Tüzes ​szenvedély (Fagyos szenvedély 2.) 170 csillagozás

Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

„Szenvedély, ​ámulatba ejtő főhős – aki valóban egy hős –, szeretni való szereplők és forró, fülledt erotika.” – Totally Booked Blog
„Csodálatosan ábrázolt és bensőséges.” – Flirty and Dirty Book Blog
Hagyd, hogy elemésszen a szerelem!
Az érzelmileg sérült Liz egyáltalán nem keres párkapcsolatot, amikor találkozik az elragadó szomszéd fiúval, Cohennel. A srác néhány évvel fiatalabb nála, önkéntes tűzoltó… ja, és szűz – ami abszolúte teljességgel kizáró körülmény.
Ennek ellenére Liz szoros barátságot alakít ki Cohennel, miközben a fizikai szükségleteit máshol elégíti ki.
Bár az estéit egy másik férfi karjaiban tölti, az éjszakák valahogy mégis Cohen ágyában találják… és Cohen megmutatja neki, milyen jó lehet az élet szex nélkül is.
Amikor Cohen megsérül az egyik bevetés alatt, Liz valódi érzései a felszínre törnek, ezért döntenie kell. Hajlandó vállalni a szerelem kockázatát megannyi múltbéli szívfájdalom után?
A Tüzes szenvedély Kendall… (tovább)

300 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013842 · Fordította: Medgyesi Csilla
300 oldal · ISBN: 9786156013859 · Fordította: Medgyesi Csilla

Liz (Eliza, Easy E.)

MissFortune>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Sokkal jobb volt, mint az első rész.
Szerintem Liz egyikünknek se lett a kedvence az előző kötetben. A könyv elején engem eléggé idegesített, de a későbbiekben csak sikerült megkedvelnem. Értelmet nyert, miért olyan amilyen.
Cohen csodálatos volt. Nagyon éretten gondolkozott, igazán kedvelhető férfi karakter. Az anyja viszont eléggé ellenszenves és őszintén szólva zavaró, hogy Liz és az anyós viszonya nem kapott lezárást. Bár a végéről elmondható, hogy nagyon összecsapott, roppant hirtelen lett vége.
Könnyed kis könyv, nem kell tőle nagy csodát várni, de jó kikapcsolódást nyújtott.

Amaryll87>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Lenyűgözött Cohen gondolkodásmódja. Mintha nem egy egyetemista srác lett volna, hanem egy felnőtt férfi. Kár, hogy mostanában az érett férfiak nem így gondolkodnak, pedig ilyen pasikból kellene még nagyon sok. Mindenkinek egy Cohent kívánok, aki az ilyen pasikra bukik.
Lizt is sikerült megkedvelnem, annak ellenére, hogy az első részben nem lopta be magát a szívemben, értelmet nyert, hogy miért is olyan amilyen.Kicsit nekem a befejezés összecsapott lett, de összességében jó volt.

Zsuzsanna_Makai>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Hát ez a rész tényleg sokkal jobb volt, mint az előző. Nem volt annyira elrugaszkodva a valóságtól, mint az, így sokkal emészthetőbb volt az egész.
Cohen nagyon kedves, szerethető figura volt, érezhetően jól volt szeretve, jól lett felnevelve.
Eliza kicsit fura volt eleinte, de aztán amikor elmondott mindent a múltjáról, akkor a helyükre kerültek a dolgok.
A nem-túl-jól sikerült első rész után még jó, h nem engedtem el a sorozatot.

Unicooorn P>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Ohh igen,erre most nagyon nagy szükségem volt.❤❤❤
Imádom az írónő könyveit,bár a sorozat első része is tetszett de valami mégis hiányzott,de ami ott hiányérzetet hagyott bennem itt ez a rész viszont mindenért kárpótolt.
Kicsit meglepődtem mikor a fülszöveget olvastam,és iszonyú kíváncsi lettem.
Általában fordított felállás szokott lenni spoiler

Liz már az első részben szimpatikus volt bár kicsit bugyantnak tartottam.
Aztán kiderült sokkal több mindent „titkol” és már értem miért olyan amilyen.
Mit miért csinál,vagy éppen mit miért nem.
Mikor mindent kitálalt igencsak meglepődtem.
Viszont ehhez az egészhez Cohen hozzáállása példaértékű volt.
Hiába fiatal sokkal komolyabb mint a korabeliek.

Cohen ❤❤❤❤❤
Szó szerint beléd estem mint vakló a gödörbe.☺❤
Annyira édes volt és „ártatlan.”
De közben szexi és édes.
Ja és mondtam már hogy szexi???☺☺
És annyira oda voltam érte.
Hiába tudtam hogy spoiler mégsem éreztem ezt vele kapcsolatban.
Értem hogy miért tartóztatta meg magát (bár csak részben ☺☺☺).
Viszont az édesanyja nem igazán lopta magát a szívembe.
A hugica nagyon cuki volt.
Bob pedig egy édes szőrgombóc.☺
A végét annyira de annyira olvastam volna még.
Biztos újraolvasós lesz,a kedvencek között landolt.❤❤❤

Silverlight>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Az első kötet után nem vártam sokat a történettől. Nem is csalódtam, így benne. Azt kaptam, amire számítottam. Megint egy kissé összecsapott, kalandozó sztorit, ahol a szereplők szabadosan beszélnek, s néha semmi értelme a cselekedeteiknek. Liz már az első részben sem igen volt számomra szimpatikus, talán így, hogy megismertem a múltját, egy kissé elfogadottabb váltam az irányába. Cohen egy igazi ártatlan pasi, aki mégsem viselkedik úgy. Valahogy nem igazán volt számomra logikus. A kettőjük kapcsolata is érdekes. Ahhoz képest, hogy csak barátság lehet köztük, igencsak izzik a levegő. A vége megint összecsapott. Ismét csak akadtak kérdéseim. Hiszen Liz titkának kiderülésével, kíváncsi lettem volna, hogyan tudja Cohen elfogadni. spoiler. Egy jó történetet, ismét el lehetett szúrni. Valahogy az egész olyan ponyva regényes, persze tele erotikus jelenettel. Az azonban biztos, hogy ez a rész sokkal jobban tetszett, mint az első. Több volt benne a logika, mint az elsőben, de azért ez sem volt az igazi.

300 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013842 · Fordította: Medgyesi Csilla
Hópárduc P>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Ugyanannyi csillagot adok erre a részre is, mint az előzőre.
Vannak hiányosságok benne, szerintem.
Nagyon olvasmányos és haladós. Kis nyári limonádé.
De, kapunk egy kis részletet a szereplők életéből, kis bonyodalom, és kész vége is. Majd egy kis lezárás az epilógusban, de nem volt kielégítő. Cohen szimpatikus főszereplő, de hiányzott az ő szemszögéből a történet.
A cím és borító itt jobban passzol, lévén Cohen tűzoltó.

noni55 P>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Meglepően jó volt ez a könyv az írónőtől az eddig olvasottakhoz képest. Cohen-t az első perctől kezdve megkedveltem, egy nagyon szerethető pasi, aki egy arra érdemes lánynak tartogatja magát. Ez az elhatározás a neveltetésének köszönhető, édesanyja és húga iránti szeretetével, odaadásával csak plusz pontokat szerzett nálam.
Liz pár évvel idősebb nála, de míg Cohen az igazira vár, addig Liz inkább az érzelmek nélküli találkozásokat részesíti előnyben. Ő sem volt mindig ilyen, egy tragikus, múltbeli esemény miatt a szívét nem szeretné újra megnyitni más felé. Liz és Cohen között csak úgy szikrázik a levegő, a férfinek aztán sikerül elérnie, hogy a nő újra megnyissa a szívét. Liz-nek volt pár olyan húzása, amikor legszívesebben jó fenéken billentettem volna.
Sajnálom viszont, hogy az első részből ismert Aiden-nek nem sikerült visszanyernie az emlékezetét.

Paulina_Sándorné P>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Megfogott a történet, a viszonylagos egyszerségével. Nem volt túlbonyolítva. Aranyos volt Liz és Cohen, tetszett, ahogy reagáltak egymásra. Bobot imádtam. Nagyon tetszett Cohen gondolkozásmódja, ami elég érett volt a korához képest. Nem semmi Liz múltja, így már jobban értem őt. Tetszett, ahogy folyt a történet, alakult a kapcsolatuk.

Ács_Milán>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Sokkal jobban tetszett ez a rész, mint az első. Persze ez sem tökéletes, de kikapcsolódásra teljesen alkalmas volt.
Liz és Cohen párosa sokkal jobban megmozgatta a fantáziámat, mint Ashlyn és Aiden.
Mondjuk azt nem igazán tudom elképzelni, hogy a való életben sok Cohen-hez hasonló pasi futkosna… hacsak nem papnak készülnek. spoiler De ettől függetlenül egy szimpatikus karakter volt számomra a férfi.
Lizt az elején egy amolyan vagány, nem törődöm semmivel lánynak gondoltam, aki csak az élvezeteknek él. Megváltozott a véleményem róla, amikor a múltjában történt és átélt eseményeket megtudtam. Így már értettem és megértettem, hogy miért is zárta be szinte egy dobozba a szívét.
Maga a történet jó volt, csak a végével voltak gondjaim. Túl hamar vége lett és nekem így egy kicsit összecsapottnak és kapkodónak tűnt. Pár fejezetet még szívesen olvastam volna még a párosról.
Az epilógus nem okozott meglepetést, jó lezárást adott a történetnek.

zsPetra>!
Kendall Ryan: Tüzes szenvedély

Az első résszel összehasonlítva ég és föld a kettő. Amennyire nem szerettem az előző részt, ezt ahhoz képest imádtam!
Az előző rész nagyon nem fogott meg, de ezt szerettem.
Liz-t nem utáltam az előző részben, mint sokan, bár furának tartottam. Sejtettem, hogy van valami a csapongó személyisége mögött és ez itt ki is derül. Megértem miért csinálta.
Cohen valóban egy csodálatos férfi, nem csoda hogy Liz sem tudott neki ellenállni. :)
Nem mondom, hogy egy eget rengető sztori lenne, de könnyed kikapcsolódásnak nagyon is jó volt! Hál istennek ez magában is olvasható, nem kell ahhoz elolvasni az első részt, hogy valaki értse, így ezt biztos újraolvasom majd :D

bodor_regina >!

Cohen. Én nem vagyok az a templomba járó, fehér kerítéses ház után vágyakozó típus, akit te keresel.
Egy pillanatra sem fordította el a tekintetét.
– Akkor talán nem jó dolgot keresek.

L_B_Mariann>!

– Miért vagy itt? Mit akarsz? – suttogta az ajkamba.
– Mindent – böktem ki gondolkodás nélkül.

bodor_regina >!

Pillangók, nem, inkább egy rajnyi madár, hatalmas madár, például fácán vagy strucc sürgölődött a hasamban.

a_bookworm_named_honey>!

A tekintete egy futó másodpercre lesiklott a mellemen, de ez is elég volt ahhoz, hogy rájöjjek, tetszett neki, amit látott. Mit mondhatnék? Áldott voltam cicifronton. Telt C, ám mégis hetyke.

27. oldal, Második fejezet (Álomgyár, 2020)

Kapcsolódó szócikkek: Cohen · Liz (Eliza, Easy E.)
a_bookworm_named_honey>!

Elfogott a rossz érzés, mihelyt beléptünk a lakásba, hirtelen úgy éreztem, túlságosan kitettem magamért. Gyertyák égtek a kandalló párkányán, és lány dzsezz szólt a háttérben. Istenem, megöregedtem, vagy mi?

40. oldal, Harmadik fejezet (Álomgyár, 2020)

Kapcsolódó szócikkek: gyertya · jazz · kandalló · Liz (Eliza, Easy E.)
a_bookworm_named_honey>!

Forgattam a szemem. Ezek a fiúk.

45. oldal, Harmadik fejezet (Álomgyár, 2020)

Kapcsolódó szócikkek: férfiak
AracsiLaura>!

Ezek voltak azok az alkalmak, amikor nem tudtam megfejteni, hogy mit is akar tőlem.

AracsiLaura>!

De még soha nem éreztem magam ilyen bizonytalannak egyetlen férfi társaságában sem. Kedves és udvarias volt, de nem úgy tűnt, mintha különösebben érdekelném őt.

AracsiLaura>!

Imádnivaló volt, és bár csak most ismertem meg, valahogy mégis teljesen természetesen éreztem magam a társaságában.