Rogue ​(angol) (Real 4.) 53 csillagozás

Greyson ​King…
My boyfriend. My friend. My protector. He’s the reason I wake up every morning with a smile on my face, and the reason I fall asleep limp, worn out, and aching for his warm arms around me. When we make love, he says my name like it means something. Like I mean something.
He
Lied.
His name is Greyson King, but his alias is Zero.
There’s zero trace of him, he has zero past, and now I know that with him, I will have zero future.
He may leave no trace of him anywhere, but his imprint is in me, in my very soul—and I hate that a mere look at him commands the beat of my heart. The temperature of my body.
I’ve looked for love my entire life. I’ve waited for the butterflies, the rainbows…
Instead I’m in a free fall of emotions and there’s no one to catch me but the one man I should be running away from. The one man I thought was my prince charming.
Except this prince charming went rogue.
Greyson will stop at nothing… (tovább)

288 oldal · ASIN: B00D0MZXDO

agi89>!

Wooow.
Hát ez…
Eszméletlenül jóóóóó volt.
Izgalmas.
Szekszös.
És romantikus is a maga nem átlagos módján.

Melanie te szerencsés nőszemély..! Ha nem csak egy könyvkarakter lennél most rohadtul utálnálak. :D

Mr. King legyél az én királyom! ♥

Trice29 P>!
Katy Evans: Rogue (angol)

Nem gondoltam, hogy ebben a sorozatban még ennyi van. Már Remy és Brooke esetében is magasra került a léc, de még ezt is sikerült felül múlnia. Greyson hamar belopta magát a szívembe, hiába a romantikus „rosszfiúk” verhetetlenek! Melanie személyében is kellemes meglepetés ért. Kicsit félénk és bizonytalan, de rendkívül kellemes személyt ismerhettünk meg. A kémia robbant, a történet nagyon izgalmas volt. Még az érzelmi hullámvasút sem hiányzott. Olvassátok!

Katy Evans: Rogue (angol)

Eddig is imádtam Katy Evans könyveit, de ezek után hivatalosan is függő lettem. Nem gondoltam volna, hogy képes azt a szintet hozni, amit Remy és Brook történetével, de maximálisan sikerült Neki! Greyson Te sexisten imádlak *-* ♥

Bitten>!
Katy Evans: Rogue (angol)

Erejét tekintve hozta a megszokottat. Hiányzott belőle az Underground, na de néha a színfalak mögé is be kell pillantani.

kocybaba P>!
Katy Evans: Rogue (angol)

Ez a rész sem maradt el sokkal az előzőek mögött, tartotta a sorozat színvonalát. Hasonló intezításon forrt, közel a gyulladás ponthoz, megannyi túlfűtött ágyjelenettel és nem kisebb érzelmi áradattal. Greyson King ugyan nem Remy, de ő is megér pár ajtócsapkodást és Melanie is teljesen szerethető főhősnő. A cselekmény pörgött és bár alapjaiban véve lehetett tudni, mi lesz a végkimenetele, voltak benne váratlan fordulatok, nem várt helyzetek, amik végig fenntartották a figyelmet. Egyes-egyedül a vége bosszantott, lehetett volna valamilyen tartalmasabb lezárása, esetleg valami konkrétum a jövőjükről, de óriási panaszra így sincs okom. Jófajta erotikus volt.

Tamlilla>!
Katy Evans: Rogue (angol)

Többet, sokkal többet vártam.
Enyhén kidolgozatlan, hiányzott belőle valami egyedi, vmi érdekes, vmi különleges.
A karakterek miatt adtam rá 4 csillagot, de maga a történet szerintem max 3-at ér.
Nem újraolvasós, az biztos!

Narutofan98>!
Katy Evans: Rogue (angol)

Már az elején lesokkol. Kinyitod, odalapozol az első oldalra, ahol kezdődik a regény és…what? Jól olvasom? Oké. Osztálytársam mellettem nagyokat pislogott, amikor ő is neki kezdett a könyvnek. Konkrétan mind a kettőknek ugyanaz volt a reakciója. HOGY MI?! És tényleg.
Mindegy. Az írónő hozta a formáját. Forró erotika, ezúttal gengszterekkel. Rengeteg ellenállás, vér és izgalom mindenhol. Ahogy az egy gengszteres könyvben szokott lenni. A szex jelenetek forrók, erotika van a javából, főleg, hogy mind a kettőnek van mit bele adnia.
Greyson-t viszont kérem… tetszik a srác :D ❤❤❤

Katy Evans: Rogue (angol)

Én most annyira szomorú vagyok.:( Ahj.
Fele olyan jó sem volt, mint Brooke és Remy története. Ebben a könyvben is azokat a részeket élveztem a legjobban, mikor ők is szerepeltek.
Melanie tipikusan az a főszereplő lány, akit nem lehet elviselni. Greyson pedig…
Nem akartam leírni, de muszáj vagyok. Greyson a főszereplő rossz fiú, akit Greynek hívnak. Soha nem volt még szerelmes. Nyakkendővel kötözte Melaniet az ágyhoz. Mindig az van, amit ő akar. Együtt akar lenni a lánnyal, de nem engedi magának, aztán mégis, de azt mondogatja magában, hogy ez mennyire rossz lesz a lánynak. Másnak is ismerős?
Mindez nem zavarna, ha legalább nem ez lenne a neve.:(
Csalódás volt sajnos.

Zeraphic>!

ZERO

Greyson King……pusztító egy pasi ♛
Már eleve ahogy kezdődött a regény, csak pislogtam.
Hogy is fogalmazzak? Elég lehengerlő volt.
Hát igen, ezek azok a könyvek, melyek elég magasra teszik bennünk a mércét, és a végén ilyen pasira vágyunk…

Nem volt túl hosszú könyv, és még olvastam volna róluk szívesen.
Eszméletlen ütősre sikeredett, egy percre sem lehetett letenni.
Mel belevaló csaj, bár ő is hozott pár rossz döntést, de hát ki nem?
De talán ezek a választások vezettek el Zero -hoz, aki megváltoztatta eddigi életét.
Nem igazán tudtam hogy fognak kiverekedni abból a szituációból, amit a sors húzott rájuk, de megoldották :)))
A legjobb rész az volt, mikor Greyson elmegy Mel szüleihez és ott mindenkinek meg kellett mutatnia miben tehetséges. Hát ő megmutatta…. Megnéztem volna szívesen azokat az arcokat!

A borító lehetett volna ütősebb.
Ez nekem túl szelíd a történethez képest.
Az utolsó fejezet……..imádtam!
Álmaim cselekménye. Hát az…….igen!

Black_widow P>!

She makes me feel like I’m not a robot, like I’m flesh and blood, a man, not a number, not a job . . . not a monster, not a bastard, not a zero.

Black_widow P>!

No matter how much in control, you can’t command your instincts. Sometimes they command you.

Gretii>!

You are so fucking mine you don’t even know how mine you are.

Gretii>!

Can I die from one look? And if one look can kill me, then what would one touch do?

Gretii>!

He smells…like a wet forest. With a touch of leather.

Bitten>!

Fantasies are for people who don’t do what they want.

Gretii>!

I’m no one’s queen, no one’s Brooke. But god, will someone just tell me, when do you stop kissing frogs? Never, that’s when. If you want that prince, you have to keep trying until one day you wake up, and you’re Brooke, and a man’s eyes are shining on you and only you.

Gretii>!

My mother. The only good I remember. I’ll never forget the look on her face when I made my first kill. Right in front of her, I lost my humanity and let my mother see that her son had turned into an animal.

Real sorozat · Összehasonlítás