Pretty ​Broken Dolls – Tönkretett babácskák (Csinos játékbabák 4.) 405 csillagozás

Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Árulás és düh: nagy, gennyes seb.
Ki lesz a győztes?
Mester vagy Szörnyeteg?

Sérülten, megtörve, de megoldásért kiált: Visszahozni mindenáron az egyetlen jó babát.

Nem megbocsájtható se hűtlenség, se kudarc: A Szörnyeteg bosszúra éhes: ha harc, hát legyen harc.

A mi Mesterünk csak gyengédségre éhezett: A tönkretett babák nem kerülhetik el a végzetet.

A vihar közeleg, mindjárt ránk zúdul a káosz: A két nagy játékos épp most veszi be a várost.

Ki éli túl vajon? Ki nyeri díjként a kedvesét? És kiből lesz végül mindössze járulékos veszteség?

A rajongásig szeretett vagy gyűlölt Csinos játék babák-sorozat utolsó kötete.

Hagyd, hogy megőrjítsen!

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rázós könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2022
264 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635970506 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria
264 oldal · ISBN: 9789635971954 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria
264 oldal · ISBN: 9789635971961 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria

Dillon Scott · Benjamin 'Benny' · Tanner · Benjamin Stanton · Vlad Vasziljev · Elizabeth Stanton · Lucy Vandross · Nyikó · Vika Vasziljev

MissFortune>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Eléggé vegyes érzéseim vannak a sorozat végével kapcsolatban, de mindenképpen elmondható, hogy méltó lezárást kaptunk.
Nem hagyott unatkozni, olvastatta magát, de én ennek az elmebeteg triónak egyszerűen nem bírtam drukkolni teljes szívvel. Brutális csapatot alkotnak, mindhárman iszonyú kegyetlenek, ami ugyan Szörnyetegtől és Mestertől nem volt váratlan fordulat, na de hogy Elizabeth is ekkora pszichopata legyen, azt nem gondoltam volna.
Nem ilyen befejezést vártam. Egyrészt azt kaptam Jade és Dillon szemszögéből, amit szerettem volna, de a trióra tekintettel egyáltalán nem. Így érdekesebb, izgalmasabb lett a vége, csak hát nagyon másra számítottam. spoiler
A szerzők belengették a következő sorozatot is, ami szintén elég vegyes érzéssel tölt el, spoiler de szerintem el fogom olvasni.

Réka0128 P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

„Néha mindannyian hazudunk, hogy megkapjuk, amit akarunk.”

Mivel a harmadik rész totál függővéges volt, ezért ahogy befejeztem, már kezdtem is a következőt. Természetesen ezt is pár óra alatt elolvastam, mert furdalt a kíváncsiság, hogy vajon mi lesz Bennyék sorsa. Ezzel a résszel már kevésbé voltam elégedett, mert számomra túl érzelmes és lightos lett a többi kötethez képest. Ennek ellenére így is le tudott kötni a sztori, mert a szerzőpáros behozott egy rendkívül izgalmas szálat, ami ráadásul átkötés már egy másik sorozathoz. Ezenkívül a végén azért volt egy két jelenet, ami nagyon bejött, és a lezárás is kellően betegre sikeredett. :D
A Mester és a Szörnyeteg párosa eszméletlen jól működött, ráadásul Elizabethtel kiegészülve még izgalmasabb. Dillon és Jade sorsa azonban annyira nem érdekelt, hogy bár benne se lettek volna ebbe a sztoriba…
Ezek után kíváncsian várom a V-Games trilógiát, bár valószínűleg ezt a sorozatot nem fogja überelni. :D

bemese05 P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Én nem is tudom, h Ker Dukey és K Webster őrültek-e vagy zseniálisak…. Na jó, hát persze, h mindkettő :D Hihetetlen lezárást kaptunk a sorozatnak! Ennél a résznél nagyon rezgett a léc, mert fogalmam sem volt, h milyen befejezése lehetne a sorozatnak. Illetve, h mi lenne az aminek én örülnék, emiatt hatalmas elvárásaim voltak! Szerintem ebben a részben minden volt ami csak egy ilyen durva, erőszakos könyvben előfordulhat! Volt 1-2 rész amin mondjuk szakadtam a röhögéstől, pl. amikor Bennynek visszanyal a fagyi… Azt az álszent mindenit! :D
Nagyon sok megdöbbentő dolog történt! off Ezt a sok manipulációt és hatalmi harcot néha nehéz volt követni, főleg azt h kinek szurkolok :D Csak úgy kapkodtam a fejem a sok dominancia harcon :D Örülök, h erre a részre sem került fel a romantikus címke, nem illik ide! Egyébként én tényleg hiszek benne, h mindenkinek létezik valahol egy tökéletes párja, és láss csodát itt is született 1-2 érdekes kapcsolat! Sosem hittem volna, h ez lesz a vége, de igazából elégedett vagyok a befejezéssel! spoiler
Ja és IMÁDOM a borítót! Annyira illik a könyvhöz! Fantasztikus! ♥

Nixii P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Sajnos számomra ez a rész már elnyújtottnak tűnt és feleslegesnek, mintha az írónők rájöttek volna, hogy mennyi lehetőséget hagytak ki a korábbi részekben, így most ezeket belegyúrták egy lezárásba. A történet itt már rendesen kicsúcsosodik és igazán gyomorforgató volt, nehezen olvastam, mert többször is elkapott a hányinger. Míg a korábbi részek mocskos élvezetet okoztak, megérintették a sötét, bűnös lelkem, addig itt csak fogtam a fejem. Örülök, hogy túl lettem rajta, valószínűleg soha az életben nem veszem még egyszer kézbe, a spin-off sorozatot, pedig pláne nem.

Elena96 I>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Undor, gyűlölet és rettegés ez a történet gyomorforgató mégis oly szép. A gyilkos hajlamot örökölték. A vérükben van és kész. Töltve a fegyver, kézben a kés, tökéletes babácska görkorcsolyával tör rád. Általa lel rád a halál. Eszementek ők hárman, a dilis Dillont utáltam és Jade sem volt különb nála. Macy erős babácska volt. Mégis a nővére élte túl ezt a szörnyűséget. Mégis miért mond Szörnyeteg,miért vele tetted meg ezt? Ez költői kérdés volt, a választ csak te tudod. Imádtam a sorozatot. Várom a V-viadalt, hogy Viktor múltjába is betekintést nyerjek majd.Az a szörnyű, hogy vannak emberek, vagy inkább állatok/ szörnyetegek, akinek ez az életvitel normális :/.

FVCsilla P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Ez némiképp más volt, mint a többi rész, de ennek ellenére még mindig mocskos, durva és elmebeteg. És lesz még ilyen….. Nem jelentem ki, hogy azt már nem olvasom el.

Mocori_>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Az utolsó rész nem lett kedvenc. Mondjuk megszoktam már, hogy a több részes sorozatoknál én kicsit unom szinte mindegyik utolsó részt, ez hibám.
Mester és Szörnyeteg? Hm… Elizabeth: milyen kár, hogy ez lett belőle, én sajnálom. A vége csöpögős lett, kicsit lezáratlan.

kocybaba P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Azt hiszem rendesen kiélhették magukat az írónők az utóbbi két részben, bőséggel adózva a sötétségnek, ami eléggé elvált a sorozat első felétől. A Mester, a Szörnyeteg és az Új babácska totálisan egymásnak lettek teremtve. Kattant egy mocskos trió, ami igencsak új szintre emelte a család fogalmát. Tanner szemszöge nagyon kellett, Banny új oldalát hozta, Elisabeth ellenben egy kérdőjel. Dillon miatt viszont rettentően sajnálkozom, amiért kizsigerelték azzal, hogy mint egy szerencsétlen rongybabát rángatták, Jade meg éppen hogy szerepelt. Sőt, párszor mintha belecsúfítottak volna logikátlanságok spoiler, a végével pedig még most sem tudom mit kezdjek, de a kedvem szegni vagy elrettenteni azért nem ment. Így hát várom, hogy ezek után mivel drukkolnak majd elő az oroszok!

Mónika_T P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

„Az egyik hideg és számító. A másik kiszámíthatatlan és vérszomjas. Ketten együtt olyanok, mint valami rémálom.”

Az előző rész Benny – Elizabeth – Dillon hármas szemszög most kibővül Viktoréval spoiler. És mint ahogy reméltem, alaposan megismerhetjük őt is.

Ezt-azt már túlzásnak éreztem a történetben, mégha bírtam is ezt az ördögi triót (Benny, Viktor, Elizabeth).
Tartottam tőle, hogy kegyetlen lesz a befejezés, aztán spoiler.Totál nem erre számítottam, de fájt volna a szívem, ha nem így alakul.

De jó, hogy vannak olyan könyvek, ahol az ember nyugodtan, kedvére szurkolhat a gonosz(ok)nak.

A V-Games meg megy a várólistára!

Hópárduc P>!
Ker Dukey – K. Webster: Pretty Broken Dolls – Tönkretett babácskák

Ez a része is tetszett a sorozatnak.
Igaz, itt már annyira betegek a szereplők, hogy szinte érthetetlen, hogy vannak ilyen emberek.
A krimi szál is és az erotikus szál is folytatódott. Viktor múltjáról pedig elég sok mindenre fény derült.
A szereplők szimpatikusak, a maguk beteg módján. :) Jó a több szemszögből olvasható történet.
A vége pedig…várható, hogy így alakul, de mégis hihetetlen….

Könyvmolyképző KU>!

Úgy mondja, mintha lenne esélye kijutni innen. Unikornisnak látszom? Ez meg egy kibaszott nyaralónak?

Könyvmolyképző KU>!

Viharfelhők gyülekeznek.
Sötétség.
Oké, Viktor. Visszavonom, amit gondoltam. Szükségem van rád, hogy megmentsd a seggemet. Ez a ribanc baromira megkattant…
Minden elfeketedik.

oscuridad>!

„Nincsenek hősök. A való életben a szörnyetegek győznek.”
-Sansa-
(George R. R. Martin: Trónok harca)

Mónika_T P>!

Mindig is ő akart irányítani – tekintéllyel uralkodni fölöttem –, de az ember nem kerekedhet olyan fölé, amit nem ő maga teremtett. Olyan fölé meg pláne nem, aminek vágyik megadni magát.

Bookaholic77 >!

Felcseperedve megtanultam, hogy a legnagyobb hatalommal bíró emberek a legerkölcstelenebb, legromlottabb lelkek a föld színén.

oscuridad>!

Egyik szörnyetegről a másikra nézek.