The ​Soul Mate (Roommates 4.) 4 csillagozás

Kendall Ryan: The Soul Mate Kendall Ryan: The Soul Mate

The smoking-hot one-night stand I was never supposed to see again?

Yeah, well, I might be pregnant, and he’s my OB-GYN.

Eredeti megjelenés éve: 2017

302 oldal · ASIN: B071YR22M3

felícia97>!
Kendall Ryan: The Soul Mate

Amióta múlt héten elolvastam életem első könyvét Kendall-tól,azóta nem fértem a bőrömbe,hogy más művével is megismerkedjek,főleg a Roommates sorozat többi részével.A széria már a borítóival megfogott magának,a fülszövegek meg csak tovább növelték a kíváncsiságomat,szóval az első rész pozitív meglepetése után úgy döntöttem teszek egy próbát az ezt követő részek valamelyikével.A három könyv közül ez izgatta a leginkább a fantáziámat úgyhogy előre vettem a listámon,de lehet kicsit nagyok voltak az elvárásaim,mert nem egészen azt kaptam amire számítottam.Persze a szórakoztató él továbbra is megvolt és abszolút ki is kapcsolt a történet,de ez most valahogy kevés volt nekem.Nagyon jó volt az ötlet,de valahogy a kivitelezés már nem egészen sikerült úgy ahogy kellett volna,és szerintem picit furcsán is jött ki a befejezésnél pár dolog,főleg hogy nem lett rendesen kibontva néhány apróság a végén.De mindezt talán könnyebben elnéztem volna ha a szereplőket jobban tudtam volna kedvelni,viszont ez most nem egészen volt így.Mason úgy ahogy oké volt:mint szexi és sármos doki abszolút helyt állt,ugyanakkor túlságosan idealizálva a lett a karaktere,és ezt most valahogy nem tudtam élvezni,inkább sok volt számomra.A női hősünk Bren ellenben sokszor egyáltalán nem volt szimpi,nem igazán tudtam azonosulni vele, és azzal hogy fél kapcsolatoktól ,mert bár egy szinten megértettem,valamiért mégis inkább idegesítő volt az hogy folyton próbál kihátrálni a Mason-el való kapcsolatából, pláne abban a helyzetben ami fennállt a történetben.Egy szinten jó volt hogy nem hullottak egymás karjaiba első percben és Mason-nek meg kellett dolgoznia Bren érzelmeiért,viszont utána meg átestünk a ló túloldalára és az én ízlésemnek túl gyors volt a szerelmük alakulása.Egyszerűen nehéz elhinnem hogy valaki ilyen hamar meg tud változni,mikor évek óta úgy áll a párkapcsolatokhoz mint Bren,de hát ez csak egy könyv szóval megbocsátom ezt a bakit.Összességében azt mondom pihenésnek kitűnő könyv ez,hiszen sokat agyalni nem kell rajta és egy egyszeri olvasást abszolút megért,de többre számítottam.Az utóbbi időben kicsit kritikusabb vagyok ha könyvekről van szó,de igyekszem mindent a maga kategóriájához mérten értékelni,és így nézve ez se sokkal marad el a hasonló kötetektől,de olvastam már jobbat is.Mindezek ellenére azonban nem adom fel az írónő könyveit,hiszen ott van még a sorozat többi része és még sok más kötet,szóval remélem legközelebb olyat sikerül kifognom ami ismét jobban megfog magának. :)

Roommates sorozat · Összehasonlítás