Pretty ​Stolen Dolls – Ellopott babácskák (Csinos játékbabák 1.) 633 csillagozás

Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Szép kis babácskáit Benny nagyon szereti,
Mindaddig, míg azok szót fogadnak neki.
Hajukat fésüli, őket szép ruhába bújtatja,
Hogy tökéletességük semmi ne sújthassa.
Ha eljön az éj, velük játszadozni szeret,
Egyikük félénk, de a másik harcol és fenyeget.
Mikor aztán kedvence futásnak ered,
Hiába ígér a másik baba szépeket,
Benny szíve megtört, szeméből könny csorog,
hasztalan küzd, hisz nem férfias dolog.
Kedvence az övé, vissza kell kapnia
vagy a másiknak meg kell lakolnia.

Eredeti megjelenés éve: 2016

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rázós könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2020
264 oldal · ISBN: 9789634579502 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria
Könyvmolyképző, Szeged, 2020
264 oldal · ISBN: 9789634579496 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria
Könyvmolyképző, Szeged, 2018
264 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634572848 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria

Jade Phillips · Dillon Scott · Benjamin 'Benny'

Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

De beteg…. Istenem, de beteg!

Benny és az ő mocskos kis babácskái…

Mégis mennyire élveztem! Morbid volt, sötét és letaglózó.
Borzasztó, amin Jade – nek végig kellett mennie, és fantasztikus erőről árulkodik, hogy képes volt a szökése után gyógyulni, rendőr lett és sosem mondott le róla, hogy megtalálja az elrablóját és a húgát.
Dillon a tökéletes pasi, minden szempontból. Szexis, gondoskodó, jóképű… Remélem ebben a mocskos történetben is sikerül, hogy happy end legyen a kapcsolatukból Jade – del.
Benny pedig… Egy állat. Egy perverz, gusztustalan, féktelen, undorító állat. Legszívesebben benyúltam volna a könyv lapjai közé és válogatott kínzásoknak vetettem volna alá. Féreg…

A regény végén pedig a csavar… Valahol számítottam rá, mégis reméltem, hogy egyáltalán nem lesz igazam!

@Könyvmolyképző, türelmetlenül várom a folytatást! Kínzó ez a függővég!

Finn_Hudson P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Annyira beteg egy történet, mégis annyira izgalmas és annyira olvastatja magát!
Jade visszaemlékezeséi során gyakran a hányinger kerülgetett a sok szörnyűség miatt, amin keresztül kellett mennie. Hihetetlen, mégis mennyire erős tudott maradni. És az egész könyv során Benny játszadozásai… Rémisztő belegondolni, milyen beteg emberek garázdálkodhatnak sokszor szabadon.
A könyv gyengepontjának Dillon és Jade kapcsolatát mondanám, az egész túl hirtelen volt. Ettől és a sok káromkodástól eltekintve nagyon megrázó történet, aminek a folytatását már most olvasni akarom.

Nikolett0907 P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

„– A lelked minden egyes darabját magamhoz ölelem. Minden szilánkod az enyém, hogy önként felszabdaljam magam vele. Megéri a fájdalom. Sőt, boldogan állom a kínt, ha ezzel akár csak egy másodpercig is csillapítani tudom a tiédet.”

Nem árulok zsákbamacskát, mindenki azt gondol rólam ezután az értékelés után amit akar, de egyszerűen egyre jobban szeretem a Rázós könyveket. Eddig jó pár darabját imádtam és a kedvencek között landolt. Igen ez a kötet is ott fogja végezni, de nem szaladok ennyire előre.
Nem szokott érdekelni ki mennyire szeret egy könyvet, de most annyira sokszor láttam a figyeltjeimnél, hogy ki szerette, ki utálta, végig mentem az összes csillagozáson és megállapítottam megosztó könyvként, ideje kézbe vennem.
Megtettem és be is daráltam majdnem 24 órán belül.
Nekem ez a pár száz oldal a fél fogamra sem elég, de egymás után kétszer is kiolvastam, mert annyira tetszett.
Először gyorsan „csúszott”, utána pedig lassabban haladtam, inkább a karakterek kötötték le a figyelmemet.
Az előbbinél volt döbbenet, hisz nem egészen erre számítottam, az utóbbinál a „poént” ugye lelőttem, de pont ezért szétakartam cincálni és most, hogy ezt megtettem, így is égnek áll a hajam tőle.
Imádom, hogy a mocskos, az erőszak részénél voltak könnyes részeim, de még egy ilyen elmebeteget létrehozni, elképesztő, tudom kitalált karakter, de vajon létezik ilyen szadista állat a világunkban is? Létezik bizony.
Amit egy ember megálmodik és valóra vált, azt valamely életből vett hatásból szülte meg, nekem ez a hitem. Ha nem is ebben a formában, természetesen.
Főszereplőnk egy „átlagos kislány” mondanám elsőre, de már a visszaemlékezések alkalmával tapasztaltam, hogy nagyon érett gondolkozású korához képest és hihetetlen akaraterővel rendelkezik.
Szörnyű dolgokon kellett keresztül mennie és végig néznie.
A jelen pillanatai sem túl rózsásak, így a kettőt egybe véve a kattanás nála érthető lenne, de kitart a végsőkig.
Bo, mit ne mondjak egy idióta, tőlem be lehet állítani csupa cukiságnak, de amit megtett az messze se volt az. spoiler
Dillon egy fokkal jobb, centik ide. centik oda akár izom, akár más területen nekem nem számít csak az, hogy hogyan bánik a másik féllel.
Sok helyen olvastam mennyire nem értették a sok szexualitást, én pedig már bocs, de azokat nem értem akiknek ez magas. Miért is fura? Az erőszakkal többnyire együtt jár a szex és minden pozitív és negatív oldalával együtt felejtést és feszültséget old, mint az alkohol és a drog. Az utóbbi kettőt elítéljük mégis kézenfekvőbben kezeljük, mint az előbbit. Miért? Csak önámítás, ha azt hisszük ha a főszereplő helyett lennénk józan ésszel túléltünk volna. Ő túlélt és használta ami van….
És akkor a lényeg a kis beteg pszichopatám, igen így hívom, mert mint karakter teljesen lenyűgöző, mint férfi már annyira nem…de összességében, hogy miért lett ilyen, milyen körülmények között él, milyen gondolatai vannak? Minden tudni akarok róla. Remélem lesz rá mód megismerjem.
És a rejtély a végén….várható volt. Így visszagondolva alap, hogy ez történt. Nem is lehetett volna másképpen, csak hát első kőrben nem evvel voltam elfoglalva, hogy így lássam a történteket.
A két írónő nagyon oda tette magát, és nem csak kívül, de belül is valami rémisztő gyönyörűséget alkotott.
Legalább is számomra.
Idei évem egyik legjobb olvasmánya azt kell, hogy írjam.
Alig várom, hogy megjelenjen a folytatás…remélem kibírom addig és nem esek neki rögtön angolul….
Kedvenc és tessék olvasni…persze csak akkor, ha bírja a gyomrod és olyan pszichopata vagy mint én is. ♥

kocybaba P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Szép kis könyvecskéit Kocybaba nagyon szereti,
Mindaddig, míg büntetlenül teheti.
Simogatja őket, büszkén mutogatja,
Hogy ki akarja mind láthassa.
Ha eljön az éj, velük hunyja le szemét,
Egyet olvas, míg a másik egyre sürgeti.
Mikor aztán az új kezébe akad,
Hiába beteg, párja nem marad.
Kocybaba szíve nehéz, viszolyog,
de hasztalan küzd, hisz tudja 5 csillag, és somolyog.
Kedvenc lett ez, és a folytatást mielőbb meg kell kapnia,
vagy különben sokáig szenvedhet miatta.

Sippancs P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Én még ennyire beteg történetet nem olvastam.
Én még ennyire beteg emberrel nem találkoztam.
Én még ennyire beteg sohasem lettem egy könyvtől.

Eszméletlen mód felkavart ez a sztori. Már az első néhány fejezet után is éreztem, hogy a dőlt betűs részek nem lesznek a kedvenceim, de ahogy Jade egyre több emléket felidézett, és egyre részletesebben mesélte el, hogy mit tett vele Benny… egyszerre akartam hányni, ordítani, a falhoz csapni a könyvet és sírni. És akkor még közel sem értem el a végéhez, és közel sem tudtam azt, amit most már tudok…

Fogalmam sincs, hogy végül mi kerekedik ki ebből a történetből (a macy-s „mellékszál” után én már semmiben sem vagyok biztos – jesszus, mekkorát koppant az állam!), de talán jobb is, hogy nincs nálam azonnal a folytatás, mert ennek ülepednie, emésztődnie kell.

Naiva P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Azt a beteg mindenét neki! Ez nem volt semmi. Szerintem eddig ez a KMK legbetegebb könyve. Olvastam már K. Webster-től, így sejtettem, mire számíthatok. Ez azonban még azt is felülmúlta. Ez az a fajta olvasmány, amely szerintem nem való mindenkinek, mert eléggé felkavaró. Annyira magával ragad, hogy alig bírtam letenni.
Benny, Benny,…. Jesszusom! Nem vagy egy tiszta fialás! Annyi szent. Erre nincs és nem is létezik elfogadható magyarázat/kifogás.
Szerettem a szereplőket, de imádtam Dillion-t. Ide vele! Az se érdekel, hogy kis híján 2x annyi lehet, mint én. Nagyon tetszett a jelleme és az alfasága.
Ez a könyv tökéletes volt számomra, mert nagyon intenzív volt és nagyon szélsőséges érzelmeket váltott ki belőlem. A vége gonosz húzás volt. Nagyon bízom benne, hogy hamarosan jönnek a folytatások, mert nem szeretek várni.

Infierno>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Korábban már olvastam a könyvet, és már akkor is imádtam. Annyira beteg és perverz, amennyire kell, de néhol brutális.

Még mindig nehezményezem, hogy inkább a nyomozáson van a hangsúly, nem a múltbeli eseményeken. Szóval nem Jade és Macy szenvedéséről szól, hogy mi történt velük játékbabaként. Ezekre csak halvány visszaemlékezések voltak, azokból is a pikánsabb fajtából. Remélem, a második rész több ilyen fejezetet tartogat.

A hibái ellenére spoiler is olvastatja magát. Pár óra leforgása alatt el lehet olvasni. Örülök, hogy nem emlékeztem minden részletre, így megint meglepetésként értek a csavarok.

Kawaii_vIVIv>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Már a borító alapján dörzsöltem a kezemet, hogy igen ez nagyon jó lesz, fülszöveg elolvasása utáni érzés ez a könyv kell nekem!
Egy szuszra első körben le is daráltam kicsivel több mint a könyv felét, majd másnap a másik felét. Nagyon gyorsan csúszott, ahhoz képest, hogy a történet nagyon BETEG volt.
Benny, akit azért sem fogok Benjamin-nak szólítani (rohadj meg ott ahol vagy), egy olyan ember akinek nem lenne szabad emberek között lennie. Miért nincs valahova elzárva?? Nem is értem…bár meglesném a múltját miért is lett ilyen, de szerintem mentséget akkor sem szolgáltatna.
Dillon ♥
A lányok pedig omg a vége :O Többször is elolvastam az ominózus részt és ledöbbentem…..spoiler
Mivel még van hátra az évből, de ettől függetlenül szerintem méltón esélyes ez a könyv nálam az év könyve díjra.
Jöjjön jó gyorsan az a folytatás *-*

christine>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

Azért tetszett ez a könyv, mert épp most nagy Gyilkos elmék mániában szenvedek, és a könyv szinte minden oldala eszembe juttat egy bizonyos esetet, amitől állandóan a hideg futkos a hátamon.
Azért is tetszett, mert hihetetlenül erős a stílusa. Olyan, hogy aki szereti ezt a műfajt, az nem tud neki nemet mondani. Olyan, hogy állandóan a körmömet rágtam egész nap, és alig vártam, hogy végre folytathassam, Olyan beteg, olyan undoríró, tőrt döf a szívbe, mégis egyszerűen… kell. Kell ez a könyv, kell a következő része spoiler, kell a befejezés, kell Jade lelki békéje, kell Dillon, kell minden, ami benne van.

Ami csöppet idegesített, hogy nem voltak benne jelezve az időbeni ugrások. Tudom, pont az volt a lényege, hogy összezavarjon, de engem nagyon kihozott a sodromból. Minden más viszont… időben derült ki minden, az emberek reálisan viselkedtek, beszéltek és gondolkodtak, minden klappolt. <3

Réka0128 P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Stolen Dolls – Ellopott babácskák

„A világ tele van gonosz, megátalkodott emberekkel.”

Ez már a második alkalom volt, hogy olvastam a könyvet és még mindig az egyik legbetegebb sztorinak tartom, ami eddig a kezembe került. :D Gyenge idegzetűeknek semmiképp sem ajánlanám, mert rendkívül durva, nyers és felkavaró. Annak ellenére, hogy tudtam mi lesz a történet vége, ugyanolyan izgatottan olvastam, mint első alkalommal. A kedvenc részeim Jade visszaemlékezései voltak és kicsit sajnáltam, hogy nem kaptak több teret a múltbéli történések.
Jade és Dillon nagyon szimpatikus karakterek voltak, de kettőjük kapcsolata nekem kicsit furcsa volt. Na és Benny… Egy igazi pszichopata. Perverz, velejéig romlott, beteg állat.
Nem mondom, hogy tökéletes a könyv, mert megvannak a hibái, de nekem akkor is ez a kedvenc rázós kötetem. :)

KönyvMoly_1989>!

A tökéletesség a szemlélőn múlik, Jade. A megfelelő ember szemében minden tekintetben tökéletes vagy.

Kapcsolódó szócikkek: Dillon Scott · Jade Phillips · tökéletesség
KönyvMoly_1989>!

– A papírjaid szerint tizennégy éves vagy.
– Annyi vagyok. De hiszen tudod, már mondtam neked.
– Azt hittem, idősebb vagy – csodálkozik, miközben a rácsok mögül fürkész.
Én meg azt hittem, hogy épelméjű. Alighanem mindketten tévedtünk.

Sippancs P>!

Kapcsolódó szócikkek: Dillon Scott
Masni3>!

– Szerintem bármelyik pillanatban szívrohamot kaphatsz.
– Akkor majd szájból szájba kell lélelgeztetned – marad az arcán a vigyor.
– Inkább beleköpnék a szádba.
– Ne flörtölj velem, Phillips! – kuncog. – Nem akarok most veled testnedveket cserélni. Gyilkossági ügyön dolgozunk, tanúsíts már egy kis tiszteletet!

Kapcsolódó szócikkek: Dillon Scott · Jade Phillips
Sylvanas_Windrunner>!

Le tudom lőni azt, aki fegyvert fog rám, de képtelen vagyok kimenni éjjel a mosdóba úgy, hogy nem kapcsolom fel a villanyt. Üldöznek az árnyak: a nyomomban vannak, és otthont adnak azoknak a szörnyetegeknek, akik odakint ólálkodnak.

39. oldal, 2. fejezet (Könyvmolyképző Kiadó, 2018)

Kapcsolódó szócikkek: Jade Phillips
anikho>!

„Gyötrelmes, és néha veszélyes dolog játékbabának lenni. A babáknak nincs választásuk, mindig csak őket választják. Nem csinálnak semmit, csak velük csinálnak dolgokat.”

ap358 P>!

Apa mindig mondta, hogy vigyázzunk magunkra.

Kapcsolódó szócikkek: Jade Phillips

Csinos játékbabák sorozat · Összehasonlítás