Utálom, ​hogy kívánlak (Kacér játszmák 3.) 81 csillagozás

Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

A ​szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket.
Nagy megpróbáltatás elé állított az élet egy imádni való, aprócska kislány személyében, aki az anyja szemét és az én sötét hajamat örökölte. Szeretném hinni, hogy jól boldogulok egyedülálló apaként, de őszinte lehetek? Kínlódom egy kicsit.
Amikor egy gyönyörű fiatal nő költözik a szomszédba, és felajánlja a segítségét, gyorsan megragadom az alkalmat, és felfogadom a lányom dadusának. Jessica fantasztikusan bánik a lányommal. Ráadásul türelmes, kedves és túl csinos is. A dadusok alkalmazásának első szabálya? Ne vidd ágyba a dadust. Feltett szándékom betartani ezt a szabályt. De ahogy telnek-múlnak a napok, kezdek rájönni, hogy milyen sok minden hiányzik az életemből.
Társaság. Románc. Intimitás. Ráébredek ugyan, hogy a szívemben van bőven hely még egy nő számára, de hiába, ez is csak egy újabb kihívás. A pokolian dögös dadus hamarosan elmegy Közép-Amerikába. Nincs értelme arról ábrándozni, hogy Jessica állandó része… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2021

Álomgyár, Budapest, 2022
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635702237 · Fordította: Medgyesi Csilla
Álomgyár, Budapest, 2022
240 oldal · ISBN: 9789635702244 · Fordította: Medgyesi Csilla

Connor Blake

Simon_Ziti>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

A szereplők nagyon szerethetőek, a cselekmény nagyon sablonos és kiszámítható.
Nem volt eltúlozva, könnyed olvasmány.
Sajnos mégsem tudok róla többet mondani :/

szentesi_katalin P>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Hmhm… Elolvastam mert nem akartam már kihagyni ezt a részt. Nekem ez volt a leggyengébb a sorozatból. Pedig arra számítottam, hogy más lesz, hiszen a friss apuka nem a legjobb barát hugiját akarja megkapni. Egy olvasásnak elment. Semmi extra.

Paulina_Sándorné P>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

A romantikus énemnek tökéletes volt a történet. Imádtam Connor-t. Tetszett, ahogy „felnőtt” a feladathoz és apuka lett. Külön díjaztam, ahogy a helyzetet kezelték Beth-szel. Jess szimpatikus volt. Hiába volt rövid idejük, most élveztem a gyorsaságot, ahogy haladtak. Tetszett, mikor Connor kapta a randiötleteket. Én meg tudom érteni Jess-t a döntése miatt.

bemese05 P>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Olyan jó is lehetett volna ez a sorozat, mert az alapötlet szerintem remek! Szexjátékboltot üzemeltető szexi fickók pártalálása! Mindegyikük más és mégis olyan jó egységet alkotnak! Sajnos mégsem lett annyira jó!
Ennél a résznél az első felét végig szenvedtem! Nagyon nehezen rágtam át magam a bugyuta rajongáson! Annyira el lett szerintem rontva azzal, h egy 30 éves férfi folyton cukizik benne! Nem lehetett volna mondjuk úgy fordítani, h milyen édes? Még ez is sokkal olvashatóbb lenne! Aztán itt van nekünk Jessa, aki fogalmam sincs hány éves, de a viselkedése alapján kb 14-nek mondanám! Vihog, irul-pirul, jajj, de cuki ez a srácozik folyamatosan!
Miután nagyjából bevallották egymásnak az érzéseiket, sokkal elviselhetőbb volt mindkettő! Na nem azért, mert szexeltek. Hanem, mert végre úgy viselkedtek, mint a felnőttek!
Egyébként nekem nincs bajom a YA könyvekkel, sok ilyet olvasok még mindig, de ez elvileg felnőttekről szól, akkor legyen is így.
Mostmár kezdek rájönni, h Kendall könyvei nem nekem valók, mert ez a sokadik amelyiket rossz szájízzel fejezem be. De az is lehet, h túl sokat várok tőle!
Ha valaki egy könnyed, semmit mondó könyvre vágyik akkor viszont ne habozzon elolvasni!

Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Befejezve a könyvet az volt az első gondolatom hogy hol a következő rész vagy lesz egyáltalán következő?
Caleb sem maradhat ki a sorból,legalábbis remélem.
A sorozattal kapcsolatban elég vegyes érzéseim vannak.
Ez a rész valahol középúton landolt.
Bevallom sajnálom ezt a sorozatot mert az alapsztori nagyon ötletes és sokkal több kacér játszmát IS el tudtam volna képzelni egy ilyen történetben.

Jessa ☺
Szimpatikus volt a csaj,aztán kezdett semlegessé válni számomra.
Igazából addig jobban tetszett a történet míg nem volt spoiler
Utána már minden olyan simán ment….

Connor ❤
Imádtam ezt a pasit tetőtől talpig…❤
Nagyon kíváncsi voltam erre a részre.
Tökéletes apa volt,tetszett az a kapcsolat ami közte és a pici között volt.❤
És most jön a DE….
Nem volt rossz,gyorsan lehetett haladni vele DE nekem túl egyszerű volt.
Semmi bonyodalom,semmi veszekedés,semmi igazi dráma nem volt amire azt mondtam volna hogy na ettől még jobb lett,még emlékezetesebb,még maradandóbb.
Jobb volt mint az első rész,de a másodikat nem érte utól.

Hópárduc P>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Nálam ez most csak ennyit ért.
Nem értem, mert szerintem többet is ki lehetett volna hozni a történetből. Ami alapjában véve nem lett volna rossz. A szereplők is szimpatikusak voltak. Connor a büszke apuka, akit a kislánya megváltoztatott. Jess a kedves, odaadó lány. Valahogy mégis kicsit laposnak éreztem a történetet, mintha hiányzott volna belőle valami.
A kettős szemszög tetszik továbbra is.

abbywinter I>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Ez a rész is nagyon cuki volt. Szerettem őket, jó kis párost alkottak. Nem bonyolította túl az írónő, de ez így volt jó. Érdekes volt ez a felállás a kislánnyal kapcsolatban, de nem volt rossz megoldás, sőt, a végén jól sült el.
Szeretem ezt a csapatot. Azért a Caleb Scarlet páros sem lesz semmi szerintem.
A romantikusoknak ajánlom. Aranyos kis történet, jól kikapcsol, ha egy könnyed könyvre vágytok.

Ani249>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Elfogytak a tesók, így a szomszéd lett a kiválasztott. Talán ez a rész sikerült a legjobban, itt már van egy kis történés is. Érdekes volt ez a felállás a kicsivel, nem mindennapos megoldás. Gyorsan olvasható, humoros és könnyed történet. A lezárás tökéletes!

Dita_Sterk_van_Ziel P>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Ebben a részben a Kacér játszmákból Connor-ra kerül a sor, hogy bekössék a fejét. Sok új itt sem történik, elég sablonos az egész, már az elején el lehet könyvelni, mi fog történni,ahogy felbukkan a szexi dadus és beáll segíteni Connornak a babával. Ebben a részben jobban visszatértek az előző szereplők és már könyvelhető Caleb és Scarlett jövőbeli kapcsolata is. Viszont Ever szinte eddig semmi szerepet nem kapott, pedig ő az ötödik srác , aki benne van az üzletben.
Nem tudom lesz e folytatás vagy fogok e emlékezni az előzményekre, a többi szereplőre, mert igazán maradandót nem tud adni az írónő. Kimondott ilyen egyszer elolvasom, nagyon haladós és utána el is felejtem.

Nikkancs5>!
Kendall Ryan: Utálom, hogy kívánlak

Szerintem ez a sorozat legunalmasabb része. Igazából rengeteg benne a nyűglődés és a szereplők is olyan kis bugyuták. Az első rész még úgy ahogy rendben volt, de azóta folyamatos a mélyrepülés. Kár érte.

Unicooorn P>!

Van valami nyugtalanító a tudatban, hogy az arca egy vonalban van a seggemmel. Vajon az a fajta férfi, aki úriemberként viselkedik, és félrenéz, még akkor is, ha tudja, hogy nem látom őt? Vagy éppen a hátsómat bámulja?

Unicooorn P>!

Oké, most már beindult és éhes is vagyok. Összpontosíts, Jessa!

Unicooorn P>!

Tudom, milyen érzés, ha elutasítják az embert. Amikor tényleg elutasítják. Annyira fáj, hogy beléd hasít, lyukakat üt a melledben, üresnek és értéktelennek érzed magad tőle.

Bookaholic77 >!

Nem, én vetettem meg az ágyamat, most pedig nekem kell belefeküdni. Akkor is, ha ez azt jelenti, hogy egyedül fekszem benne.

Bookaholic77 >!

Én is szeretem az endorfinrohamot, mint bármelyik lány, de a közelség? Az valami egészen más dolog.

Bookaholic77 >!

Vigyora olyan ragadós, mint amilyen imádni való. Én pedig olyan szerencsés vagyok, mint amilyen elbűvölt.

Szeretem Jessa McClaine-t.
Szeretem ezt a vonzó, elmélkedő nőt. Szeretem a szemét. Szeretem a szeplőit. Szeretem, ahogy felhorkant egy kicsit, amikor nevet.
Szeretem érezni az ujjai érintését a bőrömön. Szeretem az illatát, az ízét, az érzést, amelyet felébreszt bennem, amikor egymásra nézünk a szoba két végéből. Szeretem, ahogyan szereti a lányomat, ahogyan szemmel láthatóan otthon és békében érzi magát Marley-val a karjában. Szeretem Jessát és minden bonyodalmat, ami vele jár.

Unicooorn P>!

Istenem, imádom, amilyen érzéseket ez a nő ébreszt bennem, majdnem annyira, amennyire imádom azt, amilyen érzéseket én keltek benne.

nypiro P>!

– Viselkedj, haver! – suttogja Hayes Calebnek, és felém biccent. – A fiúbulikon már nem csak fiúk vesz nek részt.
Ja. Ez figyelmeztet is a karomban tartott kicsi kerubra. Marley-ra, a pici lányomra, aki sötét hajamat és az exem kék szemét, krémfehér bőrét örökölte.
– Ó, ugyan már! Alszik, mint a bunda. – Caleb előredől a széken. – Hé, Marley! Maaaarley! Marcipán!
A két hónapos lányom nem ébred fel, békésen pihen a mellkasomon, pufók kis kezével a pólómba kapaszkodik.
Egy pillanatig mindannyian figyeljük, ahogyan emelkedik és süllyed a háta. Ő a legcukibb kaka- és büfigép, akit valaha láttatok. Akkor is ő a legszebb, amikor éppen kakil vagy büfizik, és ne is próbáljatok meggyőzni az ellenkezőjéről. Halálomig kitartok a véleményem mellett.

Kapcsolódó szócikkek: Connor Blake · Marley Blake