Szerelmi ​gyorstalpaló / Egyéjszakás menyasszony / Most és mindörökké 4 csillagozás

Kelly Hunter – Trish Morey – Elizabeth Power: Szerelmi gyorstalpaló / Egyéjszakás menyasszony / Most és mindörökké

Kelly ​Hunter: Szerelmi gyorstalpaló
Egy – majdnem teljesen – lakatlan sziget ideális hely a munkára. Poppy West itt keres menedéket, hogy csak a feladatára, egy titkosszolgálati anyag kódjának feltörésére koncentrálhasson. Ám nincsen paradicsom kígyó nélkül, és a kígyót ebben az esetben Sebastian Reyne-nek hívják. Poppyt megbabonázza a férfi, akit a lelkifurdalás űzött a szigetre. A lány szeretne segíteni rajta, de fogalma sincs, hogyan…
Trish Morey: Egyéjszakás menyasszony
„Van valami programja ma estére?” Ám Leo, a nagy hatalmú és jóképű főnök nem randevúra hívja Eve-et, csupán egy fontos üzleti partnerét szeretné meggyőzni arról, hogy ő megbízható, családszerető ember, és ehhez kell neki egy menyasszony – egyetlen éjszakára. Csakhogy belebonyolódnak a hazugságokba, az események magukkal sodorják őket, és nem tehetnek mást, el kell fogadniuk a meghívást egy trópusi szigetre, ahol két nap és három éjszaka vár rájuk. Egyre inkább élvezik a kényszerű… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635388370 · Fordította: Csató Gabriella, Kiss Gábor, Czárán Judit

zuna19 >!

Az első és a második történet nagyon el lett találva. Nekem találták ki őket. Nem értem minek nem olvastam már hamarabb.
Megszerettem őket nagyon.
Viszont az utolsó sztori nagyon nem tetszett. Abban egy kicsit csalódtam.
Remélem, hogy a Kelly Hunter történetnek ki fogják adni a folytatásait.

zuna19 >!

Később Seb a fürdőszobába vitte a lányt, és letusoltak. Mivel többé nem volt köztük helye a szégyenlősségnek, Poppy mosolyogva hagyta, hogy a férfi megmosdassa.
– Olyan volt, mint vártad? – kérdezte Seb, amikor a lány a szappanért nyúlt, hogy viszonozza a szívességet.
– Sokkal jobb. Te vagy életem legjobb szeretője.
– Ez aztán hízelgő! Azt hiszed, nem tudom, hogy én voltam az első?

zuna19 >!

Micsoda éjszaka! Három fejezet Leo könyvéből, mindegyik más, de a maga módján izgató: az első tele türelmetlenséggel, a második szinte elviselhetetlenül érzéki, a harmadik játékos.

2. történet · Trish Morey

zuna19 >!

– Fizethetnék a szolgálataidért – ajánlotta fel a lány. – A diákok gyakran fizetnek a tanáruknak.
Seb arcán döbbenet tükröződött.
– Jó ég, a hölgy azt hiszi, hogy dzsigoló vagyok!
– Nem dzsigoló – tagadta gyorsan a lány. – Mentor. És nem kell szexelnünk, megszabhatjuk a határokat. Semmi szex, csak korlátozott érintések, minden a fejben zajlik. Úgy, mint tegnap este, mielőtt csókolóztunk.
– Egy kasztrált dzsigoló – mondta a férfi, és továbbra is megbotránkozva bámult Poppyra. – Mazochista hajlammal.
– Ezt vehetem igennek?
– Nem!

zuna19 >!

– Hívd vissza Londonba! – követelte Seb Tomtól, mihelyt a bátyja felvette a kagylót. Előtte súlyt emelt, lezuhanyozott és közben tervet kovácsolt.
– Én is jó reggelt kívánok – mondta Okostojás vidáman. – Mit művelt már megint?
– Megőrjít. És azt hiszem, még szűz.
– Mi?
– Ártatlan. Érintetlen. – Nagyjából. Egyelőre. – Kell egy szótár? És muszáj úgy beszélned, ahogyan ő?
– Nem beszélek úgy, képzelődsz. Befejezte a munkáját?
– Gőzöm sincs. Honnan tudhatnám?
– Pedig nagyon jól értesültnek tűnsz, például a szűzhártyája állapotával kapcsolatban. Ésszerű volt a feltételezés, hogy…
– A hölgy nem az esetem.
– Van eseted?
– Igen, és ő nem az!
– Akkor mi a probléma?
Seb csak annyit tudott, hogy a problémája Poppy Westtel kezdődik és végződik.
– Hívd vissza! Bírd rá, hogy menjen haza! Csak ennyit kérek.
– Nem tehetem, Poppy nagyon makacs. Addig nem fog hazajönni, amíg fel nem törte a kódot.
– Ugyan! Ennyire senki sem lehet megszállottja a melónak.
– Ő sem az, de ez személyes ügy. Be kell fejeznie, önmaga és a bátyja miatt.

zuna19 >!

A korallzátony ezernyi színben pompázott, a zöld, rózsaszín és kék legkülönbözőbb árnyalataiban, akárcsak a halak. Némelyik rikító sárga volt, és ujjnyi hosszú, némelyik fekete-fehér csíkos, parányi, tömpe orral. Apró aranyhalak cikáztak a korallok között, és ezüstszínűek ibolyakék uszonyokkal.

zuna19 >!

– Nem tudom. Sokak számára a flörtölés gyerekjáték, de én nem tartozom közéjük.
– Nahát, ezt sosem találtam volna ki!
– Ami nem jelenti azt, hogy nem szeretném, ha jobban menne. Igen, szeretném megtanulni, hogyan kell jól flörtölni, vagy legalábbis jobban, mint ahogy most csinálom. És azon tűnődtem… Azt reméltem, hagysz gyakorolni.
– Gyakorolni – ismételte meg a férfi.
– Rajtad – tisztázta a lány.

zuna19 >!

. – Ha azt akarod, hogy tartsam magam távol tőle, el kell tűnnie innen.
– Nem teheti – mondta Tom. – Higgy nekem! Szüksége van a háborítatlan nyugalomra, a barlangra és egy kis időre. Adj neki két hetet, kérlek. Egek, legalább két napot! Két napig csak kibírod, hogy ne fektesd le.
– Karamellakrém – mormolta Seb eltűnődve. – Egy örökkévalóság óta nem volt részem benne.
– Állj ellen a kísértésnek!

zuna19 >!

– Maga felelőtlen, önző cs… – Az utolsó pillanatban elnémult, és haragosan a férfira meresztette a szemét. Seb nem a testvére, és semmi köze hozzá, ha cápaeledellé akar válni. Egyébként is csak azért jött utána, hogy átadjon egy üzenetet. – Jó napot.
– Hogyan? – kérdezte nyájasan a férfi. – Az utolsó szót, amely cs-vel kezdődött, nem értettem, és érdekelne, mit akart mondani. Cs mint csodálatos? Cs mint csirkefogó? Cs mint csontrészeg? Vagy a szigonyos halászat ellen van kifogása?
– Semmi kifogásom az ellen, hogy megfogja az ebédünket. De nincs kedvem végignézni, ahogy maga válik ebéddé.
– A szirti cápákra gondol? – Sebastian hátranézett, oda, ahol még mindig számos feketefoltos uszony keringett a vízben. – Teljesen ártalmatlanok, Poppy. A tenger ölebei.