Az ​eredményes tárgyalás 3 csillagozás

Ken Lawson: Az eredményes tárgyalás

A kereskedelem rohanó dinamizmusával, erős személyiségekkel és intenzív versenyhelyzettel teli üzleti életben szinte minden egyes napon kompromisszumokat kell kötnünk. Mi teszi lehetővé tehát, hogy a motivált, tervekkel teli emberek inkább többet, mint kevesebbet érjenek el abból, amit akarnak?

Kötetünk segít abban, hogy profihoz méltóan, időben oldjuk meg a tárgyalás során felmerülő problémákat. Megtudhatjuk, miként tárjuk fel, értsük meg, s használjuk fel a partner rejtett szándékait, hogy a számunkra kedvező végeredményt elérhessük. A könyv segítségével ügyes és gyakorlott tárgyalóként időt, pénzt és energiát takaríthatunk meg, s mind mi, mind pedig a cégünk jól jár.

Alexandra, Pécs, 2008

Ken Lawson: Az eredményes tárgyalás

Tárgyalás módjáról szóló könyv annyira érdekes és hasznos volt, mert rámutatott azon trükkökre amit egyesek alkalmaznak.Vannak akik a zsarnoki módot képviselik és nem hajlandók semmit sem engedni.Erre is ki van dolgozva módszer. Javaslom azoknak akiknek olyan partnerekkel kell tárgyalniuk akár a hétköznapi életben akik semmibe veszik a kollégájukat és próbálják lesöpörni mindenféle ész érv vagy logika szerint a másikat. Ha a tárgyalópartner megmakacsolja magát és nem hajlandó az álláspontjáról elmozdulni, hajthatatlan, erőből vagy hatalmi pozicióból cselekszik.

konyvolvaso>!

Járjunk utána, hogy a tárgyalópartner vajon nem vízet prédikál-e, miközben bort iszik.

konyvolvaso>!

A körítés hatalmának klasszikus példája, hogy a Coca-Cola kétszer annyiba kerül a menő belvárosi klubban, mint a szomszéd kiskocsmában.