A ​lakótárs (Társas játék 3.) 193 csillagozás

Kendall Ryan: A lakótárs

Mi lehet szexibb egy rosszfiúnál?
Max Alexander hamarosan betölti a harmincötöt. Létrehozott egy sikeres céget, de a szerelemben soha nem volt szerencséje. Olyan sok időt fordít az üzletre és a lánya nevelésére, hogy ez teljesen háttérbe szorítja a magánéletet. Nem tud bájologni, hamar elveszíti a türelmét, és néha az agya is elborul.
A legkevésbé arra az egyedülálló, túlságosan vonzó fiatal nőre van ideje, akit nevelőnőnek fogadott a kislánya mellé. A nő eltereli a figyelmét, amire semmi szüksége, és esze ágában sincs viszonozni a vonzalmát. De ugye a szenvedély útjai kifürkészhetetlenek…
A USA Today és New York Times bestsellerszerző Kendall Ryan elbűvölő, forró románca egy olyan lenyűgöző történet, mely szerelembe ejti az olvasókat is.

Eredeti megjelenés éve: 2017

Álomgyár, Budapest, 2021
238 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156145000 · Fordította: Medgyesi Csilla
Álomgyár, Budapest, 2021
236 oldal · ISBN: 9786156145017 · Fordította: Medgyesi Csilla

Cs_N_Kinga P>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Ez a történet nagyon lapos volt. A két fő karakter volt ami egyáltalán értékelhető a történetben. A pasi egy igazi férfi persze, de mégis, végre nem vekengtünk annyit, hanem elmondta ez van tessék dönteni a nő elé állva, nem várva a véletlent hogy majd lesz valahogy. A női karakter egy kedves, aranyos cukika hölgyemény, de mégis szerethető. Egy laza délutánra való, és nagy csalódás ez a sorozat ettől az írónőtől!

zuna19>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Annyira bíztam ebben a könyvben. A fülszövege alapján ez állt hozzám a legközelebb. De sajnos ismét csalódnom kellett. Legalább a történet nem ugyanaz volt, hát akkor teljesen kibuktam volna, ha harmadjára is ugyanazt kell olvasnom.
Pedig azt el kell mondjam nagyon sokáig gondolkoztam, hogy megszavazok neki egy 4 csillagot. De belegondolva rögtön letettem róla.
Annyira bugyuta a sorozat kidolgozása. Fogalmam sincs, hogy a fordítás miatt érzem e ezt vagy áblokk az írónő miatt.

Annie1416>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Ezzel gyorsan végeztem. Kb olyan gyorsan mint ahogy itt az események zajlottak.
Elég gyorsan letudta az írónő, semmi dráma, semmi felesleges szócséplés, aztàn màr vége is volt. Többet is ki lehetett volna hozni ebből, kàr hogy ilyen összecsapott lett.
Max azért maximális csillagot érdemel, mert a történet rövidsége ellenére sikerült a szívembe lopnia magát.

L_B_Mariann>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Az első résztől gyengébb, de a masodiktól jobb volt.
Max. Szerettem a pasit, mégsem teljes szívvel. Nagyon hamar belerázódott ebbe az „égből pottyant” apaságba. Tetszett, ahogyan Dylan-nel bánt, annyira természetesnek tűnt. Ha már Dylan-nél tartunk, Addison is elhalmozta a kicsit a szeretetével. A dadus nekem semleges maradt, a naivitásával együtt. Azon, hogy spoiler tette előző barátját jót nevettem. Volt, hogy az agyamra ment a csaj.
Dylan anyjának megjelenésekor, én valami nagy bonyodalomra számítottam. Felesleges volt visszatérnie. Tiffany kavarása is olyan semmilyen volt. Tehát valamelyik nő a kettő közül igazán keresztbe tehetett volna a kis párosunknak, hogy legyen benne valami izgalom…
Annyival jobb lehetett volna…
A borító. Nem. Komolyan nem értem. Hagyjuk.

turanett P>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Eddig ez tetszett a legjobban. Volt eleje, közepe, és vége. Eleve volt végre valami története, nem csak a BUMM bele dolog. Addison és Max nagyon jó párost alkottak. Ngayon is lehetett érezni közöttük a kémiát. Dylan pedig egy tündéri kislány. Szerencsére, itt nem volt olyan nagy konfliktus, ide nem is kellette. Úgy volt jó az egész, ahogy volt.
Kíváncsi lettem volna, hogy Max mit csinál Tiffaníval végül. Baromira idegesítő volt.

Kendall Ryan: A lakótárs

Imádom az íronő könyveit.
A sorozat első két része majdnem tökéletes volt számomra,itt viszont bajban vagyok.

Addison
Hát abszolúlt nem tudtam megkedvelni a karakterét.
Én próbálkoztam,tényleg.
De nem tudtam eldönteni hogy néha tényleg ennyire naív,vagy csak hülye…..
A kétségek amik gyötörték szegény párát már azt hittem feldugom neki oda ahol még a nap sem süt…
Bevallom nyögdécseltem én is bár nem azért amiért Addison…..
Nem csúszott sem a könyv,sem az értékelés.

MaxMaxMax
A szívembe lopta magát,ahogy a csöppséggel bánt,de néha őt is megcsapkodtam volna mint Addisont.
Sikeresen tudott balf@sz módjára viselkedni bár Addison mellett nem volt nehéz….
Jennt feleslegesnek éreztem többször megemlíteni mint egyszer…
Ez is több volt mint kellett volna.
Mondjuk arra igencsak kíváncsi lettem volna hogy Tiffany a kis kavarásai miatt még egy lecseszést sem kapott,vagy bármit.
Őt is elfelejtettük hirtelen mint Jennt.
Hát nem lett kedvenc ez a rész,vagy csak „szigorúbb” lettem,nem tudom…..
A borítót meg már meg sem említem…..

Edina79>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Csak egy kicsit,de ez a rész jobban tetszett,mint az első 2 rész.
Bár Max-ből hiányzott az érzékiség,de tudjuk be annak,hogy katona volt.
Addison-t kedveltem,bár egy kicsit naív volt néha.
Minden olyan gyorsan történt és ezt eröltetettnek éreztem…. viszont gyorsan lehetett az olvasásával haladni.
Azért elolvasom az utolsó részt is.

Paulina_Sándorné P>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Aranyos történet volt. Könnyed, romantikus, nem volt túlontúl megbonyolítva. Imádtam, ahogy Max bánt Dylan-nal. Csúcs az a kislány. Nagyon cuki, mint az apukája. Jenn-t nem igazán értem. Addison nagyon aranyos volt. Tetszett, ahogy bánt Dylan-nel. Imádtam a közte és Max között lejátszódó kémiát, jó volt figyelni, ahogyan vonzódnak egymáshoz. Nem semmi lehetett Addison előző barátja. Tiffany remélem eltűnt a süllyesztőben, egy gonosz boszorkány. A végét imádtam.

Delora>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Kmmm. Hát ez érdekes volt. Az alapötlet nem új. A megvalósítás pedig izlések és pofonok. A főhősök pedig lehetnének sokkal jobban kidolgozva, vagy a kapcsolat fejlődése. Mondanám, hogy nem ez volt az erőssége a könyvnek, de sajna nem volt neki.
off
Lehetne rosszabb is. :D Egynek elment.

Hópárduc P>!
Kendall Ryan: A lakótárs

Igazából ugyanaz a kategória, mint az előző két rész. Kellemes kikapcsolódást nyújt és haladós olvasmány. Ettől többet nem is várhatunk tőle.
A szereplők szimpatikusak voltak. Max „felnőtt” a feladathoz, és nagyon jól viselte az apa szerepet. Addison üde, fiatal lány, kissé bizonytalan. Hamar szerelembe esnek egymással.
Konfliktus helyzet nem nagyon van,gyorsan telenek a napok. Azért arra kíváncsi lettem volna, hogy Max mit csinál Tiffanyval….Megtéptem volna…
Kettős szemszög továbbra is tetszik.
Idézet:
„Túl rövid az élet, és túlságosan kevés benne az ehhez hasonló pillanat, hogy hagyjam, hogy az ismeretlentől való félelem elrabolja tőlem.”

Unicooorn P>!

Ismét felnyögtem, és lenyúltam a feszülő cipzárhoz. Kizárt, hogy el tudjak aludni, ha előbb nem szelídítem meg ezt az átkozott vadállatot odabent.

Kapcsolódó szócikkek: cipzár, villámzár
Unicooorn P>!

– Esküszöm, úgy csinálsz, mintha felnőttként keltél volna ki egy tojásból. Túlélted a kisgyerekkorodat, szóval ne magyarázz nekem, kölyök!

Unicooorn P>!

A francba, ha velem fog élni, akkor egy sátorban kell majd aludnom a hátsó kertben, hogy távol tartsam magam tőle. Bár, ha így haladnak a dolgok, akkor a nadrágomban kialakult sátorban is aludhatok.

Unicooorn P>!

Végül is állásinterjún voltam, nem rapid randin.

Heniko_Sakka IP>!

A haverjaim azzal ugrattak, hogy a koncentrálóképességem időtartama nem haladja meg egy szúnyogét […]

Bookaholic77 >!

Nem egészen húsz perce voltam ennek a nőnek a társaságában, és máris keményebb voltam, mint egy átkozott baseballütő.

Körtefa>!

Átlapoztam a fényes oldalakat tele parfümreklámokkal és salátát majszoló boldog nőkkel, aztán megálltam a listánál, amelyik pontokba szedte, hogyan tudom feltárni a bennem rejlő istennőt.
Talán ha képes lettem volna megtenni ezt Greg mellett, akkor megőrizhettem volna valamennyit az önbizalmamból és a méltóságomból ahelyett, hogy megszívtam volna.
– Jól van, rendben. Teszek egy próbát – motyogtam.
Végigfutottam a listát, ami például abból áll, hogyan kell a fehérneműmre gondolnom a nap folyamán, aztán felnéztem Larára.
– Azt hiszem, a bennem rejlő istennő még unalmasabb, mint a külső istennőm.
Lara felcsattant.
– Fejezd be, rendben?!

Körtefa>!

Sikerült! Túléltem az első három éjszakát egyedül a lányommal. Az egész ház katasztrófa sújtotta övezetté vált, és szinte minden alkalommal étteremben ettünk, de a túlélésre játszottam. Azok az éttermek lettek az új kedvenceim, ahol leparkoltam a kijelölt helyre, és kihozták az ételt. Nem sokat aludtam, és ezt megszenvedte a munkám is. Tízszer nehezebb és rettenetesebb volt egy apró emberke gondját viselni, mint korábban gondoltam. De életben voltam, ahogyan Dylan is. Ez számít, nem igaz?

udora>!

– Idén csak egyetlen ajándékot akartam a születésnapomra – vallottam be neki. – És az te vagy.

Társas játék sorozat · Összehasonlítás