A ​rejtekhely / Az űrt járt ikrek 34 csillagozás

Ken Follett: A rejtekhely / Az űrt járt ikrek

Ken Follett legújabb bestsellere is a szokott sikerrecept szerint készült. Ha egy gazdag vállalkozónak sikerül megvalósítania nagyravágyó tervét, akkor egy fényűző szállodát építene egy elhagyatott filmstúdió helyére. Ez a terv azonban többeknek nem tetszik…
Kémek veszik körbe a vállalkozó házát, és egy titkos csővezetéken keresztül behatolnak az állítólagos filmstúdióba is.
Ken Follett Rejtekhely című munkája is ugyanolyan lehetetlen, mint a többi világszerte sikeres remekműve.

A rejtekhely A függöny lehull címmel is megjelent.

Eredeti cím: The Secret of Kellerman's / The powe twins and the worm puzzle

Szintarév, Budapest, 1995
230 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638044055 · Fordította: Détári István, Marton Péter

judyt05>!
Ken Follett: A rejtekhely / Az űrt járt ikrek

Két kisregényt takar ez a könyv. Nem érezni olvasás közben (és a végén sem), hogy K. F. írta volna. Néhol vicces inkább mint izgalmas, de a fantázia miatt egyszer érdemes elolvasni.

Swoosh>!
Ken Follett: A rejtekhely / Az űrt járt ikrek

2 rövid könyv egy helyen, vagy 2 novella. Ahogy vesszük.
Kezdeti próbálkozásai KF-nek, érződik is rajta. SőT a második az sci-fi ! :)
A kihívás miatt olvasom, de nem bántam meg.

BlackSheep>!
Ken Follett: A rejtekhely / Az űrt járt ikrek

Csak az űrt járt ikrek-et olvastam. Jópofa történet, van benne fantázia bőven, csakhogy az egész nem hosszabb 110 oldalnál, ami nem elég ahhoz, hogy kellően ki lehessen bontva. Ráadásul kapkod és siet, úgyhogy ez csak egy erős közepes.

tth_franka>!

Mick Williams bedobta az utolsó esti újságot is az egyik postaládába és felpattant a bringára.