Always ​Mine (Liam & Madelyn duet 1.) (Roommate Duet 5.) 3 csillagozás

Kennedy Fox: Always Mine Kennedy Fox: Always Mine Kennedy Fox: Always Mine

College parties, beer, and one-night stands—that was my life.

Now, I hunt down criminals, ethically or not, but if no one’s asking, then I’m not telling. Drinking and women are still included, though I can’t seem to forget the girl who almost gave me her virginity. She would’ve until I realized she was too young, and I wasn’t looking to get thrown into jail.

In a twist of fate, we’re reunited, except she’s no longer underage but still equally off-limits. After ignoring her relentless advances, she starts to wear me down. I only have so much willpower when she’s around, running her smart mouth and showing off her impeccable dance moves.

Just when my restraint starts to crumble, my poor choices finally catch up with me, putting us both in danger.

There’s no easy way to explain why I betrayed her, but I’ll do whatever it takes to keep her safe—even if it means breaking her heart.

Dreamscape, Holland, 2020
ASIN: B0884N9BQS · Felolvasta: Aiden Snow, Maxine Mitchell
348 oldal · ASIN: B07XF93GW7
346 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781946087225

Kennedy Fox: Always Mine

Tiltott románc? Ide vele. :)
Teljesen a hatalmába kerített ez a törtènet, nagyon de nagyon èlveztem minden Liammel ès Maddievel töltött pillanatot. Már a nyitójelenetnèl rányomtam volna szívem szerint a kedvenc gombra. Aztán, hű! Izzik köztük a levegő rendesen.
Mads egy táncos, akinek hihetetlen jó dumája van amihez szerethető stílus társul. Az egyik kedvenc filmje pedig a Step up no ès persze a HSM korszakában szerette Zac Efront. Már ennyivel is megnyert :)
Liam pedig egy picit távolságtartó pasi, aki cseppet sem tökèletes de valami úton módon minden hibája ellenère elnyerte a szívemet. Szívritmuszavar.
Erősen függővèges, el sem hiszem. Drama, drama.
Nagyon ajánlom azoknak is az írópárost, akik szívesen olvasnának angolul – az eddigi legkönnyebb nyelvezetű angol könyvem volt. NA a javából.

Kennedy Fox: Always Mine

Maddie’s my kryptonite, and I’m tempted to break all my damn rules for her.

Figyelem romantikus regények rajongói! Van egy fenomenálisan jó könyv, amit szeretnék nektek ajánlani. Naptárakkal elő, és jól jelöljétek meg 2020. január 7.-ét, hiszen ekkor fog megjelenni Liam és Maddie elragadó története. Az Always Mine egy felejthetetlen, kimagaslóan lenyűgöző és fájdalmasan gyönyörű lassú lefolyású barátságból-szerelem témájú romantikus könyv, ami az összes létező érzelmen keresztülvisz minden olvasót. ♥
Hűha. Wow. Még csak néhány órája, hogy befejeztem ennek a könyvnek az olvasását, és még mindig nem tudom elhinni, hogy mi történt a végén. De komolyan, szó szerint azt az utolsó pár mondatot nem is tudom hányszor újraolvastam, csak hogy meggyőződjek arról, hogy biztosan nem értettem félre semmit. Teljesen észveszejtő. Ez a történet egyszerűen csak hihetetlen és kiszámíthatatlan.
A szemeim szinte a Kindle olvasómhoz ragadtak. Szinte egy pillanatra sem bírtam abbahagyni az olvasást, mert a karakterek annyira nagyszerűek (vagyis… nem mindenki, de ezt majd meglátjátok, ha elolvassátok ezt a könyvet), maga a cselekmény elképesztően izgalmas és érdekes, az írásmód csakúgy mint mindig lenyűgöző, annyira nagyon imádom az írónők stílusát, és ezek csak még jobban letehetetlenebbé tették ezt a könyvet.
Az Always Mine felgyorsítja a szívverésedet, elállítja a lélegzetedet, egy intenzív érzelmi hullámvasútra rak és levesz a lábadról. Össze fogja törni a szíved, de szépen lassan újra összerakja, csakhogy néhány fejezettel később ismét icipici darabokra zúzhassa. Tuti tipp az olvasáshoz: legyen nálatok sok zsebkendő, amikor elkezditek olvasni ezt a regény. Szükségetek lesz rájuk.
Ez a könyv észveszejtően jó volt. Már most februárt akarok, hogy olvashassam a folytatást. Túl hamar lenne már most elkezdeni az Always Yours megjelenésének a visszaszámlálásához? Még nincs is 2020, de már meg is van az első legkedvencebb regényem abból az évből. ♥ Talán a 6 csillag sem elég ahhoz, hogy megmutassam, mennyire is szeretem ezt a könyvet. ♥
Ui.: Részletesebb értékelés az Always Mine megjelenése után várható.

Spoilermentes mini értékelés: https://kingdomofromancenovels.blogspot.com/2019/12/ken…

ZitussKa>!

I'm convinced that some people aren't meant to be parents(..)

ZitussKa>!

No child should ever feel like they're an inconvenience or not wanted.

fruzsi829>!

The intense stare between us is so hot, it'll burn us alive if we don't blink soon.

fruzsi829>!

This girl is like a firecracker with the fuse lit, and I'm waiting for her to explode at any moment.

fruzsi829>!

Maddie’s my kryptonite, and I’m tempted to break all my damn rules for her.

Liam & Madelyn duet sorozat · Összehasonlítás
Roommate Duet sorozat · Összehasonlítás