Szexi ​szelfi 294 csillagozás

„Végig ​mosolyogtam, amíg olvastam. Imádni való!” – Book Bitches
„Szórakoztató, szenvedélyes és romantikus.” – Harlequin Junkie

Téves üzenet még nem ment ennyire jó helyre
Az egész egy szexi szelfivel kezdődött… amit rossz telefonszámra küldtem el.
Hupsz. Pedig nem vagyok nagy játékos a netes ismerkedésben, és nem is küldtem korábban szexi fotót magamról senkinek, még teljes alakosat se, nemhogy arról a bizonyos testrészemről…
Az egész egy hülye fogadással kezdődött egy lánnyal, aki hamis telefonszámot adott meg nekem. Így nem éreztem rosszul magam, amikor az érdeklődésem hirtelen másvalaki felé irányult – a tüzes és éles nyelvű Peyton felé, akinél a szelfi landolt, és akivel végül egész este üzengettünk egymásnak.
Másnap aztán jól bajba is sodort.
Amikor bemasíroztam az irodába, bemutattak Peytonnak, az új ügyfélnek, akit meg kellene nyernem a cégnek.
Annak a Peytonnak, ha esetleg nem jöttetek volna még rá.
És legyen elég… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

234 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156067005 · Fordította: Medgyesi Csilla

Finn_Hudson>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Rövid, gyorsan olvasható, de…

Ez az első könyvem az írónőtől és nagy valószínűséggel az utolsó is. A történet alapvetően nem rossz, volt benne egy-két viccesebb jelenet, de bántóan kidolgozatlan. Hiába az az alapötlet, hogy a főszereplők üzleti kapcsolatba lépnek, az ég világon semmit nem tudunk meg a vállakozásaikról. Azt tudjuk, hogy Josh borokkal kereskedik, Peyton pedig meglepetésdobozokat készít, de ennyiben mindez a rész ki is merül. Morzsákat kapunk csak abból, hogy hogyan szeretnének közösen dolgozni, és hogy hogyan képzelik a közös vállalkozásukat. E mellett a könyv második fontos elemével, a kettőjük kapcsolatával sem foglakozott az írónő. Addig értem, hogy megjelenik köztük a vonzalom, de hogy mindez hogyan csapott át szerelembe, azt nem tudom. Túl gyorsan pörgette az írónő az eseményeket, és emiatt a kapcsolatuk is sekélyes maradt. Arról nem is beszélve, hogy a karakterek háttértörténetével sem igazán foglalkozott spoiler, semmi személyeset nem tudunk meg róluk, így Josh és Peyton is egydimenziós maradt.
Bár volt egy-két viccesebb jelenet, főként a nagyinak köszönhetően, amely valamicskét mentett a történeten, de legtöbbször a humor is már erőltett és fájó volt. Ha a mélypontot kellene kiemelnem, mindenképp a nagy „bonyodalmat” említeném a vége felé, ami fájdalmasan nagy hülyeség volt.

Összességében a nagyi miatt megadtam a két és fél csillagot, de még egyszer semmiképp nem tervezem elolvasni.

Zso89 P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Ritka pillanatok egyike,nagyon nagyon ritka hogy a magyar borító jobban tetszik mint az eredeti.
Sőt talán még nem is volt ilyen ennél a kiadónál.
Azt kell mondjam tetszett,mégha az olvasási idő mást is mutat.(időhiányban szenvedek mostanság.)

Peyton szimpatikus volt.
Tetszettek a beszólásai,a humorizálásai,a munkához való hozzáállása,szenvedélye.
Kíváncsi voltam mit hoz ki az írónő ebből a sztoriból.
De azt kell mondjam a nagyi vitte a prímet.
Nehéz lett volna őt túlszárnyalni.

Josh-ról első körben teljesen más kép alakult ki bennem mint a könyv további oldalain.
Valahol kicsit csalódott vagyok.
Nem Josh miatt,nem Peyton miatt hanem azért mert sokkal több erotikát vártam és sokkal szaftosabb részleteket.
Bár a „bonyodalom” több volt mint vártam.
Sablonos történet?
Meglehet.
Kikapcsolt?
Igen.
Szeretem az írónő könyveit.
Bár a végén azért nekem kicsit sok volt az spoiler
Biztos újraolvasós lesz,könnyed kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel.

Deziréé>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Egyből felkeltette az érdeklődésem ez a történet, amint elolvastam a tartalmát. Tudtam, hogy sikert fog aratni nálam, mert én gonosz imádom mikor a szereplő cikis helyzetbe kerül és mindig kíváncsian várom, hogy vágja ki magát a kellemetlen szituációból.
Már a kezdésnél felröhögtem, áá mondom ilyen nincs. Tetszett nagyon az alap ötlet is, de nekem kicsit túl gyorsan vége lett, szívesen olvastam volna még a szereplőkről, mert mindketten nagyon szimpatikusak voltak.

zuna19 >!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nekem eddig ez tetszett a legjobban az írónőtől. Már az eleső lapja megvett és utána is egyre humorosabb lett a sztori. Olvastatta magát. Kivételesen a karaktereket is szerettem. A főszereplők is és a mellékszereplők is okoztak több boldog percet nekem. Jó, hogy a cselekmény nem volt túlbonyolítva.
Könnyed kis vasárnapi lazulós sztori.

Másodjára még jobban is tetszett. Igaz pár hete olvastam először, de most is ugyanúgy bejött a történet irtózatosan.
Fogom még olvasni a könyvet.

Brigi89 P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Ez nem az én könyvem volt. Olvastam már jobbat is Kendall Ryan-től.
A fülszöveg nem passzolt a történethez, mert a nő egyáltalán nem utálta a pasit, nem kellett megküzdenie érte, szinte az ölébe hullott. Már a könyv elején láthattam volna mennyire rossz lesz a történet, egyik főszereplő sem lett szimpatikus.
Egyedül Peyton nagymamáját bírtam, ő üde színfoltja volt a könyvnek.
Annyira lassan haladtam vele, pedig ezt egy nap alatt simán ki lehet olvasni, de hangulatom se kedvem nem volt hozzá.
Egy ideig hanyagolom Kendall Ryan-t, lehet később teszek vele még egy próbát.

Ács_Milán P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Több regényt olvastam már az írónőtől, de azt hiszem ez volt eddig a leggyengébb.
Mondjuk, hogy egész jól indult a történet a kéretlen szelfivel, de a továbbiak nem tudtak lekötni. Így visszagondolva, mi is tudott volna szórakoztatni? Nem sok érdemleges történt, ráadásul a szereplők is egész alacsony színvonalat képviseltek. Még a nagyit sem tudtam kedvelni…
A főszereplőkről, Peyton és Josh, szinte semmit nem tudtam meg, de egy idő után már nem is voltam kíváncsi, hogy kik is ők valójában. Egész csekély oldalszámmal rendelkezik a regény, mégis döcögősen jutottam el a végéig.
Egyszeri és felejthető olvasás volt ez, de lehet, hogy elég lett volna csupán a fülszöveget elolvasnom, hiszen a fülszövegben leírtakon kívül a több, mint 200 oldalon nem igazán találkoztam olyan plusszal, ami miatt érdemes lett volna olvasni ennyit.

Hópárduc P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nekem ez most egy kicsit kevés volt. Túl sok érdemleges nem történt benne.
Sajnos a szereplőkről sem tudhattunk meg sok mindent, pár apróságon kívül. Szinte felejthetőek: Josh és Payton, semmi személyes nem derül ki róluk. Túl gyorsan pörgette az írónő az eseményeket, a főszereplők kapcsolata kissé sekélyes. A karakterek háttértörténetével sem igazán foglalkozott. Szülők, család stb. A nagymama nagyon vicces. :)
Erotikus rész nem sok volt benne.

Hencsulátor>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nem voltak nagy elvárásaim, csak egy könnyed humoros könyvet akartam olvasni, erre a célra meg is felelt.
Sok esetben kezdetlegesnek éreztem, hiszen alig tudtunk meg valamit a szereplőkről.
Az elején sok dolog megmosolyogtatott, de aztán átcsaptunk valami őrült nagy szerelembe, amit nem éreztem hitelesnek.
Nálam Nagyi vitte a pálmát, annyira cuki és vicces, a két főszereplő nem került közel hozzám.

turanett P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Most lehet, hogy szőrös szívűnek tűnök, mert nagyon nem szoktam 3 csillagot adni, de ez nem ért többet. A stori lagymatag, a szereplőket nem igazán ismerhettük meg. Valahogy az egész nem lett kidolgozva. Peyton ötlete is csak ügy ahogy lett bemutatva. Josh-al való munka is csak említve lett. Még csak nagyon humorosnak sem mondanám. Egyetlen dolog, ami tetszett benne, az a nagyi volt.
Ő vitte az egészet. Hát ez most nem jött be, pedig szeretni akartam. •́ ‿ ,•̀

Silverlight>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nem lett a kedvem történetem sajnos. Pedig azt gondoltam, hogy a fülszöveg alapján tetszeni fog, hiszen még a borító is érdeklődés keltő. Ennek ellenére valahogy nem tetszett. Kezd a félreküldött sms is egy kicsit tucat cselekménnyé válni. Nem igazán volt egyedi a történet.. Igaz ennek ellenére kellemes kikapcsolódást nyújtott, s nem kellett túlagyalni sem. Egy könnyed történet.

234 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156067005 · Fordította: Medgyesi Csilla

BeerSeeGirl>!

Lehet, hogy a jó dolgokhoz idő kell, de úgy látszik, hogy a remek dolgok egy szempillantás alatt megtörténhetnek.

Zso89 P>!

– És ha szeretsz valakit – teszi hozzá a nagyi –, akkor semmi a világon nem ér annyit, hogy elveszítsd őt.

Klaudia_Nagy_2>!

-A lényeg – veszi át a szót Duncan –, hogy ha tényleg fontos neked valaki, akkor hagynod kell, hogy elmondja az egész történetet. Mert ha nem teszed, akkor elveszítheted őt egy apró részlet miatt.
-És ha szeretsz valakit – teszi hozzá a nagyit-, akkor semmi a világon nem ér annyit, hogy elveszítsd őt.

zuna19 >!

– Hallottam, hogy a glutén néha nagyon félelmetes tud lenni.

Kapcsolódó szócikkek: glutén
Ancsúr P>!

– Nincs ünneplés pizza nélkül. Ezt írja elő a törvény, tudod.

Zsóci3>!

Bizonyos dolgokba az embernek egyenesen bele kell vetnie magát, és menet közben rájönni, hogyan kell azt csinálni.

Szinyke >!

a nagyi belép a konyhába, és átpillant a vállam felett.
– Mi az, sertéssonka? – kérdezi.
– Mi? Nem.
(…)
– Bármi is az, finomnak látszott. Olyan szaftosnak és puhának, fogadok, hogy elolvad az ember szájában. Azt hittem, receptet keresel.
(…)
– Pihenj egy kicsit! Talán vegyél egy meleg fürdőt! Mindjárt viszek neked teát – ígéri, és csintalan fény villan a kék szemében. – Míg a kádban ülsz, tényleg nézned kellene pár húsos receptet, mint amilyen például azon a képen is volt. Azt hiszem, álmodni is arról a darab marháról fogok, vagy mi volt az, nem pedig a vegetáriánus kajákról, amelyekkel állandóan etetsz

Detty77 >!

Én: Payton vagyok. Bocsánatkérés elfogadva – egészen addig, amíg nem kapod elő megint azt a cuccot, hogy rám támadj vele.