The ​Bikini Body 4 csillagozás

28 napos egészséges étrend & életmód program
Kayla Itsines: The Bikini Body

Kayla Itsines nők millióit inspirálta és inspirálja világszerte a Bikini Body Guide (BBG) programmal. Az, ahogyan ő értelmezi a fitnesz és a táplálkozás kérdéseit, minden nőnek segít erősebbé, magabiztosabbá, egészségesebbé válni.

Az egészséges táplálkozás lelkes szószólójaként Kayla kifejlesztett egy különleges, részletes útmutatót, több mint 130 recepttel – a reggelitől a harapnivalókon át a vacsoráig. A praktikus, 28 napra szóló étrendeken keresztül felfedezhetjük, mennyire egyszerű dolog egészségesen étkezni a mindennapokban, és ezt a tudást aztán egész életünkben kamatoztathatjuk. A könyvből megtudjuk, milyen elvek alapján áll össze a kiegyensúlyozott étrend, és egy sor praktikus tanácsot is kapunk a kivitelezéshez.
Kayla kiegyensúlyozott táplálkozásra és aktív életmódra vonatkozó életfilozófiája a receptgyűjtemény, a táplálkozástudományi információk és az edzésre vonatkozó útmutatók birtokában könnyen és egyszerűen követhető.

GABO, Budapest, 2018
220 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634064763 · Fordította: Karetka Zsófia

Riika>!
Kayla Itsines: The Bikini Body

Kayla Itsines: The Bikini Body 28 napos egészséges étrend & életmód program

Egy ideje már követem Kaylát instán, úgyhogy sok meglepetés nem volt a könyvben. Néhány hasznos tippet azért így is sikerült ellesnem, például a hűtő rendezése számomra új infó volt. A képek csodaszépek, a receptek pedig izgalmasak. Sajnos a magyar étkezési szokásokkal nehzen összeegyeztethető, de februárig Dániában vagyok, itt eléggé jól passzolna a napi rutinomhoz. Majd meglátjuk, mit sikerül kipróbálni ezekből.
Az ajándék BBG edzésterv pedig gyilkos, a szó legpozitívabb értelmében, pedig nem a nulláról kezdtem.
Ár-érték arányban kicsit drága a könyv, de ha valakit követni akarsz a fitness világában nőként, akkor Kaylát érdemes.