Nagy ​BME nyelvvizsgakönyv – angol középfok 7 csillagozás

Kész Zoltán – Törökné Tenk Nóra: Nagy BME nyelvvizsgakönyv – angol középfok

A ​Nagy BME nyelvvizsgakönyv sorozat kötetei
– a nyelvoktatásban tapasztalt és elismert szerzők művei, munkájukat magyar és anyanyelvi vizsgáztató szakemberek segítették;
– gyakorlatban is bevált tananyagot kínálnak;
– nagy számú feladataikkal minden korábbinál alaposabb nyelvi felkészülést tesznek lehetővé.

Nagy BME nyelvvizsgakönyv. Angol középfok (B2).
A könyv hatékony és eredményes felkészülést biztosít a BME típusú középfokú angol nyelvvizsgára. Az itt található feladatokat a szerzők éveken át próbálták ki vizsgára készülő nyelvtanulókon; a tananyag hatékonyságát a segítségével letett sikeres nyelvvizsgák magas aránya bizonyítja.

A könyv előnyei, újdonságai:
– Valamennyi feladat megoldása megtalálható a záró fejezetben, így a tankönyv tanár nélkül, önállóan is jól használható.
– A feladatok pontosan olyan sorrendben és formátumban jelennek meg, mint a vizsgán.
– Az egyes feladatok melletti időmérő sávban a tanuló… (tovább)

Lexika, Székesfehérvár, 2018
280 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155200908
Lexika, Székesfehérvár, 2017
228 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155200731
Lexika, Székesfehérvár, 2013
208 oldal · ISBN: 9786155200120

Kizi >!
Kész Zoltán – Törökné Tenk Nóra: Nagy BME nyelvvizsgakönyv – angol középfok

Az írásbeli és a beszédértés részre elég jól fel lehet készülni ebből a könyvből.
A szóbelihez viszont hiányoltam, hogy nincsenek kidolgozva a tételek, pedig ez nagy segítség lett volna.
Magát a vizsgát pedig mindenkinek tudom ajánlani, szerintem teljesíthető.
Az írásbeliben a 2. feladat kicsit necces, a másik kettő könnyű. A levélnél meg csak egy levél kell, a blogbejegyzésnél nem is kell figyelni a formai dolgokra.
Nem töltöttem ki az egész könyvet, de végül 80%-os lett a vizsgám :D