Vert ​Éméraude (La Trilogie des Gemmes 3.) 1 csillagozás

Kerstin Gier: Vert Éméraude Kerstin Gier: Vert Éméraude Kerstin Gier: Vert Éméraude Kerstin Gier: Vert Éméraude

Gwendolyn a-t-elle jamais été une lycéenne comme les autres ? Pour son premier vrai chagrin d'amour, en tout cas, elle aimerait bien faire comme toutes ses copines : pleurer des heures au téléphone et se gaver de chocolats. Mais pas question, les Veilleurs du temps ont besoin d'elle. Pire, c'est avec Gideon lui-même, celui qui lui a brisé le coeur, qu'elle doit repartir en plein XVIIIe siècle, affronter un drôle de comte, soi-disant immortel. Plus question de pleurer, il faut agir !

Eredeti megjelenés éve: 2010

Időtlen szerelem

568 tag · 232 karc · Utolsó karc: 2021. április 12., 18:09 · Bővebben

SandraMarseille>!
Kerstin Gier: Vert Éméraude

Nem sokat adott ez a könyv. Az előző kötet vége felkeltette a kíváncsiságomat a folytatás iránt, de hamar újra ellaposodott. Igazából csak azért fejeztem be a sorozatot, mert semmit nem szeretek félbehagyni. Ez nem nekem íródott. Franciául folytattam, hogy legalább önfejlesetésre jó legyen, ha már a történet nem igazán köt le. A Silber-trilógia után érdekelt az írónő többi könyve is, de ez nem volt a legszerencsésebb választás. Szokásos tinivergődés egy srác miatt időutazásos körítéssel. Pedig az alapötlet eredeti és sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle, ha jobban ráfókuszál a vérkörre, a krónikákra, a családtörténetre és a mágikus/misztikus vonalra.