Spanyol ​nyelvkönyv kezdőknek 5 csillagozás

Kertész Judit: Spanyol nyelvkönyv kezdőknek Kertész Judit: Spanyol nyelvkönyv kezdőknek Kertész Judit: Spanyol nyelvkönyv kezdőknek

Ez a nyelvkönyv elsősorban kezdők számára készült. Lehetővé teszi mind a beszédkészség, mind a szókincs, mind a szükséges nyelvtani ismeretek készségszintű elsajátítását. A nagysikerű tankönyv legújabb kiadása.

Ez a nyelvkönyv elsősorban kezdők számára készült. Lehetővé teszi mind a beszédkészség, mind a szókincs, mind a szükséges nyelvtani ismeretek készségszintű elsajátítását. Ennek érdekében olvasmányok, szókincsbővítő dialógusok, nyelvtani leírások és gyakorlatok tartalmazzák egy-egy lecke anyagát. Az életszerűbb szituációk megteremtéséhez a könyvben nagy számmal található ábrák, rajzok, képek nyújtanak segítséget. A tankönyv felépítésében „a korlátozott létszámú csoportokban történő nyelvoktatás és -tanulás követelményeit” tartja szem előtt. A kötet végén szótár nyújt további segítséget a tanuláshoz.

Lexika, Székesfehérvár, 2020
Lexika, Székesfehérvár, 2016
Lexika, Székesfehérvár, 2014

mongúz P>!
Kertész Judit: Spanyol nyelvkönyv kezdőknek

Nem tudom, hogy az oktató volt ennyire jó, vagy a könyv, minden esetre kiválóra értékelem.

Lexika, Székesfehérvár, 2014
Ryksa>!
Kertész Judit: Spanyol nyelvkönyv kezdőknek

Ebből tanulok már közel másfél éve spanyol nyelven a nulláról. Ajánlom, mert nagyon jól vannak felépítve a leckék és a hozzátartozó nyelvtan/szavak/igék is.