Kéz- ​és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata 2 csillagozás

Kéz- és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata Kéz- és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata

A ​legújabb OKJ-s képzés szabályai szerint átdogozott kiadás jelentősen megnövelt tartalommal, időszerű szakmai újdonságokkal kiegészítve jelent meg. Fejezeteit minden esetben bőséges képanyag illusztrálja. A képzéshez előirt elméleti ismereteket és gyakorlati tudnivalókat részletesen tárgyalja a szerző. A kötelező szakismeret mellett kiegészítő témakörök is részét képezik a könyv tematikájának.

Egységes és átfogó tananyag, mely több éves tapasztalat és szakmai ismeret alapján elismert szakemberek, alapanyag forgalmazók, és szakértők közreműködésével született.
A hazai képző-, vizsgáztató- és forgalmazó intézmények közreműködésével készült kiadvány, az első és mindmáig egyetlen, sikeres oktató szakkönyv, mely figyelembe veszi a rendeletek előírásait, valamint a Minisztérium és a Vizsgaközpontok szakvizsga követelményeit is.
Külföldi partnerek és hazai szaktekintélyek segítségével kidolgozott átfogó, speciális módszer biztosítja a magas szintű kéz -és lábápoló,… (tovább)

Magánkiadás, Budapest, 2015
442 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631219548
Magánkiadás, Budapest, 2015
404 oldal · ISBN: 9632042719

Pónika73 P>!
Kéz- és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata

Egy tanfolyam elvégzése kapcsán olvastam végig, sajnos vannak benne olyan részek, amiket nem ártana frissíteni.

Tyna>!
Kéz- és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata

Azért elég vicces egy ilyen könyvhöz értékelést írni, nah de mindegy :D Nagyon érdekel a műkörmözés, hobby szinten csinálom is és hosszútávú terveimben szerepel a tanfolyam elvégzése is. Nagyon hasznos volt elolvasni, sok szempontból, mert volt amiben megerősített és volt amiben újat adott. Tutira többször elő fogom még venni, beleolvasok, talán egyes részeket még meg is tanulok.
Külön előnye volt az én példányomnak, hogy használt könyv és az előző tulajdonosa nagyon sok hasznos jegyzetet írt bele :)