Idézetek 19

L_B_Mariann P>!

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

– Az a fajta társ lennék, aki hátrafogja a hajadat, miközben leszopsz – mondta. Őszinte volt a hangja, a szavai azonban durvák.
– Milyen kedves tőled.

L_B_Mariann P>!

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

A csípőjébe markoltam, és rámosolyogtam.
– Kefélj meg, nagyfiú!
– Örömmel, gyönyörűm.

Kapcsolódó szócikkek: Cannon Roth · Paige
Zso89 P>!

„Szerelmesnek lenni nem olyan érzés volt, mint gondoltam – elveszíteni egy részemet, és odaadni azt egy férfinak. Nem, olyan érzés volt, mintha kaptam volna valamit. Valami nagyobbat önmagamnál.”

Zso89 P>!

„Néha nincs második alkalom. Néha csak a most van, vagy a soha.”

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

"– Biztos vagy benne, Paige? – Cannon felnyögött, amint a makkja a nedves ölemhez ért.
– Nagyon is.
Még egy centivel lejjebb ereszkedtem.
– Akkor lovagold meg ezt a nagy faszt, hercegnő!"

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

„Basszus! A nedves bugyit a padlón hagytam, kisiettem a bejárati ajtóhoz. Ajánlom, hogy egy kurva zombiapokalipszis fenyegessen.”

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

„Próbáltam meggyőzni magam. Érett nő vagyok, aki felelősségteljes felnőtt módjára nyugodtan élvezhet egy vad, lepedőszaggató szexet. Nem nagy ügy.”

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

"– Fekete mágiával van megátkozva a farkad, vagy mi?
Vállat vont, lassan rá emelte a tekintetét.
– Nem, csak húsz centi. Plusz szuper az állóképességem… és kiválóan ismerem a nők anatómiáját."

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

„Lehajolt, és a szemem azonnal a kemény seggére szegeződött. Szent szar. Olyan volt a teste, mint egy görög istené. Elakadt a lélegzetem a látványtól. Ja, tényleg túl régóta nem feküdtem már le senkivel.”

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

"– Megértem. Azt hiszed, nem tudunk egy fedél alatt élni anélkül, hogy hülyére kefélnénk egymást?
Meglepett hang szakadt fel a torkából.
– Nem ezt mondtam.
– Nem is kellett, hercegnő. A reakciód elárult mindent, amit tudnom kellett."