Hard ​to Love 73 csillagozás

Kendall Ryan: Hard to Love Kendall Ryan: Hard to Love

Cade’s ​always taken risks…

Cade takes cares of his sick younger sister by doing what he does best--cage fighting and starring in adult movies, his newest harebrained moneymaking scheme designed to pay for his sister’s growing medical bills. But when his latest gig finds him admitted to the ER sporting an erection from hell, thanks to the little pill given to him by the director, he can’t get the pretty little nurse who treated him out of his head, even though he knows she’s so far out of his league it should be illegal.

Alexa’s always played it safe…

Tired of being pigeonholed as the sweet, innocent one, hardworking nursing student Alexa has been looking for ways to break out of her Goody Two-shoes image. When her friend suggests the outlandish idea of losing her virginity to the sexy and sure-to-be-skilled porn star, Alexa is mortified. But then when Cade refuses her proposition, she finds herself pissed off and embarrassed. When she tracks him down to… (tovább)

CreateSpace, Washington, 2013
252 oldal · ASIN: B00AYNHXU8

Sippancs P>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Könyörgöm, egy ilyen ütős kezdés után hogyan lehet ennyire lagymatag és drámahegyekkel teli folytatást és befejezést írni? Hogyan? Pedig annyira jól indult az eleje, és úgy imádtam az első pár fejezetet! De ami utána történt… dráma és szenvedés egymás hegyén-hátán.
Jóindulattal 4 csillag, de csakis azért, mert a borító 10/10 pontos.

Illatos_Hópehely>!
Kendall Ryan: Hard to Love

A szűzlány esete a pornósztárral, vagy a szegény fiú esete a gazdag lánnyal.
Aranyos kis történet volt, kicsit sok volt benne a félreértés és ezért a haragszomrád is.
Alexa anyja rém idegesítő volt, de az epilógusban kellemesen csalódtam benne.
Lily viszont nagyon cuki volt.

PEvice>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Tipikus romantikus könyv. Szerelem, belsőharc, szegénység, gazdagság, élet problémák, befogadás. A hölgy szereplő kedvencem volt DE Cade 1-2 húzása számomra nagyon durva volt. Ennek ellenére örülök a boldog végnek.

Zeraphic>!

Ez már jól kezdődött!
Ilyen bevezető mondatot :)))) Isteni volt.

Mindjárt jobban érzem magam az elolvasása után.
Szerethető karakterek és izgalmas párbeszédek, cselekmények.
Cade olyan édes volt, ahogy törődött a húgával.
Imádtam a kiscsajt. Cuki volt ő is.
Azt hiszem pont egy ilyen nőre volt szüksége élete káoszának közepébe, mint Alexa.

Jó párost alkottak, még ha első látásra teljesen ellentétei egymásnak, mind stílusra, mind életminőségben.
Eleinte utáltam Alexa anyját, de az epilógus részeket olvasva, már teljesen máshogy tekintettem rá.

Nagyon jó kis könyv volt.
Nekem tetszett.
A borító pedig 100 pontos!
Nem is! 1 billió pontos :)

Trice29>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Érdekes alaptörténet, vicces, szórakoztató, néhol mély érzelmeket feldolgozó kivitelezés. Nagyon haladtam vele, azonban a vége szerintem össze lett csapva. Annyira hiányzott egy jó befejezés. Így is kaptunk tömény HEA-t, de nekem kissé sziruposba ment át.

Sipos_Gyermàn_Georgina>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Könnyed, rövid kis romantikus történet. Kikapcsolódásnak tökéletes. A kezdés eszméletlen jó volt. Tetszett.

k_zsuzsu>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Egyszerű, de nagyszerű. Borítón a kötelező vonzó pasi akibe a nő rögtön szerelmes lesz. Szerethető karakterek, egyszerű történet. Bár Alexa pornó nézési vágya kicsit fura volt :D Volt benne romantika,féltékenység, humor. Kellemes esti kikapcsolódás volt a számomra.

Veress_Éva>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Teljes mértékben felejthető történet, amolyan egy estés kikapcsolódás, amit soha többet nem vesz elő az ember.

Bella_Black I>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Könnyű és kedves olvasmány. Nagyon jó volt a kezdés. Cade és Alexa se veled, se nélküled kapcsolatban tengődtek, míg végül minden félreértést megbeszéltek. A kedvencem Lily volt és örültem volna egy hosszabb epilógusnak is.

haligali>!
Kendall Ryan: Hard to Love

Erős közepes a könyv szerintem, mert ellövi a tipikus akarlak de nem is szitukat. A gazdak szülők lenézik a csóró srácot. Nagy szellemes beszólások, parbeszédek simcsennek. spoiler Nem lett a kedvencem, és újra olvasni se fogom.
Könnyű limonádé sztori. Semmi extra.