Szexi ​szelfi 423 csillagozás

„Végig ​mosolyogtam, amíg olvastam. Imádni való!” – Book Bitches
„Szórakoztató, szenvedélyes és romantikus.” – Harlequin Junkie

Téves üzenet még nem ment ennyire jó helyre
Az egész egy szexi szelfivel kezdődött… amit rossz telefonszámra küldtem el.
Hupsz. Pedig nem vagyok nagy játékos a netes ismerkedésben, és nem is küldtem korábban szexi fotót magamról senkinek, még teljes alakosat se, nemhogy arról a bizonyos testrészemről…
Az egész egy hülye fogadással kezdődött egy lánnyal, aki hamis telefonszámot adott meg nekem. Így nem éreztem rosszul magam, amikor az érdeklődésem hirtelen másvalaki felé irányult – a tüzes és éles nyelvű Peyton felé, akinél a szelfi landolt, és akivel végül egész este üzengettünk egymásnak.
Másnap aztán jól bajba is sodort.
Amikor bemasíroztam az irodába, bemutattak Peytonnak, az új ügyfélnek, akit meg kellene nyernem a cégnek.
Annak a Peytonnak, ha esetleg nem jöttetek volna még rá.
És legyen elég… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

Álomgyár, Budapest, 2021
236 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156067005 · Fordította: Meggyesi Csilla
234 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156067005 · Fordította: Medgyesi Csilla
336 oldal · ISBN: 9786156067012 · Fordította: Medgyesi Csilla

Mulán>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nagyon jó kis történet kikapcsol és megnevetett.
Picit untam a vége felé mert nagyon tudtam mi lesz a vége persze h boldogság és rózsaszín felhő mindenhol. A szereplők tetszettek a párbeszédek is, nagyon olvastatja magát a könyv, nem szabad kihagyni.

Unicooorn P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Ritka pillanatok egyike,nagyon nagyon ritka hogy a magyar borító jobban tetszik mint az eredeti.
Sőt talán még nem is volt ilyen ennél a kiadónál.
Azt kell mondjam tetszett,mégha az olvasási idő mást is mutat.(időhiányban szenvedek mostanság.)

Peyton szimpatikus volt.
Tetszettek a beszólásai,a humorizálásai,a munkához való hozzáállása,szenvedélye.
Kíváncsi voltam mit hoz ki az írónő ebből a sztoriból.
De azt kell mondjam a nagyi vitte a prímet.
Nehéz lett volna őt túlszárnyalni.

Josh-ról első körben teljesen más kép alakult ki bennem mint a könyv további oldalain.
Valahol kicsit csalódott vagyok.
Nem Josh miatt,nem Peyton miatt hanem azért mert sokkal több erotikát vártam és sokkal szaftosabb részleteket.
Bár a „bonyodalom” több volt mint vártam.
Sablonos történet?
Meglehet.
Kikapcsolt?
Igen.
Szeretem az írónő könyveit.
Bár a végén azért nekem kicsit sok volt az spoiler
Biztos újraolvasós lesz,könnyed kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel.

Deziréé>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Egyből felkeltette az érdeklődésem ez a történet, amint elolvastam a tartalmát. Tudtam, hogy sikert fog aratni nálam, mert én gonosz imádom mikor a szereplő cikis helyzetbe kerül és mindig kíváncsian várom, hogy vágja ki magát a kellemetlen szituációból.
Már a kezdésnél felröhögtem, áá mondom ilyen nincs. Tetszett nagyon az alap ötlet is, de nekem kicsit túl gyorsan vége lett, szívesen olvastam volna még a szereplőkről, mert mindketten nagyon szimpatikusak voltak.

zuna19>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nekem eddig ez tetszett a legjobban az írónőtől. Már az eleső lapja megvett és utána is egyre humorosabb lett a sztori. Olvastatta magát. Kivételesen a karaktereket is szerettem. A főszereplők is és a mellékszereplők is okoztak több boldog percet nekem. Jó, hogy a cselekmény nem volt túlbonyolítva.
Könnyed kis vasárnapi lazulós sztori.

Másodjára még jobban is tetszett. Igaz pár hete olvastam először, de most is ugyanúgy bejött a történet irtózatosan.
Fogom még olvasni a könyvet.

Silverlight>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nem lett a kedvem történetem sajnos. Pedig azt gondoltam, hogy a fülszöveg alapján tetszeni fog, hiszen még a borító is érdeklődés keltő. Ennek ellenére valahogy nem tetszett. Kezd a félreküldött sms is egy kicsit tucat cselekménnyé válni. Nem igazán volt egyedi a történet.. Igaz ennek ellenére kellemes kikapcsolódást nyújtott, s nem kellett túlagyalni sem. Egy könnyed történet.

234 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156067005 · Fordította: Medgyesi Csilla
nagydianagloria>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Pár órás kikapcsolódásnak teljesen jó. Könnyed, sablon sztori.. Mondjuk nem is vártam semmi egetrengetőt ettől a könyvtől.
Kicsit azt hittem erotikusabb lesz, nekem ez hiányzott most belőle.
Az alap történet viszont nem volt rossz. A karakterek semmi érzelmet nem váltottak ki belőlem, sok mindent nem tudtunk meg róluk.

turanett P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Most lehet, hogy szőrös szívűnek tűnök, mert nagyon nem szoktam 3 csillagot adni, de ez nem ért többet. A stori lagymatag, a szereplőket nem igazán ismerhettük meg. Valahogy az egész nem lett kidolgozva. Peyton ötlete is csak ügy ahogy lett bemutatva. Josh-al való munka is csak említve lett. Még csak nagyon humorosnak sem mondanám. Egyetlen dolog, ami tetszett benne, az a nagyi volt.
Ő vitte az egészet. Hát ez most nem jött be, pedig szeretni akartam. •́ ‿ ,•̀

Hópárduc P>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nekem ez most egy kicsit kevés volt. Túl sok érdemleges nem történt benne.
Sajnos a szereplőkről sem tudhattunk meg sok mindent, pár apróságon kívül. Szinte felejthetőek: Josh és Payton, semmi személyes nem derül ki róluk. Túl gyorsan pörgette az írónő az eseményeket, a főszereplők kapcsolata kissé sekélyes. A karakterek háttértörténetével sem igazán foglalkozott. Szülők, család stb. A nagymama nagyon vicces. :)
Erotikus rész nem sok volt benne.

Hencsulátor>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nem voltak nagy elvárásaim, csak egy könnyed humoros könyvet akartam olvasni, erre a célra meg is felelt.
Sok esetben kezdetlegesnek éreztem, hiszen alig tudtunk meg valamit a szereplőkről.
Az elején sok dolog megmosolyogtatott, de aztán átcsaptunk valami őrült nagy szerelembe, amit nem éreztem hitelesnek.
Nálam Nagyi vitte a pálmát, annyira cuki és vicces, a két főszereplő nem került közel hozzám.

Klaudia_Nagy_2>!
Kendall Ryan: Szexi szelfi

Nekem az előző könyvei jobban tetszettek az írónőtől amiket olvastam, de ez sem volt rossz. Szórakoztató és vicces volt a story, olvastatta magát. A két főszereplő és a mellékszereplők szimpatikusak, Nagyi volt a kedvencem. (Hiányoltam, hogy nem tudtam meg többet Peyton-ról és Josh-ról). A végére minden a helyére került, a dupla esküvő mindent vitt.

Unicooorn P>!

– És ha szeretsz valakit – teszi hozzá a nagyi –, akkor semmi a világon nem ér annyit, hogy elveszítsd őt.

BeerSeeGirl P>!

Lehet, hogy a jó dolgokhoz idő kell, de úgy látszik, hogy a remek dolgok egy szempillantás alatt megtörténhetnek.

Barbcsie P>!

De hogyan tudnék elfeledkezni a kölcsönös vonzalomról?

Barbcsie P>!

Higgy nekem! A beszélgetés mindig a legjobb megoldás.

zuna19>!

– Hallottam, hogy a glutén néha nagyon félelmetes tud lenni.

Kapcsolódó szócikkek: glutén
Barbcsie P>!

És ha szeretsz valaki – […] –, akkor semmi a világon nem ér annyit, hogy elveszítsd őt.

Barbcsie P>!

De, hé, abban is őszintén hiszek, hogy egy nőnek meg kell adni amit akar.

Klaudia_Nagy_2>!

-A lényeg – veszi át a szót Duncan –, hogy ha tényleg fontos neked valaki, akkor hagynod kell, hogy elmondja az egész történetet. Mert ha nem teszed, akkor elveszítheted őt egy apró részlet miatt.
-És ha szeretsz valakit – teszi hozzá a nagyit-, akkor semmi a világon nem ér annyit, hogy elveszítsd őt.

Ancsúr>!

– Nincs ünneplés pizza nélkül. Ezt írja elő a törvény, tudod.