Szeretni ​mindenáron (Szeress és hazudj 4.) 131 csillagozás

„Imádnivaló romantikus történet.” – Delighted Readers
„Újra és újra elolvasnám!” – Bookklovers
Egy látszólag ártalmatlan ígéret.
Egy lány, akit nem lehet elfelejteni…
Collins Drake életének minden egyes elemét az irányítása alatt tartja. Az üzleti ügyeitől kezdve a fizikai szükségleteinek a kielégítéséig… minden a parancsa szerint történik.
Így aztán nem volna szabad, hogy felborítson mindent, amikor egy nő jelenik meg a küszöbén, és emlékezteti egy ígéretre, amelyet tízévesen tettek egymásnak.
Mégis ez történik.
Mert Mia Monroe nem csupán a legjobb gyerekkori barátja volt, nem csupán az a lány, akivel elveszítette a szüzességét, és akit azóta sem látott, de ő az egyetlen, akit nem irányíthat. És Mia apránként darabokra szaggatja Collins alaposan kidolgozott terveit.
A New York Times és a USA Today bestsellerszerzőjének legújabb, bűnösen csábító, különálló erotikus regénye.

18 éven felülieknek!

Eredeti megjelenés éve: 2015

Álomgyár, Budapest, 2019
240 oldal · ISBN: 9786155875892 · Fordította: Medgyesi Csilla
Álomgyár, Budapest, 2019
240 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155875793 · Fordította: Medgyesi Csilla

MissFortune>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Nagyon jót tett a lelkemnek! Annyira könnyed, egyszerű szerelmi történet. Nincs túl nagy cselekménye, mégis alig bírtam letenni. Collins egy remek ember, vártam már, hogy az ő történetét is olvashassam. Mia pedig egy szimpatikus női karakter, ami nálam mostanában ritkaság. Jó volt olvasni a gyerekkorukról.
Méltó befejezést kapott a sorozat, a többi szereplő is megjelent benne, mindenkivel megtudtuk, hogy mi történt az évek során.

Hópárduc P>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Nekem ez a rész nagyon tetszett! Nem volt benne nagy bonyodalom, de mégis kellemes olvasmány.
A történet aranyos, a szereplők szintén szerethetőek, szimpatikusak. Tetszett a mókázásuk, a családos találkozók. Nem volt csöpögős a könyv a romantikától. Erotikus részek is megfelelő hányadban voltak benne. :)
Jó lezárása volt a sorozatnak.

Ács_Milán >!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

A sorozat első két részét szerettem, a harmadik résszel már nem voltam túlzottan kibékülve, ez a befejező rész pedig a közepes szintet ütötte meg nálam.
Bármennyire akartam szeretni a főszereplőket, nem sikerült.
Az olvasás során végig az motoszkált a fejemben, hogy az írónő le akarta tudni a harmadik fivér történetét is minél gyorsabban.
Tulajdonképpen egy amolyan tündérmese kategória volt Mia és Collins története.
Értem én, hogy az ilyen regények nem a világ megváltásáról és az atomfizikáról szólnak, de azért ennél sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a történetből. Például minimum elvárás, – legalábbis nálam – hogy érezzem a főszereplők közötti tüzet, kémiát. Én ezt nem éreztem úgy igazán. :-/
Az utolsó fejezetek számomra összecsapottnak és túl gyorsnak, kidolgozatlannak tűntek. Az epilógus pedig szirupos… túlságosan is.

doriis_and_herbooks>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Igazán kellemes, könnyed és szórakoztató romantikus történetet olvashattam. Fordulatmentes volt. Én azért ezt kicsit hiányoltam. Nekem hiányzott valami plusz. A vége pedig szerintem kissé össze lett csapva és túl lett ragozva. De összességében tetszett. Mia és Collins igazán szép párt alkottak. Aranyosak voltak együtt. Nem lett kedvenc, de így hónap végén a sok krimi, thriller után nagyon jól esett egy kis kikapcsolódás. :)

Trice29 P>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Ez már nálam a tündérmese kategória, de még nem csordult túl a limonádé
Aranyosak voltak a főszereplők. Csíptem a nagy családi találkozókat. Szépen lezárták a sorozatot.

Zso89 P>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Imádom az írónő könyveit,viszont akad egy kis problémám velük……
Túl hamar a végére érek.
Egy-egy történet annyira olvastatja magát hogy egyszerűen nem tudom letenni.
A terjedelemmel csak azért van „gondom” mert még olvasnám,másrészt viszont szeretem hogy nem hosszabbak mert nem nyújtja a sztorit feleslegesen.
Mia már az elején szimpatikus volt,bár érdekes mert bármit csinált nem ébresztett bennem ellenszenvet.
Leginkább a maga egyszerűségével és humorával fogott meg.
CollinsCollinsCollins ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Egy annyira szerehető pasi voltál számomra.
Kedves,gondoskodó,és egy csupaszív pasi.
Olyan kémia és vonzalom volt közöttük hogy nem egyszer legyezgettem magam a történet alatt.
Imádom ahogy meg vannak írva az erotikus részek,szeretem ha hatással van rám…..
Minden nő álma,és még az spoiler
Vártam hogy történik valami csavar vagy hogy valaki bekavar a kapcsolatukba de nem ez történt.
Azt hiszem rám ragadt Mia végtelenül romantikus oldala.☺☺☺
Aki eget rengető csodákra vár annak valószínű nem fog tetszeni,engem viszont az egyszerűsége fogott meg.
Teljesen kikapcsolt.
Imádtam az egész sorozatot.
Biztos hogy újraolvasós lesz.
Kedvencek között landol.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Talpacska>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Jajj hány embernek lehet ilyen barátja!!! Irtó aranyos maga az ötlet, hogy beváltatják az ígéretüket egymással.
Szerintem ez volt a legjobb része a sorozatnak, legeredetibb és a legkevésbé bosszantó páros :)

myrelationshipwith>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Az előző három kötethez képest sokkal lassabb lefolyású, viszont terjedelmét tekintve hasonló. Ezt is könnyen lehet olvasni, hiszen olvastatja magát. De komolyabb és édesebb is az előző kötetekhez képest. Collins a 3 testvér közül a legidősebb, a legkomolyabb és a legkiismerhetetlenebb. Mia egy régi barát, aki fenekestül felforgatja Collins életét, de jó értelemben. Van a kötetben minden, ami egy ízig-vérig romantikus történethez kell. Szerelem, elnyomott érzelmek, múlt, édes jelenetek, komoly döntések és megannyi boldog pillanat. Maga a kötet nehézkesen indul be, legalábbis számomra így indult, de aztán ahogy egyre inkább megnyílik Coll úgy lesz egyre bensőségesebb és szeretnivaló az egész. Féltem, hogy az elején majd nem fognak meg a karakterek, de az írónő annyira jól megalkotta őket, hogy egyből belecsöppentem a helyükbe és átéltem azokat a nehézségeket, amik a Szeretni mindenáront olyan letehetetlenné és epikussá teszik, hiszen egy epic love storyval van dolgunk. Gyerekkori szerelem, érzelmek sokasága, bizonytalanság, merész döntések, kemény választások és megannyi meglepetés. Nem titok, hogy sokkal jobban élveztem, mint azt valaha is gondoltam volna. Édes volt, megmelengette a szívemet és, mint oly sok regény már rádöbbentett, hogy igenis megéri megvárni az igazit és nem kell megelégedni olyannal, ami nem tesz boldoggá.

A kötet megtanít szeretni és értékelni az élet adta lehetőségeket és rámutat arra, hogy élni kell ezekkel a lehetőségekkel, mert ezek teszik szebbé és élettel telibbé az életet. Néha kockáztatni kell, lehet hogy nem lesz egyből eredménye, de megéri kivárni és addig sodródni az árral, amíg szembe nem jön az a személy, akire mindent képes lennél feltenni. Egy könyv a szerelemről, ami legyőzi az éveket és a távolságot.

Faythe P>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Nagyon vártam a könyvet, miután az első 3 részt olyan hamar kiolvastam. Nyaraláson vettem kézbe a könyvet, így kicsit lassabban végeztem vele, mintha itthon lettem volna.
Maga a történet tetszett, habár a végén már átment nyáltengerbe a sok romantika… Amíg Tatianna képben volt, addig megvolt a kis izgalom, de aztán úsztunk a nyálban…
Ettől függetlenül egy kellemes kis limonádé volt ez, de a szerkesztés csapnivaló. Simán át lehetett volna ezt még nézni, és akkor inkább jelenjen meg aug 30-án, ahogy az eredetileg volt is, nempedig fél hónappal korábban…
Csak példának okául: olyat leírni, hogy alaksori alagsori helyett… De úgy látom, hogy az elválasztással is igencsak meggyűlt a baj, mert a könnybe lábad kifejezést úgy választották el, hogy köny-nybe lábad… Aki kíváncsi, ez a 206.oldalon található. Aztán volt olyan is, hogy fiúnkkal, aminél a szövegkörnyezetből ki is derül, hogy egy gyerekről van szó, tehát a fiunkkal lett volna helyes… Sok olyan szó volt, ahol betűk maradtak ki, és ugyan helyesek voltak úgyis, de a szövegbe nem illettek bele. Át kellett volna olvasni tüzetesen a könyvet és nem egyből leadni mindenféle szerkesztés nélkül a nyomdába. Adjunk már ki igényes munkát a kezünkből, könyörgöm!
Remélem azért nem rettentettem el mást a történettől, ettől függetlenül az jó volt.

abbywinter I>!
Kendall Ryan: Szeretni mindenáron

Nagyon aranyos, bár néhol már már túl rózsaszín történet volt. Azért szerettem, tetszett. Ezek a fivérek nem semmik :)
Egy kicsit rövid volt, szívesen olvastam volna még tovább.
Ajánlom mindenkinek, aki a romantika híve.

BezTina>!

Tudom, hogy dühös rám, de nem kellene talán megbeszéltünk a dolgot? Mások nem ezt szokták tenni hasonló helyzetben?

BezTina>!

– Collins? – hunyorogva végigmér, mintha belém akarna látni.
A hangjában is van valami ismerős. Lágy, de egyúttal
rekedt is. Alkoholmámoros agyam próbálja felidézni,
honnan ismerem.
– Szörnyecske? Te vagy az? – Azon kapom magam, hogy
most én nézem hunyorogva, és próbálom felfogni, hogyan
változhatott ezzé a gyönyörű tüneménnyé az a lány, akit
valaha így becéztem.
– Ma már a Miát használom – javít ki duzzogva.

BezTina>!

A kapcsolatunk soha nem volt romantikus – barátok
voltunk, a legjobb barátok. De amikor tragikus módon
elveszítettem az édesanyámat egy autóbalesetben,
tizennégy éves koromban, Mia volt az, aki végig mellettem
állt. Mia volt az, akit akartam. Napokig nem bírtam enni,
nem voltam hajlandó beszélni senkivel, még a
testvéreimmel sem. Emlékszem, ahogy Mia mellére
hajtottam a fejemet, és magához szorított. Hallgattam a
szívverését, ő pedig simogatta a hajamat, és vicces
történeteket mesélt, hogy elterelje a figyelmemet. Olyan
elsöprő, olyan mély volt a fájdalmam, hogy nem tudtam
szavakba önteni. De Miának nem kellettek szavak. Anélkül is tudta.

BezTina>!

Összerándul a gyomrom, ahogy rájuk nézek – ami nem könnyű, mivel a szoba két ellentétes végén ülnek. De ahogy kapkodom köztük a szememet, észreveszek bizonyos hasonlóságokat. Mindketten egyenes háttal ülnek. Már a látványtól is kihúzom magam. Kemény és hideg az arckifejezésük, semmilyen érzelmet nem árul el. Ez újdonság Collinsnál. Soha nem láttam még őt ilyen ridegnek. Visszagondolok a gyerekkorunkra. Mindig is komoly fiú hírében állt, de könnyű volt mosolyt csalni az arcára, és ez volt az egyik kedvenc elfoglaltságom. Most azonban szigorú és rendíthetetlen az arca. Örülök, hogy ez nem nekem szól, de szomorúsággal tölt el, hogy ilyennek látom.

BezTina>!

Eltűnik a pajkos csillogás a szeméből, és bár tizenöt hosszú éve nem láttam őt, mégis gyűlölöm a gondolatot, hogy valami rossz történt vele. A nővel, aki
valaha mindent jelentett a számomra.

Ancsúr>!

Nem számít, mi történik az életemben vagy a munkában, mindig várom a vasárnapokat. A friss tengeri levegő és a kék ég jót tesz az ember lelkének.

BezTina>!

Lehajol, magához ölel, és felemel a földről. Az ölelése olyan sok mindenre emlékeztet. A gyerekkorunkra, az erős barátságunkra, a romantikus búcsúnkra. Tudom, hogy nem szabadna ennyire kötődnöm hozzá alig egy órányi együttlét után, de a tudattól, hogy megfordul és elsétál Natashának vagy Tatiannának (vagy mi a bánat annak a nőnek a neve) a karjába, legszívesebben kitépném a helyéből a fülbevalómat, hogy felkészüljek a cicaharcra.Hosszú percek telnek el, érzem a szívverését a mellkasomon, aztán letesz a földre, becsukja az ajtót, és magamra hagy a szobában.