The ​Breaker 5. (The Breaker 5.) 3 csillagozás

Keuk-jin Jeon: The Breaker 5.

Die Allianz löst durch ihren Stolz und ihre Machtgier eine Katastrophe aus! Ein Unglück, das niemand vorhersehen konnte, bringt Gumunryong vollkommen in Rage und er beginnt, zu vernichten, was ihm im Weg steht. Gegen diese absolute Kraft kommt niemand an: Die Schwarze-Himmels-Technik, entfesselt durch rasende Wut!
Ein atemberaubendes Finale!!!

Tokyopop, Hamburg, 2013
378 oldal · ISBN: 9783842005532 · ASIN: 3842005539 · Illusztrálta: Jin-Hwan Park

Katicabogar9>!
Keuk-jin Jeon: The Breaker 5.

Hello!
Nos, amit szeretnék először mondani, hogy ez a manhwa valami nagyon szuper volt és most órákon át áradoznék róla, de röviden próbálom kifejteni a véleményem. A történet maga izgalmas volt, bár eleinte nem így láttam, de az olvasás közben csak arra tudtam gondolni, hogy “te jó ég, akkor most mi lesz” és “a fene vinné el, kitekerem a nyakát, ennek az öregnek” és így, csak vitt magával a történet, egész a végéig, ahol már az idegeim is csak pislogtak, hogy most komolyan, vége… Nagyon értelmes mondat volt, tudom.
A szereplők közül egyértelműen Shiho volt a kedvencem, a legutáltabb karakter számomra meg a furcsa szemöldökű öregemberke volt, ezt nem is részletezem tovább.
Szerintem összességében szuper volt és ha van folytatása, akkor ide vele!
Köszönöm, hogy olvashattam :)