv is egy kicsit más a többi fantasy könyvhöz képest. Szóval alig várom a folytatást.

Paranormalcy sorozat · Összehasonlítás