Az ​éjszaka ura 110 csillagozás

Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Ez ​volt életem legkínosabb éjszakája. Pedig én nem „olyan” lány vagyok. Mondom, hogy nem. Talán egy kicsit.

Tudod, amikor az alaposan becsípett csaj a harmincadik születésnapját ünnepli a két legjobb barátnőjével, akik persze boldog házasok. Minél többet ittam, annál jobban vágytam rá, hogy valami vakmerő dologgal ünnepeljek.

És vakmerő alatt azt a szexi és vonzó fickót értem, aki öltönyben álldogált a bárpult mellett. Ismered ezt a fajtát: magas, sötét, jóképű és úgy tud nézni. Biztosra vettem, hogy nem egy kasztba tartoztunk, de eleget ittam ahhoz, hogy az ilyesmi már ne érdekeljen. Nem vagyok kövér, azt hiszem, de azért könnyen meg lehet állapítani, hogy szeretem a sült krumplit.

Végül is elvitt magával, és életem legforróbb szülinapi légyottjában volt részem. Vagyis, addig, amíg hirtelen és váratlanul meg nem álltunk.

Semmihez sem fogható, amikor a legnagyobb vágtádat félbeszakítja egy vékony kis hang: „Mit csinálsz az apukámmal?”

Ó,… (tovább)

266 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155929724 · Fordította: Medgyesi Csilla
240 oldal · ISBN: 9786155929731 · Fordította: Medgyesi Csilla

Hópárduc P
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Nekem ez a könyv egy kicsit laposra sikeredett.
Semmi bonyodalom nem igazán volt benne, még nagyon történés sem.
Az olvasása haladós volt, a borítója jól néz ki.
A történet viszont lehetett volna tartalmasabb és érdekesebb is.
A szereplők is kicsit „semmilyenek voltak”, többet is ki lehetett volna hozni belőle, szerintem.

Violet_Finch_PMónika P
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Olvastatta magát. Szerettem Kate és Hunter kapcsolatát, és éreztem így a lapokon keresztül is a vonzódásukat egymás iránt,ami elég ritka nálam. Maddie egy igazán aranyos kislány volt és Hunter remek apuka. :) Sok jó vicces jelenet volt (na jó 1-2),amint jókat mosolyogtam. Teljesen kikapcsolta az agyam és nekem most pont erre volt szükségem :)

Zso89 P
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Ééésssssssss megintcsak azt kell mondjam az írónő nálam megint betalált.
Új kedvencet avattam ismételten.
Már nagyon vártam, a fülszövegen jót mosolyogtam, és kíváncsi voltam mit hozott ki a történetből az írónő. ☺️☺️☺️

HunterHunterHunter ♥♥♥♥♥
Nem elég hogy az első oldalakon levettél a lábamról………
Nem elég hogy iszonyúan szexi vagy főleg öltönyben(nyálcsorgatás folyamatban) , emellett gondoskodó, és talpig férfi, és itt nem a külcsínyre gondolok.
Imádtam a kapcsolatukat Maddie-vel, igazi „lányos-apa” páros volt.
Bár egy kicsit „komolynak” gondoltam Maddie karakterét, néha sokkal idősebb gyerkőcnek tűnt pedig csak 4 éves volt.

Kate már az elején szimpatikus volt.
Egy határozott, kitartó, önálló nő.
Tetszett hogy nem egyszer leégette magát Hunter előtt,jókat mosolyogtam rajta. ☺️☺️☺️
Nem igazán indult valami fényesen a kapcsolatuk Maddie-vel,na ott nem tudtam visszafogni a nevetésemet. ☺️☺️☺️
Nincs túlbonyolítva a sztori, nem igazán akadnak bonyodalmak de nekem így tetszett.
Szórakoztató, romantikus és egyben erotikus történet is.
Az erotikus részek pont jól voltak megírva, néhol sentelnesen, néhol szókimondóan.
Könnyed, szórakoztató, és egyben humoros is.
Aki eget rengető bonyodalmakra vár az hozzá se kezdjen.
Újraolvasós lesz az egyszer biztos. ☺️☺️♥♥♥

abbywinter I
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Aranyos történet volt, egy estés, mindenféle bonyodalom nélkül. A címét őszintén nem értem :)
Hunter édes pasi, aki mindent megtesz a kislánya boldogságáért. Kate esze mindig a helyén volt, majdnem mindig :) Kicsit más volt, mint az írónő többi könyve, nekem egy kicsit kevesebb volt.
Azért olvassátok el, hátha nektek jobban bejön.
Ajánlom a romantika kedvelőinek.

Silverlight
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Nagyon igyekeztem, hogy meglássam ennek a történetnek a jó oldalát is, de valahogy nem tetszett az egész. Elég bugyuta, s alapvetően az egész történet vakvágányon halad végig. Nem is értem, hogy ha valaki elhatároz valamit spoiler, hogy tudd ilyen hamar 180 fokos fordulatot venni. Valahogy a karakterek sem tetszettek. Bár Hunter aranyos, ahogy gondoskodik a lányáról, de Kate kissé idegesítő. Elég fura szituációból indul a kapcsolatuk. Nekem kissé unalmas volt. Lehet, hogy jó történet lett volna, ha egy kicsit kidolgozottabb, vagy valami komolyabb alapokra építkezik.

266 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155929724 · Fordította: Medgyesi Csilla
Faythe P
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Nem volt egy eget-rengető élmény.
Azt hiszem túl sok elvárásom volt a könyvhöz, pedig csak úgy kellett volna hozzáállnom, mint egy könnyű kis limonádéhoz. Majdnem fel is adtam a könyv olvasását – annak ellenére, hogy elég olvasmányos –, de aztán tudatosítottam magamban, hogy nem kell teljesen komolyan venni a könyvet, onnantól kezdve már csúszott újból. :)
A szex jelenetek eléggé szárazak voltak nekem, azokat már inkább átlapoztam, mert a valódi történet jobban érdekelt. Maddie aranyos kislány volt, jó hogy Kate-tel olyan jól kijöttek az érdekes kezdet ellenére. :D
A kiadó viszont több figyelmet is szentelhetett volna a szerkesztésnek, mert sok helyen találkoztam olyannal, hogy szavakból betűk maradtak ki… Volt egy elválasztás, ami kifejezetten kivágta nálam a biztosítékot, egészen pontosan a 262.oldalon, ahol a „telepakoltunk” szót egyszerűen úgy választották el, hogy telep-akoltunk… Rémes! Szerintem inkább az igényesebb munkára kellene törekedni, nem pedig arra, hogy hamarabb hozzunk ki egy könyvet, mint az ígérve lett. Szerintem.
Ettől függetlenül ha jön még Kendall Ryan könyv, valószínűleg el fogom olvasni. :)

Laura_Bakos
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Nekem tetszik ez a borít, a cím is felkeltette a figyelmemet, de a történet már kevésbé.
Nem tudom miért, egyszerűen képtelen voltam megkedvelni a karaktereket.

pufivipi
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Az eredeti borító nálam nyerőbb lett volna! Egy éjszaka ura volt nálam is, mert ennyi idő alatt gyorsan kivégeztem. A beltartalom kicsit egysíkú, kicsit lapos, kicsit kevés. Ez egy összecsapott túl egyszerű történet.

ladydark
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Unalmas, semmiről nem szóló könyv.
Szerintem felesleges volt megírni.
A 3 csillag csak a jószándékom jele, mert már olvastam jót az írónőtől.

L_B_Mariann
Kendall Ryan: Az éjszaka ura

Az van, hogy többet vártam. Nem volt rossz, de nem is volt az a fajta történet ami egy időre befészkeli magát a fejedbe.
Eltelt vele az idő, jó kikapcsolódás volt, s ennyi. :(

nypiro P

Immár hivatalossá vált. A négyéves lányom egy punciriasztó.

nypiro P

Az örökké tényleg nem lesz elég idő a számunkra.

nypiro P

A testem azonnal reagált az érintésre, a női szerveim szinte felizzottak.