Jézus ​neve 2 csillagozás

Kenneth E. Hagin: Jézus neve Kenneth E. Hagin: Jézus neve

A ​Bibliából kiderül, hogy a keresztények lényegében ügyvédi meghatalmazást kaptak Jézustól arra, hogy használhassák a nevét. A név mögött korlátlan fedezet áll, hatékonnyá imáinkat, emiatt mennek ki a démonok az emberekbõl, és emiatt gyógyulnak meg a betegek a hívõk szolgálata nyomán.

Lényegében ez Kenneth Hagin Jézus neve címû könyvének üzenete, amelyet kortárs egyházi vezetõk már a megjelenése idején klasszikus mûként értékeltek, s hatása az elmúlt évtizedekben csak tovább erõsödött.

A szerzõ felekezeti elfogultságtól mentes, bátor, õszinte bibliamagyarázatai és a saját, sok évtizedes pásztori, prédikátori szolgálatának tapasztalataiból merített sok-sok élõ példa sodró lendülettel döbbentik rá az olvasót arra, hogy mi hiányzik a mai egyházból, ami az apostoli korban még megvolt. Ugyanakkor jól használható útmutatást kapunk az eredeti keresztény mentalitáshoz, hithez való visszatérés hogyanjáról, és bepillanthatunk abba a dicsõséges jövõbe, amelyet akkor vehetünk… (tovább)

Eredeti cím: The Name of Jesus

Patmos Records, Budapest, 2016
224 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155526121 · Fordította: Németh S. Judit · Illusztrálta: ifj. Balogh Ferenc
Amana7, Budapest, 2004
242 oldal · ISBN: 9637453940 · Fordította: Németh S. Judit