Hook ​Shot – Horogdobás (Dobd rá! 3.) 89 csillagozás

MÉLY ​ÉRZELMEK ÉS ROMANTIKA A PROFI

KOSÁRLABDA ÉS A DIVAT VILÁGÁBÓL.

Elvált vagyok. Egyedülálló apa. Egy vesztes csapatba igazoltam.
Megcsaltak, elárultak, kiszolgáltatottá tettek.

Tökéletes életem az arcomba robbant, és még mindig szedegetem a darabjait.

Ő az utolsó, akire most szükségem van.

Egy vadvirág. Egy vihar. Egy nő, akinek nem tudok ellenállni.
Lotus DuPree az első pillanattól fogva, amikor találkozott a tekintetünk, felért egy gyomron rúgással, és lenullázta a terveimet.
Megesküdtem magamnak, hogy többé egy nőben sem fogok megbízni, de még sosem vágytam úgy senkire, mint Lotusra.
Nem szerepelt a terveim között, de muszáj vállalnom ezt a kockázatot.

Egy harcos. Egy kosaras. Akit mindenki csak Gladiátornak hív.
Kenan Ross jó illatúan és sármosan vonult be az életembe, és abban a pillanatban elakadt tőle a lélegzetem, hogy megláttam.
Ő az utolsó, akire most szükségem van.

Most… (tovább)

504 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635970308 · Fordította: Rácz Kata

Kenan 'Gladiator' Ross · Lotus DuPree

Illatos_Hópehely>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Azt hittem a harmadik részhez érve elfárad a történet, de szerencsére nem.
Kenan történetére már akkor kíváncsi voltam, amikor az első részt olvastam, de az én képzeletemben egyáltalán nem úgy nézett ki, mint a borító modell. :)
Ő és Lotus jó kis párost alkottak :)
Sejtettem, hogy lesz valami dráma a végére, de azt gondoltam, hogy Bridget fog belerondítani a kapcsolatukba.

B_Kittina P>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Nagyon hullámzó volt a sorozat számomra.
Az első rész hárompontos , a másodikat szinte nem is tudtam hova tenni, és ez a rész ismét egy olyan témát dolgozott fel, amiről sokan nem beszélnek.
Ez nem egy könnyed, romantikus történet off. Volt ebben a könyvben minden, csak könnyedség nem:spoiler
Tetszett ez a rész is!
Mindenképpen fogok még olvasni az írónőtől,ha lesz lehetőségem. :)

504 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635970308 · Fordította: Rácz Kata
Veronika_Ambrus P>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Azt kell, hogy mondjam, ez a sorozat a harmadik részére forrta ki magát teljesen. Az első rész eléggé megrázó volt, a második nem igazán nyerte el a tetszésemet, de ez a rész mindenért kárpótolt.
Lotust az első részből ismerhetjük, Iris unokatestvére, akinek egy nagy gyermekkori traumával kell együtt élnie, ami sok hosszú év után egyszer csak újra belerondít az életébe. Kenan szingli apukaként és híres, sikeres kosarasként tengeti a napjait, és éppen túl van egy viharos váláson. És ahogy már az előző részekből érzékelhettük, ő már rég szemet vetett Lotusra, és a haditerve, hogy becserkészi a lányt egyre inkább elérhetőnek látszik.
Nagyon tetszett a történetben, hogy Kenan Lotus társaságában milyen közvetlen, és nyílt pasivá változott, miközben mindenki úgy vélekedik róla, hogy mennyire zárkózott egy ember. Talán a három páros közül köztük éreztem a leginkább a dinamikát és azt a fajta biztonsági és bizalmi kapcsolatot, ami kell egy jól működő kapcsolatba.
Lotus gyógyulásáról is felemelő volt olvasni, és az a megvalósítás is tetszett, hogy nem a tökéletes férfira várva akarta az írónő meggyógyítani Lotust, hanem a nő a saját kezébe vette a dolgokat, és egyedül nekivágott a felépülésnek.
Az írónő Simone-t is, Kenan lányát is nagyon jól ábrázolta és az ő viszonyát az apukája új kapcsolatához. spoiler
August és Iris feltűnésének is nagyon örültem, hiszen jó tudni, hogy az ő életük a sok rossz után felfelé ívelő jövőbe torkollott. És ha már August karakterét imádtam remélem, nem túlzok, ha azt mondom, hogy Kenannal ugyanarra a szintre kerültek.
Voltak hullámvölgyek ebben a sorozatban, de összességében elégedett vagyok az írónő munkájával, és azzal, hogy nem csak megírt egy trilógiát, hanem nagyon fontos témákkal is foglalkozott közben.

bemese05 P>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Ajjaj, August helye megingott a dobogó legfelső fokán….
Ezt a részt is imádtam, pont mint az elsőt! off
Már az első részben is amikor Kenan és Lotus találkoztak, csak úgy izzott köztük a levegő! De ebben a részben csak úgy szikráztak a lapok, őrületes volt! Imádtam ahogyan imádják egymást :D Nagyon tetszett Kenan csodálata, főleg, h még csak nem is akarta titkolni! Lotust pedig teljesen megértettem, h miért menekül, de nagyon örülök, h beadta a derekát! Az első csókukban még én is elvesztem, nemhogy ők :D A kémiát csak 5*-al tudom értékelni és nem az erotikus részek miatt! Annyira tetszett a vudus rész benne, engem teljesen lenyűgözött ez a világ :) Nagyon jó volt, h visszatért a drága August és Iris is, jó volt olvasni róluk! Kenan egy álom, ahogyan Lotus is sokszor gondolt rá! Fantasztikus az a türelem és szeretet ahogy Lo felé közeledett úgy, h akkor még semmit sem tudott! Nagyon megérdemlik egymást! Sajnálom, h vége lett a sorozatnak! Nagyon szerettem! Bár az első rész tönkre tett,de imádtam! A második egy kicsit lagymatag lett, a 3. pedig tökéletes volt! ☺️

Hópárduc P>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Igazából hozta az előző két rész formáját.
Nekem túl hosszú volt ez a könyv.
A szereplők sem érintettek meg annyira. Azt reméltem, hogy a múltbéli életekről több minden kiderül. Sajnos, nem sok sikerült. Érintőleges volt Kenan és Lotus részéről is. Valahogy többet vártam.
A vudus rész nekem sok volt….
Bridget szenvedése, nem értettem miért ilyen gonosz. Sajnos a kislány, Simone sem lett szimpatikus.

L_Sandra P>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Egy könnyed, romantikus regényt vártam a kosárlabdával fűszerezve, de többet kaptam. Láthattam egy erős fiatal nőt, aki a gyermekkori bántalmazás traumáját próbálta feldolgozni, aki egy ártatlan gyermek életéért feláldozta a boldogságát. Egy apát, aki mindent megtenne a lányáért, miközben a volt feleségével küzd a saját boldogsága miatt. Találkozhattunk egy tizenéves lánnyal, akinek felfordult a világa a szülei válása után, és ez majdnem tragédiához vezetett. Tetszett, ahogy hármójuk élete összefonódott, ahogy ezáltál próbálkoztak feldolgozni a múltat, a fájó eseményeket a nehézségekkel tarkított úton.

BarbyMalik0112 P>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Horogdobás jött, látott és győzött. Azonnal a szívembe zártam a karaktereket, és érdeklődve figyeltem a sorsuk alakulását. Lotus és Kenan mindketten bizalmi problémákkal küzdenek, és akkor kerülnek egymás életébe, amikor minden összeomlani látszik. Mégsem jöhettek volna tökéletesebb pillanatban. Segítenek a másiknak feldolgozni a múlt sérüléseit, hogy szebb jövőt építhessenek.
Csodálatos történet a gyógyulásról, a fájdalmakról, és arról, hogyan lehetséges minden nehézséget leküzdeni a szerelem erejével. Kennedy Ryan nem hazudtolta meg önmagát, ismét mély témákat közölt romantikus köntösben, ami egyszerre gondolkodtat el és szórakoztat.

Bővebben » http://barbyesakonyvek.blogspot.com/2022/06/kennedy-rya…

Trice29 P>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Valahogy ez most nem jött át. Lehet, hogy túl sokat vártam Kenantól.
Nagyon érdekes karakter Lotus és Kenan, de nem sikerült kihozni belőlük a maximumot.
A történet is valahogy langyos volt, pedig sok kényes témát hozott fel, mégsem ment elég mélyre. A rossz időbeli ugrálások is elvontak az élvezeti értékből.
Kár érte.

martonka77>!
Kennedy Ryan: Hook Shot – Horogdobás

Ó, ez a rész is nagyon tetszett!
Kenan és Lotus már az előző részekben is szimpatikus volt, és érezni lehetett, hogy itt valami alakul.
Kenanről már eddig is tudtuk, hogy vannak gondjai a volt feleségével bőven, bár én a lányára nem emlékeztem.
Lotus problémája azonban új volt. Nagyon sajnáltam szegény lányt, borzasztó volt a gyerekkori trauma.
Imádtam, hogy Kenan mennyire türelmes vele. Annyira jó párost alkottak. És a végére szerencsére mindenki megbékélt a helyzettel.

Könyvmolyképző KU>!

Ez csak egy csók. Gyors lesz, ártalmatlan, és seperc alatt túl leszünk rajta.
Megtévesztően biztos kézzel megragadom az üveget, és színültig töltöm a poharamat. Felé csúsztatom az üveget, anélkül, hogy akár egyszer is ránéznék. Lehet, hogy a kezem biztosnak tűnik, de belül vibrálok. A haragtól. Az idegességtől. Basszus, ezt csak magamnak merem bevallani, és megesküszöm magamnak, hogy ezt senkinek sem mondom el – vibrálok az izgalomtól.

Könyvmolyképző KU>!

– Mint egyik barát a másiknak – szólal meg nyers és rekedt hangon –, hihetetlen illatod van.
Amikor elhúzódik, hogy ismét a szemembe nézzen, a sóvárgás és vágyakozás hálójában találjuk magunkat. Nem ismerem ezt a férfit, és ő sem ismer engem, de a testünk ismeri egymást.

Könyvmolyocska1>!

Abban a hitben nőttem fel, hogy az ég beszél hozzám.

Könyvmolyképző KU>!

Könyörgő szemmel fordulok anyám felé.
– Mama, kérlek, ne hívd a zsarukat! – Rámeredek Ronra. – Csak küldd el innen!
Anyám megdermed a szavaim hallatán, és tanácstalanul néz rám meg a férfira, aki bántott, mintha olyan nehéz lenne a választás.
– Küldd el, Mama! – könyörgök ismét. – Légyszi, nem kell beszélnünk a zsarukkal. Csak küldd el!
– De Lotus, mi… – Megnyalja az ajkát. – Mindannyiunknak kell egy kis idő, hogy kiderítsük, mi történt.
– Mama, én tudom, mi történt – tiltakozom. – Megerő…
– Lotus! – Mama hangja pengeként vág közbe. – Ne mondj ilyet!
– De ezt csinálta – zokogom bele Iris hajába. – Ezt csinálta.
– Talán egy időre el kéne menned valahova – jegyzi meg Mama, kerülve a tekintetemet. – Amíg le nem csillapodunk mindannyian.

Kapcsolódó szócikkek: Lotus DuPree
ancineni P>!

– Kik a kedvenc játékosaid?
– Big O, nyilván.
– Én is nagy rajongója vagyok a Nagy O-nak – mondja pléhpofával és pimasz szemmel.
Beletelik pár másodpercbe, mire összerakom, és attól, hogy elképzelem Lotust egy orgazmus közepén, félrenyelem a babot.

BarbyMalik0112 P>!

– Azt hiszem, te azok közé tartozol, akik csak egyszer és igazán szeretnek.

Detty77 >!

A szivárvány egy híd a mennyország és a föld között.

ancineni P>!

Néha teljesen leszívnak az elnyújtott beszélgetések, még azokkal is, akiket szeretek. Introvertált vagyok. Az emberek nem tartoznak azok közé a dolgok közé, amelyek feltöltenek. Szeretek egyedül lenni.

andantempo >!

– Nem csókolom meg a barátaimat – jelenti ki félig viccelődve, de józan tekintettel.
– Jó – mosolygok. – Akkor, majd amikor egyszer megcsókolsz, tudni fogom, hogy már nem csak barátkozni akarsz velem.

Kapcsolódó szócikkek: Kenan 'Gladiator' Ross · Lotus DuPree